Galatasarayin Forveti sizce kimdir?

Galatasaray artık 4-2-3-1 sistemle tek forvet oynacak gibi (ki oynuyor) peki bu 4-2-3-1 dizlişinde tek forvete sizce kim olmalı?

drogba mı? burak mı? umut mu?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Galatasaryın Forveti Burak olmalı Sneıjder takımdan kesilmeli ve ofansif orta saha kıvamında yani forvet arkası santrafor ve orta sahaya dönük olarak drogba oynamalı maçın gidişatına göre drogba ya da burak ikilisinden biri yerini umut'a bırakmalı

0|0
    0|0
    • sneijder takımdan kesilmeli mi :D

sen futboldan anlamıyon aga

• Sneıjder bence daha bir baltaya sap olamadı bu takımda kusura bakma milli takıma da gidemez artık ve farkındaysan dünkü kadroda yoktu ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• tek forvetse Drogba,.çiftse drogba-burak

0|0
    1|0
  • Tekli forvet işimize gelmez ya burak gbi bir adam var elimizde.Tekli oynucaksak eğer Drogba biraz daha iyi ama burakla dönüşümlü oynarlarsa.

0|0
    0|0
  • Drogba

0|0
    0|0
  • Eger gercekten tek forvet oynayacak olsaydi galatasaray tercigim drogbadan yana olurdu fakat ben yinede cogu macta 2 forvetle cikacagini düsünüyorum fatih terimin. Suanda drogabada burakda oldukca formda, ikisinden birini kenarda tutamaz bence. Ancak su olabilir bazi maclarda drogba tek forvet oynar burakda eskiden oldugu gibi kanatlarda görev alabilir. (bu durumunda da hamite kulübe yolu görünür.)

0|0
    0|0
  • drogba is the one !

0|0
    0|0
  • tek forvetse drogba ama bence burak sağ kanata kayılmış gibi bir 4 4 2 de çok iş yapar çünkü drogbadan daha hızlı. ve seri

0|0
    0|0
  • burak top tutamıyo altında umut benm favorim bnce umut olmalı drogbayı küçümsemiyorum ama umut

0|0
    0|0
  • bılmıyorum bennnn

0|0
    0|0
  • tek forvette Drogba'dır.

0|0
    0|0
  • Esiladır.Ama boş kaleye çok kaçırıyor :P

0|0
    0|0
  • drogbaba

0|1
    0|0
  • sabri

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• drogba bence

0|0
    0|1
  • Burak artist olduğu için forvet o olur..

Drogba stratejik bir futbolcu olduğu için gizli forvet konumunda devreye girer her zaman

0|0
    0|0
  • Drogba.

0|0
    0|0
  • Drogba bence

0|0
    0|1
  • Drogba ..

Ama bu sistem gitmiyo bizim takıma ..Tercihim çift forvet ..Drogba-Burak

0|0
    0|1