Benim annem deli. Ayağının altında da cennet değil cehennem var !

20 yaşıma girdim bu yaşıma kadar gün yüzü görmedim evimde değilde hapisteyim sanki esir gibiyim bu evde evden dışarı adımımı atamıyorum annem tam bir psikopat deli en basitinden Şu an yaşadğmz durumu söyliyim kardeşm Şu an arkdşlarıyla okulda voleybol çalışıyo hocalarıda var yanında annem yarım saat geçmedn bşladı nerde kaldı bu gelince ağzına sçıcm allah belasını versn bak bda gönderiyomuyum geçenkinden beter yapıcam sen bir psikologa görün dedm bşltma psikologuna delimiyim bn diyo delisin antidepresn kullan dyorum bir sürü laf etti aynılarını banada yapıyo yarım saatliğine çrşıya gdiyorum para yatırmaya burnumdan getiriyo elinde oklavayla terlkle bekliyo beni kapıda bunca yıl hep arkdşlarıma rezil oldum bir kere bir arkdşlmla ne okul çkışı ne hfta sonu bir cafeye gdip oturamadm karşıdaki parka geliyolar bni çağırıyolar oraya bile gndermiyo üstelk 20 yaşmdaym ben ya çocuk değlm ha diceksiniz ki git bunu annene söyle söylüyorum ama kadın laftan anlamıyo arkdşlarm bize gelirdi eskidn snra bn onlara gtmk isteynce yollamazdı şmdide hç biri gelmiyo artk evime tek bşıma yapayalnz kaldım üniversiteyi kazandm ama bşlayıp bşlamama knusunda bile kararsızım çnkü o zamnda böyle yapıcak ve bn yine tüm arkdşlarma rezil olup arkdşsız kalıcam onun yüzünden asosyal oldum pank atak anksiyte bozukluğu hpsi var psikatriye gttm ilaç kullandm bir süre sonra haplarımı çöpe attı doktorada göndermedi dha beter oldum ve her geçen gün dibe vuruyorum onun bedduaları yzünden hayatımda hiç bişey yolunda gitmiyo bn bu hayata böyle devam etmek istemiyorumm.

Güncellemeler:
bana karşı çıkanlara soruyorumm şmdi şuan kardeşimi dövüyo deli gibi vuruyo her tarafına sebebi de ne bliyomusunuz okulda anrtmandan sonra top oynuyo dye 50 kere gidiyo okula napıyo diye gözetliyo balkonlarda elekçi gbi bağırıyo ağza alınmıycak laflar söylüyo ne komşu dnliyo ne bişey Allah aşkına olur mu böyle anne

0|1
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• hayatın cok zor allah yardımcın olsun oyle bır anneyle zaman gecmek bılmez ama annen sonucta evlenene kadar onu ıdare edıcen yapabılıcegın bırsey yok allahtan temenlım esın ıyı olurda bu zor durumdan kurtulur gun guzu gorursun tek dılegım bu senın ıcın uzme kendını sıkma tatlı canını herseye bır care vardır unutma derdı verende allah rahata erdırende allah senı o dertle sınıyor sen kotu soz kullanma elber bu gunlerın karsılıgı verır yaradan bu lafımı unutma sabır herseyın cozumudur zor bılıyorum ama yanlızca sabret olurmu gulsun yuzun bıraz hadı :)

1|0
    0|0
    • Helal olsun Allah razı olsun güzel cevabın için :)

• tesekkur edrım yuzun gulduyse sorum sayesınde ne mutlu bana :)

Erkekler Ne Diyor 19

• ''Aile: Parçalanabilir Bir Atom Çekirdeği'' isimli bir yazı yazmıştım okul dergisinde yayınlanması için. Edebiyat hocam ''Bu yazıyı dergide yayınlarsam beni meslekten ihraç ederler.'' demişti. Orda şöyle bir cümlem vardı: ''Aile din adamları için sadık müritler, siyasetçiler için seri üretim yapan bir oy fabrikası, büyük komutanlar için ise boşu boşuna canlarını feda edebilecek asalak ordular demektir. Toplum yapısını körelten, yozlaştıran en etkili kurumların başında gelir. İnsanların arasına yüksek duvarlar ören gerici işçilerin ortadan kalkması, kirsiz, radyasyonsuz canlı yaratımı için ortadan kaldırılması gereken yegane kurumdur.''

Özetleyeyim, ''Salla gitsin.''

1|0
    0|0
  • anne izin vermeyince kötü tabi izin verse onla bunla sağda solda parkta iş yapsanız anne melek anne cennetemi yani.. ayıp bee her anne böyle sahip çıksa kızlıarına...

