Kilolu bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? evlenmeyi düşünürmüsünüz?

fizik sizin için ne kadar önemli? kilolu olması sizi ve ailenizi etkilermi?

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kilosu, boyu, kısacası fiziksel özellikleri elbette ki aldığım elektriği etkiler ama tek etken değildir. Bir zamanlar bende kiloluydum ve o zamanlarda beni beğenen hatta çekici bulan kızlar olurdu. O yüzden karşı taraftan empati kurabiliyorum.

Ben eşim olacak kişiyi kilosuyla değerlendirmezdim fakat onun sağlıklı olmasını çok isterdim. Ben koşup zıplarken onun geride kalıp kendini kötü hissetmesini, ilerleyen yaşlarda sağlık sorunlarıyla mücadele etmesini ve kilosu nedeniyle ezik olmasını istemem.

Kilo verirken yardımcı olmak ve sıkılsa bile destek olmayı seçerdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Bence kilo fiziki durumdan fazlasını ifade ediyor.Bazen rahatsızlık sebebiyle filanda olabiliyor tabi ama bunun dışındakiler bana boğazına isteklerine egosuna hakim olamayan insanlarmış gibi bir duyguyu bir davranışı abartabilirlermiş gibi geliyor.Ben kilolu biriyle olmazdım...Umarım birlikte olduğum kişide ilerde kilo almaz...

0|0
    0|0
  • Kaç kilo civarından bahsediyoruz?

0|0
    0|0
  • Balık etine evet, balinaya hayır.. (derler)

0|0
    0|0
  • benım evlenıcegım bayanın kılosu cok onemlı ama beden kılosu degıl seref kılosu agır basmalı beden kıılosu 100 olsada seref ve namsu cok agır olmalı

0|0
    0|0
  • Bendede biraz kilo sorunu var ama fazla değil tabikide kilolu olabilir ama kilo vermek için çaba sarf etmeli bunu yaparsa sorun yok.

0|0
    0|0
  • burdaki cevaplarla zaıflamayı bekleme rejime al 5 km yürü nefis konrolü sağla bak nasıl zayıflıyorsun burdaki cevaplar kırıcı ve moral bozukluğuna yol açar

0|0
    0|0
  • Kimileri çok tatlı oluyor. Ben pek ayrım yapmadım. Gelgelelim benim sevdiğim kız zayıflıktan ölecek durumda :)

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede ise pek düşünmem açıkçası...

0|0
    0|0
  • kilolu birisi olsaydım evlenmeyi düşünürdüm ama fiziğim gereği ben atletik vücutlu olduğum için fazlalığı olmayan bir bayanı tercih ederim beden uyuşukluğu olsun diye :)

0|0
    0|0
  • kilosu ailemi neden etkilesin veya beni neden etkilesin ki kilo sadece kendine zarar verir bnde cocuklugumda cok kılolu oldugum ıcın zor gunler gecırdım, bnce o kılolardan kurtul onlarla yasamak zordur :)

0|0
    0|0
  • fizik önemli evlenmem tombiş hatunla

0|0
    0|0
  • ya ben zaten kilolu koca götlü kızlardan çok hoşlanırım .sorun yok yane

eaaa

ama evlilik olayına gelince o iş olmaz. o iş yaş.

hayır zayıfda olsa kusursuz bir vücut güzelliğede sahip olsa o iş yaş.

genel manada evliliğe karşıyımdır da

0|0
    0|1
  • Balık etliler onlar tamamda kilolular için pek bişey düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • Balık etli biri olsa evlenırim ama balina etli birisi olamaz :D

0|0
    0|0
    • Arkadaşım aşırı kilolu olmak bir hastalık.. balina demeyelim çünkü burada kı yorumları her yaştan insanlar okuyor... küçük kardeşlerimizi incitebiliriz. Kilo problemi mutlaka tedavisi olmayı gerek tiren bir hastalıktır..

• fizik gayet önemli :D

0|0
    0|0
  • balık eti candır :D aşırısını sevmem

0|0
    0|0
  • aa orda dur şişman olacak bir bayan taiki poposu yerinde olucak en önemlisi

0|0
    0|0
  • Sevdiysem kilo bana vız gelir tırıs gider

0|0
    0|0
  • İnsan insandır şişman zayıf fark etmez ama ivlenmem onla :D

0|0
    0|0
  • Ben ayva göbekten ötesini seksi bulmuyorum kendi adıma.

0|0
    0|0
  • ben kendi sağlığıma ve fiziğime dikkat ediyorsam onun da etmesini isterim.

0|0
    0|0
  • eşimin güzel olmasını isterim. ama kişiliği daha önemli. beraber koşu yaparız sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • ben önem veriyorum sanırım istemezdim...

0|0
    0|0
  • etkileyeceğini sanmıyorum ama evlenirsem onu bir zayıflama programına sokarım :D

0|0
    0|0
  • yorum yok

0|0
    1|0
  • kılo onemlı bır sorun hem gorsel acıdan hemde saglıgın acısından bıran once zayıflamaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkeğine göre değişiyor bazı erkekler kilolu geniş kalçalı bayanlardan hoşlanır bazıları da daha zarif ince olsun ister ancak çok zayıflıkta hoş durmuyor kilonun ideal olması gerekiyor bence evlenmeden önce zayıf olmak daha avantajlıdır çünkü her bayanda bu durum olmasada evlendikten sonra kilo alma deforme olabiliyor

0|0
    0|0
  • kilonun onemi yok kalbi guzel olsun

0|0
    0|0
  • Erkekleri bilmemde benim icin kilo onemli degil ama bana ayak uydurmasini beklerim :)

0|0
    0|0
  • kilo iyi değil yaa insan karşısında estetik birini görmek ister

0|0
    0|0
  • evlenince daha da kilo alırsın vermeye bak.

s.

0|0
    0|0
Yükleniyor...