Hayır dediğiniz erkek ısrar etmeksizin kararınıza saygılı olsa ne düşünürdünüz?

Diyelim ki bir kıza açıldınız ve kız da size hayır dedi bu konu da burda kapansın dedi. Siz de tamam dediniz. Ve konuyu kapattınız.

Ertesi gün size mesaj attı ve kırgın mısın diye sordu. Siz de konunun kapandığını hatırlattınız ve problem olmadığını söylediniz. Ve sanki bu mevzu hiç konuşulmamış gibi davranmaya başladınız..

Kızlar bu durumda size teklif eden erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

Sinirlenir miydiniz?

Arkadaşlığınız etkilenir miydi ?

Güncellemeler:
Neden sinirlenir kızlar bu durumda ?
Laf olsun diye sorduğumu mu düşünürler ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sinirlenirdim. arkdaşlık zaten etkilenir teklif falan olunca. ama kızlar yine de biraz ısrar eden erkekleri sever tabi gerçekten istemiyosa bıktırmamak gerekir. yine de aranızda arkadaşlık varsa ve bozulmasını istemiyosanız olmamış gibi davranın daha iyi.

0|0
    0|0
    • Neden sinirlenirdin ?

İstemediğini söylüyorsun sonuçta...

• ya diyorum ya hiç belli olmaz. ben kendimi bile anlamıyorum bu konuda. anlamak için uğraşırsan işin zor

• anlayamıyorum zaten... Basmıyor...

Kızlar Ne Diyor 1

• insana benziyo dedim türkçe bildiğini düşünürdüm ohh be derdim arkadaşlığıma devam ederdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadas benide biri red edmişti olmaz dedi bende tamam dedim aradan biraz gecti tesadufen tekrar konusma fırsatım oldu hemen pes eddin hic mucadele edmedin diyor ilk gunden insanın tüm duygularını katlet sonrada mucadele bekle

0|0
    0|0
  • Daha önce arkadaşlığın varsa arkadaş kal. Yeni ise konuşman doğru olmaz. Tavrını koymalı. Aksi halde senin duygular ortada kaynadı yalan oldu işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...