1|0
    1|0
    • Sen ne diyosun ? böyle yaptıda iyi mi etti sanıyosun hayatı mı mahvetttii şuan bekaretm yok benm o bana yakn olsaydı arkdş gbi olsaydı böyle mi olurdu ! herşeye karışmayla eve hapsetmeyle anne olunmuyor !

• hayır öyle bşey ypmam tbikide o ne babamı dnler ne bşkasını kmseyi dnlemiyo ki kadn

• zor durum valla allah yardımcın olsun. yapacak baska sey yokmu ya sen arkadas olarak eklermisin beni konusalım olurmu

• Seni kesinlikle çok iyi snlıyorum. Brda bir de şerefsizler var sana laf atıyor yok sen texavuze ugramadın kendin yaptın gibi yok annen asla kötü deği gibi. Tecavüze uğramışsan da mutlaka bir psikolojik yardım almanı öneriyorum. Ve profesyonel bir yardım almanı. Profesyonel bir yardım hangi yetkili merciye basvurup sana tecavuz edeni hakim karsına çıkarmanı saglayacak yolları gösterir. Bu da güvenilir bir avukattır. Ki KENDİN DE GÖNÜLLÜ OLARAK BİR İLİŞKİYE GİRMİŞ OLSAN BU TAMAMEN SENİN ÖZEL HAYATINDIR VE SENİ İLGİLENDİRİR. HANGİ O. Ç olursa olsun SNİN HAYATIN HAKKINDA ATIP TUTMAYA HAKKI YOKTUR. Bir de demiş salcaksın üstüne 50 kişi diye. Bunun gibileri alacaklar meksika hapishanesine orda günde 1000 tanesine satcaklar, hem layıkını bulucak hem de tecavüzün ne demek oldugunu anlıcak. Hem de o boktan dili para eder orda. Neyse konumuz sensin. Öncelikle bu gibi çok özel konuları sana gercekten profesyonel bir destek olacak ağzı sıkı kişilerden baskasına anlatma çevrende.2. olarak baska bir üniversiteyi kazanıp o ortamdan uzaklasmanı öneririm. veya üniversiteye harcayacak paran yoksa bir iş bulup çalışmanı ve en Azından kendi ayakların üzerinde duracak kadar bir sure calışıp para biriktirmeni tavsiye ederim. Böylece kendine olan güvenin yerine gelir. sosyal bir ortamın olur. Annenle mümkün oldugunca tartışma. tartışma acarsa hemen odana gec ya da meksnı değiştir. Agzını acıp kavga cıkarma belli ki psikolojik sorunları var. Öyle olmayan bir anne böyle davranmaz zaten. Bir de bol bol fatiha oku.7 kere oku sabah aksam.313 kere okursan açılmadık kapı kalmaz.1hafta dene görüceksin. Her sorunun feraha kavusur. Ayrıca özel hayatına dikkat et. Şimdilik hayatına sevgili alma. Yani güzel arkadaslıklar kur ama cinsel bir birlikteliğe yaklasma kimseyle. Cunku karsındaki senden yararlanmaya kalkabilir. Yasadıgın psikolojik bunalımla dogru yanlış kararlar alanilirsin. Yanlış bir başlangıç yerine doğru bir bekleyiş yerindedir. Bu yuzden saglıklı bir ruh haline kavusana kadar sana tavsiyem budur.

0|0
    0|0
  • Seni kesinlikle çok iyi snlıyorum. Brda bir de şerefsizler var sana laf atıyor yok sen texavuze ugramadın kendin yaptın gibi yok annen asla kötü deği gibi. Tecavüze uğramışsan da mutlaka bir psikolojik yardım almanı öneriyorum. Ve profesyonel bir yardım almanı. Profesyonel bir yardım hangi yetkili merciye basvurup sana tecavuz edeni hakim karsına çıkarmanı saglayacak yolları gösterir. Bu da güvenilir bir avukattır. Ki KENDİN DE GÖNÜLLÜ OLARAK BİR İLİŞKİYE GİRMİŞ OLSAN BU TAMAMEN SENİN ÖZEL HAYATINDIR VE SENİ İLGİLENDİRİR. HANGİ O. Ç olursa olsun SNİN HAYATIN HAKKINDA ATIP TUTMAYA HAKKI YOKTUR. Bir de demiş salcaksın üstüne 50 kişi diye. Bunun gibileri alacaklar meksika hapishanesine orda günde 1000 tanesine satcaklar, hem layıkını bulucak hem de tecavüzün ne demek oldugunu anlıcak. Hem de o boktan dili para eder orda. Neyse konumuz sensin. Öncelikle bu gibi çok özel konuları sana gercekten profesyonel bir destek olacak ağzı sıkı kişilerden baskasına anlatma çevrende.2. olarak baska bir üniversiteyi kazanıp o ortamdan uzaklasmanı öneririm. veya üniversiteye harcayacak paran yoksa bir iş bulup çalışmanı ve en Azından kendi ayakların üzerinde duracak kadar bir sure calışıp para biriktirmeni tavsiye ederim. Böylece kendine olan güvenin yerine gelir. sosyal bir ortamın olur. Annenle mümkün oldugunca tartışma. tartışma acarsa hemen odana gec ya da meksnı değiştir. Agzını acıp kavga cıkarma belli ki psikolojik sorunları var. Öyle olmayan bir anne böyle davranmaz zaten. Bir de bol bol fatiha oku.7 kere oku sabah aksam.313 kere okursan açılmadık kapı kalmaz.1hafta dene görüceksin. Her sorunun feraha kavusur. Ayrıca özel hayatına dikkat et. Şimdilik hayatına sevgili alma. Yani güzel arkadaslıklar kur ama cinsel bir birlikteliğe yaklasma kimseyle. Cunku karsındaki senden yararlanmaya kalkabilir. Yasadıgın psikolojik bunalımla dogru yanlış kararlar alanilirsin. Yanlış bir başlangıç yerine doğru bir bekleyiş yerindedir. Bu yuzden saglıklı bir ruh haline kavusana kadar sana tavsiyem budur.

