Arkadaşlar sevgilim güzellik merkezinde çalışıyor az yardımcı olun lütfen :(

Arkadaşlar sevgilim ile 1 sene 2 aydır çıkıyoruz. Güzellik merkezinde çalışıyor bayanlara ve baylara lazer yapıyor falan. Baylara lazer yapmasına karşıyım ben. Erkekler göğüse ve sırta lazer yapmak için oraya geliyor ve lazer yapıyolar. Onun yapıpı yapmadıgını bilmiyorm ama patron olmadıgı zaman onun yaptıgnı bliyorm. Patronuda 1 aydan beri yokdu. Yani genelde yapıyr. Arkadaşlar benım ailem ve onun ailesi böyle durumlara karşılar biraz. Ne bilim onun ailesi onu orda iğne yapıyo biliyolar. Erkeklere falan lazer yaptığını bilse direk çıkartırlar. Elin adamı geliyor üstüne başını çıkartıyor lazer yapıyor var mıböyle bişey ya! Sevgilime bu konuda rahatsız oldugumu syledim. Patronunla konuş falan dedim. Beni bunaltma diyor rahat bırak falan diyor. Konuşmuş sonra patronla ben olldugum zaman yapmazsın demiş ben olmadıgm zaman yaparsın demş. Ya bunun öncekinden ne farkı var önceden de böyledi. Ya kafayı yicem arkadaşlar. Annesi babası duysa varya erkeklere böyle bişey yaptıgını kıyamet kopar ailesi çok tutucu erkeklere karşı. Beni bunaltma diyor rahat bırak dyor. Yemek yiyodum bogazıma tıkadın falan diyor.Uğraşamıcam senle diyor. Ulan ben kimin için uğraşıyom ya.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum , çok dik başlı bir kız arkadaşın var allah yardımcın olsun .

Ama o kadar uzun süredir berabersiniz sen ona hala güçlü olduğunu gösteremedin mi ?

Ben onu merak ettim açıkçası ..

Birde çıkmasını çok istiyorsan biraz sert ol .

Sıkıntılarını anlat ona , bunaltıyosun ediyosun derse de ben namusum dediğim kadının ellerini başka bir erkeğin vücudunu temizlerken düşünmek istemiyorum gibisinden birşeyler söyle.

Yani onun bilinçaltına yerleşsin dediklerin.

3|1
    2|0
    • aynende öyle dedim kardeşim. Yok patronuyla konuşmuş artık patron olmayınca orda bir abla var o yapcakmış. Sevgilim sadece sakal üstünü alıcak oda 5 dk falan. Bide onu yaparkende ordaki abla hep yanında oluyor sıkıntı yok.

• Ya kafayı yicem ben usta ya

• Allah sabır versin.

Kızlar Ne Diyor 10

• resti çek, ya ben ya da işin dersin. ama her şeyden önce madem sana ters niye böyle bir kızla çıkıyorsun?

doktor olsaydı da aynı tepkiyi verir miydin? yaptığı gayet normal bir iş. kendisi de memnun demek ki. ailesi zaten baskı yapıyormuş, onlardan rahat yokken şimdi bir de sen sıkıştırıyorsun.

yanlış anlamışımdır umarım, ailesiniesöylemeyi de mi düşünüyorsun? çok çok ayıp.

hoşuna gitmiyorsa, sana tersse hiç düşünme, kızı da sıkma ayrıl.

şimdi senin isteğinle işi bıraksa için rahat edecek mi? sana ters olan şeyi kimbilir kaç defa yaptı?

1|1
    0|0
    • Çok bunaltıyosun beni dedi. Bende bunaltmıcak birini bul o zaman dedim. Sanki kendimi düşünüyom dedim.

• ona dedim ben bir ihtiyacın vardamı çalışyosun dedim. Yok dedi evde boş boş annemle oturamam dedi. Çalışayım elime para geçer ailemden para istemem dedi. Ya dedim sen bana söylesene dedim ihtiyacın olunca. Yok falan dedi. Yani kndi için çalışıyor. Cebimde para olsn diye.

• çok da haklı, kendi parasını kazanmak istiyor. senden para almak istemiyor. ailesinden sıkılıyorsa evde oturmak da istemez. bunlar çok haklı sebepler. paraya ihtiyacı yok derken kendi evi, ömür boyu yetecek parası var mı? cebinde para olmazsa hep birine muhtaç kalır, bir kızın ekonomik özgürlüğünü kazanmak istemesi çok güzel.

dediğim gibi, o zaman ona ikinizi de memnun edecek bir iş bul. yapma etme demek kolay. paranı ben veririm demek de doğru değil.

• Erkeklere masaj yapmıyor ki.

Sevgilin doktor olsaydı adamları soyundurup muayene etseydi de aynı tepkiyi mi bericektin?

