Sizce ne yapmalıyım kutlasam mı?

arkadaşlar bugün benim bir dostumun doğum günü. yıl boyunca yediğimz içtiğimiz ayrı gitmedi.ben adım gibi eminim ki bugün başka arkadaşlarıyla kutlayacak ama beni çağırmadı.insanın zoruna da gidiyor böyle br durum.sizce neyse diyip kutlasam mı doğum gününü.çok kararsızım.çünkü bana değer vermeyip onlarla kutlamayı tercih etti.lütfen yardımcı olun...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana değer vermeyene ben hiç değer vermem. Ne sana nede ona arkadaş eş dost bitmedi ya. Elbette zor olacak alışkanlıkları değiştirmek ama herkezin az çok yaşadığı bir durumu yaşıyorsun. Bence günün sonunda yaşanan gelişmeler doğrultusunda hayatını yeniden şekillendir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum diyırsun her zaman birlikte zaman gecidik diyırsun seni çağırmamış..

bence imalı bir kutlama mesajı yaz anlasın hatasını

0|0
    0|0
  • davet edilmedigim yere gitmem ben tabi bu senin kişiliginle ilgili

0|0
    0|0
    • sen olayı anlamamışsın en az 5 defa daha oku anca anlarsın

• yok okadar okuma sevseydim kpss full türkçe yapardım

• söylmene gerek yok zaten belli

• kutlama tabiki seni davet etmediyse.

0|0
    0|0
  • Sen kutla ki pişman olsun belli etmese bile kendi içinden pişmanlık duyacak hatasını anlar

0|0
    0|0
  • kutla sevaptır nan:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki de davet etmeye gerek gormeyecek kadar yakın goruyor ? Belki de senin hoslanmadıgın insanların buludugu bir ortam ? Belki de maddi yonden karsılayabilecek durumda degil vs vs..Belki ler boyle uzar gider. Her ne sartla olursa olsun bu kadar samii iseniz en azından bir telefon acıp dogum gununu kutlamalısın

0|0
    0|0
  • böyle bir soruyu sorman hataydı cevabımı tahmin ediyosundur büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • ama mizaç olarak kötülüğe kötülükle karşılık veren bir insan değiilimdir

• zaten gitmem sen yanlış anladın sadece telden mj atsam mı diyorum

• hiç bişey yapma haberin yokmuş gibi davran umrunda olmasın

Yükleniyor...