Galiba şu an her şey üzerime üzerime geliyor.

ve ben bunu engelleyemiyorum. ders çalışmam lazım ama çalışamıyorum bana psikologa git dediler değişen bir şey olmadı. 4 senedir veremediğim bir sınav var ve hala verebileceğimi sanmıyorum. 21 günüm var ne yapmamı önerirsiniz. sabahın 5 de kalktım ders çalışmaya ama şu an görevimiz tehlike 1 2 3 4 hepsini izledim seriyi bitirdim. göğüs kafesimin ağırlaştığını hissediyorum. doktora gidin demeyin çünkü hiç uğraşamam onlarla. bu psikoloji ile ilgili. ve bunu atlatmam lazım. hiç böyle hayatın sonuna yaklaştığınızı hissettinizmi. o anlardan ne yaptınız. nasıl kurtuldunuz.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• şöyle düşün bu sınav ne sınav ne sınavı bilmyrum ama veremezsen hayatnda en fazla birs ene kaybolucak ama çok takarsn kalp hastası bir adam olacaksın ahirette verecein sınavı düşün o daha kolay olmayacaktır. ve herkes hayatnda kazanamdıkları sınavlar vardır.ayrıca çalştysan da dert etme geçeceksn ama böyle stres yaparsan tüm bilgiler sende olsada geçemezsn .dua et mesela sureler okuyablrsn rahatlamak için

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende boyleydim, en sonunda sinir krizi geçirmeye başladım. Psikyatri noroloji derken epilepsi çıktı. Duzenli psikologa git, en kotusu zaten psikiyatriye gonderir. Ya da sadece psikolojik diyorsan spora git gunde bir saat falan imkanın varsa kafanı dağıtır daha iyi odaklanırsın..

0|1
    0|0
    • yok spora da gittim yoruluyordum ben. sonra gelip yatıyordum. benim bunu içten çözmem lazım sanırım.

• Tekrar psikolog dene o zaman.. Ya da psikiyatriye git direk antidepresan verir, o da salak gibi yapıyor rahatlarsın

• Kendine güvenmelisin hiç bir şey geleceğinden ve senden daha önemli değil al kahveni eline derin bir nefes çek sonra başla ders çalışmaya stres yapacak bir durum yok psikologluk bir durum yok ortada bir sorun varsa kendinde çözmelisin bunu doktora gitsen ilaç verip gönderecek onlarda seni iyice uyuşturacak hiç ders çalışamıcaksın sen elinden geldiği kadar çalış inşallah kazanırsın

0|1
    0|0
    • sağol umarım seninde dertlerin biter.

• Dualarım seninle ama biraz seninde gayret etmen lazım dostum eklermisin beni

• böyle gizli kalmak istiyorum yanlış anlamazsan sevinirim. teşekkür ederim.

• hala burda takılcağına gidip çalışsana :D ne kadar zor olabilir alt tarafı bir ders o senden korksun boşver panpa :D

0|1
    0|0
    • çok zor panpa çok. alt tarafı bir ders değil işte. hakkını helal et panpa.

• diyenide yeni görüyorum :D mutluyum gerçi sağlığım yerinde çok şükür rahatımda iyi

• çok para çok sorumluluk unutma bu sözümü. Allah bozmasın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende 1 sınıftan beri bir dersi veremiyorum merak etme geçirirleeeeeer,en azından ben kendimi öyle kandırıyorum :D

0|1
    0|0
    • yok artık hayat memat meselesi oldu. sıkıntı büyük.

• gorevimiz tehlikeden aldıgın gazla kesın sen bu dersı gecersın kanka en tehlıkelı goreve gırıyosun suan

0|1
    0|0
    • onun sadece bir film olduğunu beynime sen mi anlatacaksın panpa.

Yükleniyor...