Elin herifi gelip soyunuyo mu diyecektin. Ayrıca kız mecbur olmasa yapmaz o işi. Kimse kimsnin kılını tüyünü meraklı değil

2|0
    0|0
  • Gereksiz kıskançlık. Elliyle yapmıyor lazeri makinayı tutuyor lazer bölgesine. ki o acıyla adam senin sevgiline bakmaz merak etme.

1|0
    0|0
  • Bennce siz abartiyosunuz kiz isini yapiyo nevar bunda?

2|1
    0|0
  • zaten oraya gelenler kıllı hanzolardır onlardan mı etkilenecek :D ayrıca bu onun mesleği, engel olmamalısın

0|1
    0|0
  • Bende mesleğim konusunda eşim değil babam gelse taviz vermem .

1|0
    0|0
    • Meslek değil öylesine yapıyor boş durmayayım diye.

• sonuçta yaptığı bir meslek gidipte ben lazer epilasyon yapamam oda bir dal . Çok üstüne gidiyorsun ,eğer gerçekten boş durmamak adına yapsaydı direkt çıkardı işten . İlla sana maddiolarak ihtiyacı olduğunu söylemesimi gerek .

• Ya durumları falan iyi ya. Evde diyo oturamam ben diyo canım sıkılır diyo. Ondan çalışıyor

• yumuşak yaklaş baktın olmuyor sınırı koy sert ol..

0|1
    2|0
  • Bu onun mesleği. Gereksiz kıskançlık yapıyorsun.

0|0
    0|0
    • Ya elin adamının erkeğinin vücuduna nasıl bakar! Bizim ailelerimiz karşı böyle şeylere.

• Bakıyorda sanki cinsellik düşünerek mi bakıyor kardeşim ? Bu kadar kıskanç, takıntılı olmayın lütfen. Herkesin mesleğinin iyi ve kötü yanları var. Kız işinden mi olsun senin takıntıların yüzünden ?

• ya o işe öylesine girdi ya bir ihtiyacı yokken. Parasınıda doğru dürüst vrmiyo zaten

• sevgilin haklı bu onun işi ya saçmalama daha fazla lazer için gelen adam sevgilini taciz etmez hem soyunan sevgilin değil acip saçmaladın yani

0|0
    0|0
  • o da bayıla bayıla yapmıyordur herhalde.rahatsız edici olsa da işini yapıyor, bu kadar sorun etme.ya da güzellikle konuş üstüne gitmeden,sen rahatsz olmuyor musun falan de ne bileyim işte...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ddostum insanın başına gelmeden anlayamaz burada ne var bunda diye atıp tutan arkadaşlarda olur kızlar tepkide gösterir belki sana bende şuan ne düşüneceğimi bilmiyorum ama sırf bu yüzden kızdan ayrılmak mantıksız birbirinizi seviyorsanız bir çıkar yol bulunur sonuçta herşey kısmet işi emin ol sen kadınlara lazer epilasyon yapsan göğüslerini falan görsen sırtını cart curt kızlarda bu durumdan rrahatsız olur buradaki bütün kızlar olur emin ol böyle atıp tuttuklarına bakma... Her insan sevdiğini kıskanır

0|1
    0|0
  • kendi seçimiyse bence saygı duymak zorundasın sen istemediğini belirtmişsin ama katlanıp katlanamamak sana bağlı

0|1
    0|0
  • siz ayrılırsınız yakında. demedi deme.

kız dikbaşlı

sen de bu konuda tutucusun

olmaz bu iş

0|1
    0|0
  • kardeşim bu işler zorlamayla olmaz yanlış anlama kız arkadaşında demekki istekli ki çalışıyor bunu derken içinde kötü niyet var manasında söylemiyorum sen kız arkadaşınla konuşacaksın halledeceksin

0|0
    0|0
  • konuşmaya başladıgınızda bu işi yaptıgını biliyordun sonucta.Tepkini başta göstericektin.Bu sekılde ısrarlı olman sizi yıpratır.Eher güven zedelenmişse zaten kopar gider ilişki

0|0
    0|0
    • Yok konuşmaya bşladığımızda değil. 3-4 ay sonra girdi. İğne yapıcam diye grdi kendisi hemşire. Bende iyi tamam madem o zaman dedim. İğne yapcam diye girdi sonra işler değişti lazere başladı

• sonuçta orda fantazi bir dünyası yok sevgilinin açısından.onu seviyorsan güvenmeyi dene. o doğru olan kararı 2nizin adına verir zaten

• Doktor kiz arkadasin olsa erkekleri muayene etme mi diyecektin?

0|0
    0|0
  • Kardeşim bulurum zor değil dediyse neyin çabasındasin? Sıktır et yolla

0|0
    0|0
  • bişi olmaz kafana takma

0|0
    0|0
  • zina olmadıgı sürece kıskançlık gereksiz

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar saçma bir şeye takılıyorsun ki.Her gelen adama aşık mı olacak kız ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...