Uyandınız ve evde hırsız gördünüz , tepkiniz ne olurdu ?

Uyumaya devammı ederdiniz ?

Üstünemi atlardınız ?

Kısacası ne yapardınız ..

Güncellemeler:
Nedeni bilmiyorum ama bende korktuğum ve tedirgin olduğum şeylerin üstüne gitme hastalığı var .. Büyük ihtimal balıklama dalardım adama sonunu düşünmeden :)

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Yanımda genelde cep telefonu bulundururum böyle durumlar için.Eğer hırsız girdiğini anlarsam cep telefonundan ev telefonunu ararım.Ev telefonunun sesiyle panikleyip kaçar zaten :D

0|1
    0|0
    • Ya sen uyanmadan önce onu çaldıysa ? :)

• bilmem duruma göre ne tepki verirdim bilmiyorum hiç başıma gelmedi Allahtan

• zekice :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Anneeeee pıçağaa al gel diye bağırırım ne yapim ben çabuk tırsıyorum anam daha deli :D

0|1
    0|0
  • yastıqın sol üst gözündeki bıçaqı hırsıza fırlatır alarm düğmesine basardım o can çekişirken polıslerde gelene kadar az uyurdum :D

0|1
    0|0
    • Çok cesurca ;)

• Çok kötü bir durum .. Bende bir öğlen eve geldiğimde kapı aralıktı ve mutfaktaki tabak çanaklar , lavabodaki havlular ve yatak odasındaki çamaşırlar dahil herseyi talan etmişlerdi .. Bulabildikleri tek şey sony 4 zoomlu kamera ama bataryası bozuk :D Ama evin o hali aklımdan çıkmaz bildiğin savaş alanı ..

• Silahımı cekerdım :)

0|1
    0|0
  • Yaşadım bu durumu, evden çıkmasını bekledim sadece.

1|1
    0|0
  • tam üstüne üstüne gidiyodum elimde sopayla apartmanın merdivenlerinden yuvarlandı salak.

0|1
    0|0
  • Dolabimda beyaz gomlek olacakti onuda alsana la derdim

1|1
    0|0
  • Baya korkardım..ne yapacağımı bilemezdim heralde

Diyeceğim de sabah sabah hırsız ne gezer :)

0|1
    0|0
  • Hey!

Utanmiyormusun hirsizlik yapmaya? :D

0|1
    0|0
  • o kadar adam var evde beni mi buldu derdim, pek şansı olmazdı zavallının.

0|1
    0|0
  • hemen bir küllük bulup kafasına geçirirdim heralde :D

0|1
    0|0
  • ne arıyosun yerini bilmediğin varsa söyle derdim napacam:D

0|1
    0|0
  • uyumaya devam ederidim

0|1
    0|0
  • Gece eve hirsiz girmisti gecen sene babami uyandirdim adami bicaklamisti hic unutm :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Vay ırıspı çıcığı vay der üstüne atlarım

0|1
    0|0
  • bayıltırdım

0|1
    0|0
  • Aynı şeyi sana yapsalar hoşuna gider mi der, bir çay koyup konuşurdum. Hiç denk gelmedim ama bunu yapardım

0|1
    0|0
  • yani yaz döneminde cam çerçeve balkon kapısı falan hep açıktır hırsız girerse sanırım önce hırsızın can güvenliğini düşünürüm çünkü köpeğim bu durumdan çok da memnun kalmaz :)

0|1
    0|0
  • adam tekse fırlardım yataktan babama seslenirdim, beraberce adamın ağzını burnunu kırardık :)

gerçi onun gözetçisi falan vardır aşağıda

baktım adam kalıplı, yatardım bir açığını kollardım herhalde. :)

0|1
    0|0
  • Uyandıgımda hırsız görmem icin öglen girmesi lazım gece zaten uyumuyorum :) ve o sırada onun cıkardıgı seslerden uyanırsam tatlı uykumdan yazık hırsızın haline hayatta polise vermem :)

0|1
    0|0
  • elimin altındaki haydarı devreye sokardım :D

0|1
    0|0
  • Kanka ben konuşurdum sohbet felan ederdim . Ama bugün biri bizim modemi kapatmış sabah kapalıydı evdekiler değilmiş sordum da

0|1
    0|0
  • ''Ne yapıyon piç'' derdim. Bu soruyu duyduktan sonra bana zarar vermez, kaçar gider.

0|1
    0|0
  • Üstüne atlardım dicektim

bi an ülkedeki kanunlar aklıma geldi :/

0|1
    0|0
    • Üstüne atlardım derken ? :) Kanunen sadece atlayıp alı koymanın bir sıkıntısı yok ama siz başka şeyler düşünüyorsanız o ayrı :D

• heh işte :D anlamışsın :D

cunku her ihtimal oluşabilir

alı koyamazsam kazayla beni vurmaya kalksa ben onu vursam nolcak

bide salondaysak eyvah eyvah

direk hapse girdim demektir

• Ben salonda döver ev halkını dışarı çıkarır sonra yatakodasında kaldığım yerden devam ederdim :D

• sktim anasını onun

yemin ederim sıçana kadar döverim

0|1
    0|0
  • Gülerdim, ilk tepkim bu olurdu sanırım :D Yoksa nerede kesici kırıcı alet var üzerine hocam

0|1
    0|0
  • gördüğüm andan itibaren gerisini o düşünsün bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...