0|0
    0|0
  • inşallah hayırlı bir kısmetin çıkar kurtulursun kardeş..

0|0
    0|0
  • Hele sen bir kayıt yaptır bakalım... Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler...

1|0
    0|0
  • yorum yapılacak bişey yok ki.bi tarafta annen bir tarafta gençliğin.babanız bişey demiyo mu bu konuda ?

0|0
    0|0
  • benm annem de deli bayram gelmş benm nyme 19 yaşndaym gün yüzü görmedm bu kadar haysiyetsiz şerefsz insanalr görmedm cinsel ilişklernini yanmda konuşan şerefsz bir anne babann evladym artk yeter bktm son çare intihar bir arkadaşm kalmadı evde yalnz kaldm tek başma yabanileştim

0|0
    0|0
  • vayyyyyyyyyyyyyyyyy senın gıbı gun yuzu görmemıs namuslu bı kız arıyorum evlencek şansa bak ya^^:D

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun hiç bir şey yapamazsın anca yemeklerine sakinleştirci falan ya da sinir hapları atarsın sinir hastası deli değil ayrıca kadın... seni rezil edebilir çok arkadaşıomı tanıyorum ben erkek olmasam aynı şey benım başımada gelebilirdi ama senin annen biraz abartı

bişey sorcam erkek kardeşin var mı?

0|0
    0|0
  • bence yalnıs duunuyorsun unıye gıt ve eve cok sık ugrama kendıne ev tut veya bır yurtta kal bu zamana kaddar yasamayı gormemıssın bundan sonra gor yeter artık de tavrını koy sınırlarını belırt her sey onun ıradesıne gre olacak degıl bunu goster karsı cık bırazda ama kesınlıkle unıye gıtmelısın gerekırse baska sehırde

0|0
    0|0
    • Kendi şehrmde kazandm ev tutmk yurtta kalmak bunlar çok uzak karşı çktığımda sesimi yükselttiğimde dövüyo ya bu yaşıma gldim hala tokat oklava yiyorum

• karsı cıkmayı dene senın gururun soz konusu kımse kımsenın gururna karsı gelemez oz guvenını yenemez kendını kolla o oyle yaptıkca sende zıttına gıtmeyı dene

• annenle baban ayrimi beraberleri acaba?

0|0
    0|0
    • beraberler

• annenin yaptiklarinin sizde yarattigi tepki kol kanat olma gayretinin ötesinde ve problemli oldugu belli zor bir durum mesela baban ve bir aile hekimi ya da sosyal danisman vs. gibi biriyle anlasip sen problemliymissin gibi davranip görüsmelere anneni götürüp mesele senin üzerinden devam eder ama anneni yavas yavas ele almaya baslasin telkinlerde bulunsun,durumunuz ciddi ve bir cikis yolu aramalisiniz,baban ve kardesinle beraber,her seyin bir yolu vardir güc birligi yapin ve ugrasin

• akraban yokmu teyzen gerçi oda ana yarısı oda kafayı yemiştir belki kusura bakma ama yakınına birine sığın sana burdakiler değil en yakın olacak kişiler yardım edebilir

0|0
    0|0
  • Ilk basta ergen sandim seni ama ne bileyim. Uni. git aldirma rezil olmaya falan. Baban yok mu senin?

0|0
    0|0
  • zengin bir sevgili yap annenle tanıstır o zaman yumusar belki :)

0|0
    0|0
  • evden kaç :D

0|0
    0|0
  • Biraz muhafazakar ve dar görüşlü bir annen var.

