Galatasarayın taraftarının klasik 3lüsü sıkmadımı sizide?

Ben galatasaraylıyım ama bu taraftarın her şeyde 3lü çektirmesine anlam veremiyorum herşeyde 3lü hiç üretken değiliz birde taraftar olarak hep aynı besteler siz ne düşünüyosunuz?

Güncellemeler:
mesela bu maçtaki 3lü çok güzel 1 defa olmak şartıyla farklı ve güzel link

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fanatik bir Galatasaraylıyım. Şöyle açıklama yapim. 3'lü çekme olayı hep maç başında olur. Besteler içinde şöyle bilgi veriyim ben genellikle Galatasaray maçına çok giderim o ortamlarda çok bulundum. Her maçta hep farklı besteler söyleriz fakat bazı taraftarlar besteleri bilmedikleri için bağırmıyorlar. Mesela "Sen Varya Sen" bestesi bazı taraftarlar yeni beste olduğunu sanıyorlar. Bu beste 5-6 sene taraftarların dillerinden düşmez. Mesela "İnandık Bizlere bestesi vardır. onu 1 sene boyunca kullandık daha kullanmadık ama emin olun ki 5-6 sene içinde o beste tekrardan dillerden düşmiyecektir. Şimdi ise "Selçuk İnan, Sneijderiyle" bestesi vardır bu sezon o beste çok kullanılıcaktır. geçen sezonda kullandık fakat bazı taraftarımız bilmiyenler vardı şimdi yavaş yavaş herkesin dillerinden düşmüyor. "Nevizade Geceleri" Efsane bestedir ona yorum yok. Bir zamanlar "4 Sene Üst Üste Şampiyon Olduk" Bestesi vardı biz bunu çok kullanırdık artık o besteyi unutanlar vardı. Mesela " Ölüm Varmış Korku Varmış" bestesi şu sıralarda artık meşhur olunmaya başladı. DAHA DA YAZMAK İSTERDİM ŞİMDİ ÜŞENGEÇLİKTEN OKUMAZLAR +1 VERMEYİ UNUTMAYIN :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• çArşı gibi üretkeni yok haklısın değiştirmek lazım

0|0
    0|0
  • Takıldığın şey çok saçma.Galatasaray'lıysan eğer böyle şeylere takılmana anlam veremiyorum. Ben her türlü seviyor ve sıkılmıyorm.

0|0
    0|0
  • Biz boyle seylere takilmayiz.biz GALATASARAY aşığıyız. 3lu cekmeden olmaz ayrıca bence. Onun tadı ayrı.

0|0
    0|0
    • ben 3lü çekmelerine birşey demiyorum çok çekmelerine sinir oluyorum bir maçta 3 defa felan 3lü çekildimi sıkıyo mesela beni o

• Bende seviyorum mesala.kisiden kisiye degisiyor demekki ama 3lu cekilmeyen bir Galatasaray tribunu dusunemiyorum ben.ayri bir zevk bence.

• öyle tabi hiç geliştirme yok

0|0
    0|0
  • en etkili başlama şekli bence

0|0
    0|0
  • Bizimkilerin 10'dan geriye sayışı bir zamanlar çok iyiydi.Özellikle Chelsea maçında adamlar korktu ne oluyor diye :))

1|0
    0|0
  • besteler konusunda haklısın

ama üçlü sıkmaz beni

hele ki maç başında..

1|0
    0|0
    • herşeyde 3lü çekilirse çok sık sıkılıyor insan 1 kere çek tamam tadında bırak ama 2.si 3.sü gelince insan sıkılıyor

• ben sadece maç başında seviyorum. onun dışında zırt pırt ben de sevmiyorum

• Ya kusura bakmayin 3lu nedemek ?

0|0
    0|0
  • dayanamıyorsan takımını değiştirebilirsin. biz gayette seviyoruz.

0|0
    0|1
  • sabrininkiler iyi

0|1
    0|0
  • 3lü her maçta olur ve bence çok güzel

0|0
    0|0
    • ben olmaz demiyorum bu kadar çok olması sıkıntı saece

• bence böyle iyi devam edilsin

0|0
    0|0