Ne olcak Bizim Halimiz Türkiye İçin Konusuyorum

Ganayı bile yenemedik ya helal olsun 2-0 dan 2-2 ye geldi federasyonun hiç tepkisi yok bu işe sizce sonumuz nereye gidiyor

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gana aslında küçümsenecek bir takım değil hemen hemen her dünya kupasında olan oyuncuları avrupanın önemli liglerinde oynayan iyi bir alt yapısı olan kaliteli genç futbolculara sahip bir takım U-20 Dünya Kupasında da yarı final oynamışlardı zaten normal şartlarda bir hazırlık maçında 2-2'lik sonuç çok kötü değil ama Abdulllah Avcı ile beraber kazanma alışkanlığımızı kaybettik biz sorun burada.üst üste kaç maçtır galip gelemiyoruz.bu maçı kazansalardı belki kaybettiğimiz öz güveni biraz olsun yeniden kazanırdık.kalan 4 maçımızı kazanırsak dünya kupasına gideriz demiş Avcı bu özgüven eksikliği ile kazanacaklarını sanmam ama inşallah yanılırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunları tartışmadan önce acaba futbolcular aldıkları paraları hakediyorlarmı bunu konuşmak lazım onlarınki yatarak para kazanmak kendilerini geliştirmek gibi bir garetleri yokki millet asgari ücreti haketmek için sabahtan akşama kadar çalışıyor onlar enayimi bu devirde futbolcu şarkıcı olmak lazım...

0|0
    0|0
  • Dün maçı izleyip sinirlerimi hiç bozmicaktım dayanamadım açtık izledim ..Her zaman ki gibi pişman oldum.. Son 4 maç kaldı sanırım o maçlara da Avcı ile devam edip maçların sonunda bitirme kararı alırlar diye ümit ediyorum ..Yani Abdullah Avcı'nın daha erken ayrılmasını tabi ki istiyorum ama imkansız .. : / Oyuncular da sapıttılar iyice .. Umarım sonumuz iyi olur : /

0|0
    0|0
  • ne yapalim

0|0
    0|0
  • türkiyeyi burdan mı kurtarcaz

0|0
    0|0
  • Ayar olmuş herkes ayarı arttırmak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hırs yok ateş yok istek yok ruh yok. En önemli şeyleri kaybetmiş Türk futbolu oyuncularımızın yıllık gelirleri durmadan artsa pahaları biçilemez olsa ne fayda. Mesele yenmek yenilmek değil asla zevk almıyorum arkadaş Türk futbolunu seyrederken eskiden öylemiydi? futbolcunun yüzündeki ifade gözündeki ateş yetiyordu hop oturup hop kalkmamıza.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin son yıllarda mükemmel bir oyuncu diye yetiştirdiği oyuncu sayısı el parmaklarını geçmiyorsa bu başlı başına bir sorundur. Tüpçüden birşey beklemiyorum o türk futbolunu katletmek için gelmiş adeta. Öncelikle alt yapı çalışmalarını çok sağlam şekilde yapmaları lazım mahallelerde ne ardalar ne selçuklar ne buraklar var yeterki keşfedilsin.

0|2
    0|0
  • Avcının biraz gururu varsa istifa eder

0|0
    0|0
  • Seyirciler neydi lan öyle :D stat kapılarını açtılar 3-4 kişi gelmiş sadece komediye bak yav kos koca A milli takımının düştüğü duruma bak

0|2
    0|0
  • bu hoca milli takıma birşey katamayacak

0|0
    0|0
  • Millet bile "yine bir şey yapamayacaklar ki" diyerekten maça gitmiyor... :)

0|0
    0|0
  • Ne olacak dünya sıralamasında en son sıraya yerlesicez rahat edicek pez...ler

0|0
    0|0
  • Alt yapi bozuk yetistiremiyolar milyonlarca yabanco futbolculara para vereceklerine bari avrupadan yetistirici getirsinler türkiyede yetistirsinler

0|0
    0|0
  • burkina faso ve bruno adalarının bile arkasındayız bruno adaları ne lan bruno ne olum

0|0
    0|0
  • boş ver ganayı danayı sen evde kalmışsın ona bak

0|0
    0|0
  • Abdullah avcı bir şey yapamıyor oyuncularda son dakikalarda hiç koşmadı yani ..

0|0
    0|0
  • 45 dakikalık takımız.

0|0
    0|0
  • aslında türk milleti olarak büyük bir tepki uyandırmamız lazım o zaman belki bir el atarlar

0|0
    0|0
  • fatih terimden sonra ruh kalmadı

forvette mevlüt var asdas semihi koy daha iyi

0|0
    0|0
  • rezillik abi

0|1
    0|0
  • suç futbolcularda

0|0
    0|0