0|0
    0|0
  • Yapcak bişi yok. Anne bu. Dövse de sövse de annen o senin.

Yapabildiğin kadar onu iyileştirmeye bak.

Üniverssiteyi de asla ihmal etme, saçmalama üniversitesiz olmaz.

Asla asla üniversiteye gitmemeyi düşünme.

Annene dua et.

Zor bir durum.

Üzüldüm senin adına.

Bizim yan komşu sizden de beter ama. Moralini biraz yerine getirir mi bilmiyorum. Ama şu anda, evet şu anda, birbirlerine küfrediyorlar. Bağırıyorlar. Kavga yapıyorlar. Evleri bizden 60 metre ötede. Ama seslerini çok çok rahat duyuyorum.

Yırtınıyorlar bildiğin. Küfürler, taşlar sopalar ...

Bence şükret haline. Ve hayatını bir şekilde daha da iyileştirmeye bak.

1|0
    0|0
  • Sen ne diyosun ? böyle yaptıda iyi mi etti sanıyosun hayatı mı mahvetttii şuan bekaretm yok benm o bana yakn olsaydı arkdş gbi olsaydı böyle mi olurdu ! herşeye karışmayla eve hapsetmeyle anne olunmuyor !

böyle yazmış sonrada ne demişler vermek isteyen kapı deliğindende verir derlerde inanmazdım. bunca sıkı denetimde :)

1|0
    1|0
    • Anne yüreği mağlum olmuş kadına işte , salsa ahlak masasından toplaacak herhalde. Yazık bide gelmiş onu korumaktan başka bisey yapmayan o kadını kotuluyor burda.

• Sağol arkadasim da sinir sahibi oldum boyle kendini bilmezler yuzunsen yorumumu goren hep birilerine giydiriyorsun diyor. Cıplak gezmeseler giydirmiycez kimseye. Hıhı yazmis bide utanmadan. Nasil hak helallik isticek annesinden acaba ? Yazik ya kiz cocugu bide.

• sözün bittiği yer boşver neysee.. günaydın bu arada

Kızlar Ne Diyor 9

• İntihar bence zaten sen bu hayatta gereksiz hatta fazlalıklık. Böyle bir ortamda anneni bu duruma düşürerek arkasından ettiğin laflara bakılırsa kayıp sayılmazsın. Annesi babası olmayan , sadece bir defa anne demek için canını vericek insanlar tanıyorum. Sen dışarı çıkamıyorsun diye anneni cehennemlik etmişse senin gibi karaktersiz bir evlat doğuracağını bile emin ol seni doğurmazdı. Yazık insan ziyanlığı.

1|1
    1|0
    • helal süper yorum kız yüklene yüklene gidip ölcek sonra hep beraber savcılıkta tanışırız kışkırtmadan :)

• Bu seferde haklısın ama fazla üstüne gitmişsiniz kızın

• Mazeretimm var asabiyim ben ;)

• benim annem seninki kadar olmasa da benim açımdan çok problemliydi hep. ben de sadece anne olduğu için kimsenin cennete gireceğine inanmıyorum. herkes de anne babasını sevmek zorunda değil, kötü insanlar da çok kolay çocuk sahibi oluyor. çocuk doğurmak çok kolay ama annelik yapmak çok zor.

1|0
    0|0
  • S.ktr ol g,t o zaman amk malı ne kafa s.kion burda ... Yok annem beni bozdurdu yok bilmem ne oldu dallama git reelde ara çözümünü insanın beyinsizde yaşayacağınımı kanıtlıyorsun ? Güncelleme yapıp durma günaha sokma insanı

0|0
    0|0
    • Allaha havale ediyorum kınadığını yaşamadan ölmezmiş insan inşallah benm yaşadklarımı yaşarsın bir gün .

• Tamam*ol ve git !

• Aynrn mal bu kız

• Annen içinde keneden içinde Hayırlısını dile Allahtan .

1|0
    0|0
  • Anneni polise şikayet edip durumu anlatıp yardım isteyip tedavisini yaptırabilirsin ancak. Yoksa senin ve kardeşininde sağlığı bozulur zor bir durum. Babanız akrabanız yokmu destek alacak?

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyosunuz ?

0|0
    0|0
  • baban yokmu?

0|0
    0|0
  • Bence üniversiteye gitmelisin. Eğer aynı yeri kazanmadıysan tek kaçışın bu olacak inan bana.

0|0
    0|0
  • bize psikolojik siddet uyguluyosun doktora gidip bu tavrina bir care bulmaya calismazsan senden siskayetci olucam de. bide baban ya da diger aile bireyleri napiyo bu konuda?

0|0
    0|0
Yükleniyor...