Rededilme korkusu(kızlar /erkeler)

evet arkadslar rededilince neler hıssedersınız kendınızı uzermısınız bu durumda dunyanın sonumu sızın ıcın ya da olana kadar devammı dersınız olmadı baska denızleremı yelken açarsınız komplekse gırermısnız .

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• reddedilme farklı durumlarda olabilir ama.. Erkeklerde beklenen hareketleri artık hemcinslerimde de görebiliyorum, teklif etmiş olupta reddedilsem kendime güvenim azalabilir ister istemez ve bir daha bu harekette bulunmam mümkün bile olmayabilir. Fakat bir teklif almış isem ısrarla hayatıma girmiş ise biri, ve sonrasında ona aşık olmuş, terkedilmiş isem (reddedilmek ile hemen hemen aynı kefededir) zoruma gider üzülürüm...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Reddedildim ama uğraştım kendi yaklaşmaya başladı sonra :) Ama sağolsun aptal kızın biri aramızı b*k etti..

0|1
    0|0
  • daha hickimseye teklif etmedim... ama benim halimiden onu sevdigmi bildi.. sonraysa sevgili olmak istedi daha sonra karakterlerinin benimle ayni olmadgni duwundu ve redd etdmis gibi bisey oldu))))

0|0
    0|0
    • reddedılmısın işte acıkca sole :))

• şanlıymısın sen:)

• bu acidan evet)))

• sanırım genelde doğru güvenilir kişiye güveniyorum sırtımı yaslıyorum o yüzden öyle ani bir reddedilme yaşamadım. ama bikaç sevmediğim insan tarafından terkedildim oda sevmediğim içi n çok koymadı.

0|0
    0|0
  • Bence cevabını az çok tahmin edersin. Reddedileceğini bile bile teklif etmekte mantıksız geliyor

0|0
    0|0
  • Reddedilmedim

Allaha sukur

0|0
    0|0
  • Üzülme olur tabi ama dünyanın sonu değil

0|0
    0|0
  • reddedileceğim birine teklif etmem :D

gerçekçi olmak lazım

0|0
    0|0
  • önce bir teklifte bulunmam icap eder ki o da zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Beni reddetmesinin goturusu beni kabul etmesinin getirisinden dusuk olan bir kizla bag kuramadim ve o yuzden direk teklifli bir hamlede bulunmadim. Akisi icinde biz neyiz sorularina bana aitsin enstanteneleri koydum ortaya okadar. Dusuncelerini onemseyecegim bir insan olmasi muhtemel oldugu icin, reddetmesi yikici olurdu diye dusunuyorum adamim.

0|1
    0|0
    • aynen oyle ne kadar kendıne ait hıssedıp ustune gıdersen o kadar yıkar senı rededilmek.

• Umrumda bile olmaz.Şuan'a kadar rededilmedim ama sikinti yok güler geçerim.Eğer çok hoşlandığım biriyse eğer biraz üzülürüm.Çıktığı yoksa ona ne kadar sevdiğimi belli eder tekrar teklif ederdim ilerleyen zamanda.

0|1
    0|0
  • Hiç

0|0
    0|0
  • Hiç rededilmedim acıkcası rededilsem bile birsey olmaz o kadar cok kiseye teklif ediyorumki genede bir reddedilme söz konusu olmadı sadece bir kere terslendim odaşu anilerde evlenmeyi düsündügüm kız :) birlikteligimizde kücük bir ayrılıgı saymazsak 1. yılımız olcak nerdeyse :))

0|0
    0|0
  • Dünyanın sonu gibi bir şey, ama hiç reddedilmedim

0|1
    0|0
  • hiç şeyime bile takmam dünyada kız mı yok kankiii :) biri olmazsa elbet biri oluuurr :D :D.D.D.d.d

0|0
    0|0
  • ama reddelmenn de ayrı bir zevki var bnce :)

0|0
    0|0
  • ilk basşlarken cok dert ederdim ama artık alıstım artık hiç gibime takmıyorum

0|0
    0|0
  • kendi kaybeder. ( yersen )

0|0
    0|0
Yükleniyor...