Sivilce yarasının geçmesini nasıl sağlayabilirim?

öncelikle herkese günaydın arkadaşlar,kardeşler. benim sorunum şu; yüzümde yeni çıkmıs 2.3 sıvılce vardı ben onları sıktım bılmıyorum nasıl bır sınırle sıktıysam artık yara oldu cıldım hassas zaten bu yüzden baya büyük 2-3 tane yara kahverengi tonlarında yani henüz kabuk bağlamaya başlıyor gibi daha sertleşmedi yani burda sorun ettiğim şey ise bu değil aslında bu cumartesi değil haftaya cumartesi düğünüm var ve böyle çıkmak istemiyorum makyajla kapatırsın dediler ama erkeğiz bide makyajıda doğru bulmuyorum :d benım sızden ıstedğim bu konu hakkında yardımcı olur musunuz bana ne zamana kadar duser bu yaralar kabuk baglayıp ? bide pantenol pomad '' adlı bir krem aldım eczaneden ama buda cok yaglı gıbı gelıyor bunu suruyorum sanırım yenı bır sıvılcenın sebebı olmaz ? deneyımlı arakdaslar lutfen yorumlarınızı esırgemeyın herkese hayırlı gunler sımıden esenle kalın efendım :)

Güncellemeler:
?
Ya arkadaşlar yok mu fikri olan yardımcı olacak insanlar ?
yardım

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Her türlü yara, yanık, sivilce için en etkili yöntem; madecassol krem :) Eczaneden, çok uygun fiyata temin edebilirsin. Şu ana kadar kullandığım tüm ürünlerden çok daha etkili.. Evden eksik etmiyorum uzun zamandır:) Umarım sen de hemen etkisini görürsün.

Bu arada; şimdiden mutluluklar:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eczaneye gidersen gösterirler.Yaranın çabuk kabuk bağlamasına yardımcı olan bir krem var.Sivilce için bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum ama yine de sorarsın.İzi kalmasın diye de Bactroban kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için gün içersinde giderim olmazsa :)

• buna yapılcak bişey yok ki şuan git üfürt kendini diyecek halmz yok. haftaya cumartesiye kadar geçer korkma:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...