Sneijder neden milli takıma alınmıyor?

güzel futbol oynuyor adam neden milli takıma alınmadı?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sneijder geçen sene milli takıma çağrılcak kadar iyi bir performans sergilemedi .. İnş bu sezon çok çok iyi olcak ..

0|0
    1|0
  • alınmasın işte ne güzel sakta gelme ihtimali olmaz

0|0
    1|0
  • Çok iyi degildi..

0|0
    0|0
  • Vay be..hiç beklemezdim ama teknik adamların kararına karışılmamalı diye düşünüyorum Tanjevic hesabı

0|0
    0|0
  • alınmaması daha iyi.

s.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hala hazır değil

0|0
    0|0
  • Çünkü daha tam formunda değil.

Çünkü Türkiye gibi sıradan alt lig sayılan bir lige geldi. Para için kariyerini ikinci plana attı..

0|0
    0|0
  • adam uzun süre resmi yapmadi galatasaraya transfer olduktan sonrada gecen sezon cok az süre aldi. Bu sezon bence yavas yavas kendini göstermeye basladi önce emirates cupda daha sonrada ara ara super cupta. Birdahaki maca bence kesinlikle van gaal milli takima cagiracak sneijderi (hem forma girmeye basladigindan dolayi hemde hollanda basinin dilinden kurtulmak icin). Hollanda basinida suanda Van Gaale sneijderin kadroya bile alinmadigindan dolayi tepki gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Aralarında sorun var sanırım antrenörle

0|0
    0|1
  • adam gibi topçu olsa neyse

0|1
    0|0
    • sadece daha alışamadı gsde geçmişini bilionmu adamın real interde 10 numarayı giymiş adam haksızlığa gerek yk

• haksızlık yapanda yok doğrular bunlar, bir futbolcu bir takımda çok iyi transfer olduğu takımda nal toplarsa o toğçuluktan çıkmış demektir, nedense türkiyede topçuların g..ö... tü kalkıyor. bak arda turan madridte 10 numara dün nerdeydi sahada? gib gibi gibi

• söylüyorum hazır ol; makinasında sıkıntılar varmış eskisi gibi milli olamıyormuş.

0|0
    1|1
  • belki de kendisi istemiyordur

0|0
    0|0
  • Galatasaray Dünya'da popüler bir takım ama biraz pasif kalıyor çok takip edilemiyor Sneijder o yüzden hoca çağırmıyor olabilir...

0|0
    0|0
  • Boşver alınmasın sakatlayıp yolluyorlar adamı...

0|0
    0|0
  • Bosver gitmesin.Kuyt gitti patlak gözle geri döndü..

0|0
    0|0
  • Van Gaal: Sneijder sisteme uymuyor. :))

0|0
    0|0
  • alınmasın çok da fikfik.

0|0
    0|1
  • güya hrs yaptırıorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...