Ortam sorunum var bakın lütfennnn

millet 21 yasındayım ve ortamım yok aslında şöyle önceden a sosyal biriydim fazla kimseyle konusmazdım buda liseden bu yana beni yalnız bıraktı sizce nasıl yeni ortamlara girebilirveya yeni ortam kurabilirim .Bunun temelinde tabikide yeni birileriylen tanısmak var.Ortam olmadan cünki ortak bir nokta olmuyor yani dısarıda gördüğüm biriyle tanısmak istedğinizde 8 de 10 red alırsınız cünki hırlımısınız hırsızmı necisiniz belli değil.Umarım beni anlamıssınızdır cevaplarınızı bekliyorum..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Okuyorsan öncelikle sınıf arkadaşlarınla iyi geçin. Büyük ihtimal onlarla da pek aran yoktur. O yüzden sınıftaki bir kaç arkadaşınla iyi geçin. Arada onlara çay ısmarla. Halı saha maçlarına git. Dışarıda otur arada. İnsanlar seni görsün.

samimi olduğunu arkadaşlarına belli et. Akşamları dışarı çık. Alışveriş, vs yaparken çevrendeki insanlara samimiyet göster.

Evde kaldığın arkadaşlarla arda dışarı çık.

Ve de en önemlisi.

Sınıfta sunum benzeri şeyler varsa asla kaçırma, tahtaya çık. İnsanlara bir şeyler anlat. Üslubun güzel olsun.

Ben bu şekilde kendimi aştım. Çevrem yavaş yavaş büyüyor.

Tabi eğer çok çok çok yakışıklı isen, 3-5 günde o çevre oluyo zaten :))

Kasma kendini bro.

0|0
    0|0
    • okul bitti :/ ama ve yakısıklı olduğumu sonradan anladım zaten lisede farketseydim iyi olurdu :)

• Allah bilir de biz bilmeyiz. Belki böylesi daha hayırlı.

Neyse, sana kolay gelsin. Fazla uzadı :)

• aynen :) hadi kolay gele

Kızlar Ne Diyor 1

• okuyomusunuz genelde şimdi şöyle yorumlar gelecek çık dışarı gez takıl bulursun öyle olmuyor işte. ha deyince olmuyor senin durumunu en iyi ben anlayabilirm bende yaşadım yaşıyorum sadece erkek arkadaşım var hayatımda onun dışında arkadaşım dahi yok

0|0
    0|0
    • peki sence napabilrim ? tavisyen varmı

• kurslara felan gideblirsin belki o zaman olur.

• aynen de :) folklor halk oyunları felan hiç sevmem ki

Erkekler Ne Diyor 1

• ortam türleri

1--sosis ortamı--genellkikle erkekelrden oluşur kendin gibi herekz saptır..

2--karma ortam--kızlı erkekli arkadaş gruplarıdır..gizli gizli erkekler bazılarıa kaymak isterler..

3--manit sevgili ortamı--aşk çiftlerii...işte en güzeli odur..kuruluş amacı bellidir..orda manita yaparsın..bu arada ben şu an 1 e dahilim...zuh hah ahh ah

0|0
    0|0
    • haha :D bilmem ki girersem heralde ilk 2 sonra 3 en son 1 :D

Yükleniyor...