Paranoyakmıyım beenn

çok cins bir huyum var. sanki biri beni hep takip ediyomuş gibi hissediyorum. tuvalete banyoya girerken sanki biri bnı kapı deliğinden izliyomuş gibi oluyo bnde havluyla kapı deliğini kapatıyorum. çarşıya gittiğimdede aynısı oluyo. sanki arkamda biri var beni sürekli takip ediyo. tedirgin oluyorum. düz yolda ayaklarım birbirine karışıyo takılıyorum :) daha çok dikkat çekiyorum. evdeyken bazen tek başıma oluyorum ama sanki gitmemişler de benı ızlıyolarmış benımle dalga geçiyolarmış gibi hissediyorum. evi tamamen kontrol edıyorum.hatta bilgisayar kamerasından bile izlendiğimi düşünüyorum. sizce hastalıklı birimiyim?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısı bende var yav birşey izlemeden önce evi arıyorum kamera var mıdiye benimde öyle sanki yanımda birisi varmış :D

1|0
    0|0
    • aynennn :) evde kayıt cihazı kamera arıyorum falan. kameramın uzerini kapatıyorum falan. odamın kapısı hiç açık kalmaz hep kapalı tutarım biriizler benı dıye :)

• P*rno izlemeden önce bakacaksın tabi :)

Evde biri varsa zor o iş :)

• Hep millete şizofren derdim meğer kendim şizofrenimişim :D

Erkekler Ne Diyor 18

• senin gibi arkadaşım vardı lise yıllarımda.. kestane alırdık bu adam mit peşimde derdi.. habire arkasına bakardı.. takipteyim derdi.. şimdi düzeldi ama iyi bir sanatkar oldu :) seninkide geçer merak etme

0|0
    0|0
  • Hayır hiç de oaranoyak değilsin.

Telefonların hepsi dinleniyor.

Sen tv izlediğini sanarken aslında onlar seni izliyor.

Sehpaların ve masaların üzerindeki doku vernik değil, parmak izi ve vücut ısını ölçen nanitler var o dokuda.

Ampüllerin içinde nano reseptörler var.

Dolabı açtığında yanan lamba aslında ışık için değil.

Ne yediğini anlamaya çalışıyorlar.

Hele tuvalet desen hiç gitme.

İyi beslenip beslenmediğini araştırıyorlar.

Her hareketin tâkip altında.

Çünkü sen bu dünyâdaki en önemli kişisin.

Narsist pislik seni :)

0|0
    0|0
  • Psikiyatri uzmanına anlatmalısın durumunu.O gerekli tedaviyi uygular.

0|0
    0|0
  • piskolağa görün çünkü bu bir hastalık ve ilerlerse yani önüne geçemezsen yaşadığın hayattan zevk alamzsın abla acil bir piskolağa git ona anlat senle kpnuşuğ seni rahatlatcaktır şimdi biraz da ben rahatlatayım senii abla bu dünyada tek insan senmsn neden seni takip etsinler :D

0|1
    0|0
  • Şeytan vesvese veriyor sana bol bol euzu besmele Çek ve nas süresini oku tabi inançlıysan inanmıyorsan hiç bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • ona paranoyak denmez tatlm sofistik ve somototonik aşırı şüphecilik ve reflexif korku duygusu denir hasta değilsin ama yakında olacaksın odanda yalnız kal metafiziksel korkularını yen

0|0
    0|0
  • hayır hastalıklı bir durum degil

sadece durmadan böyle seyler dusunmenin verdiği getirdigi bir durum

aslında öyle birsey olmadıgını düşünmeye calıs

0|0
    0|0
  • Paranoya :) Herkesin takıntısı vardır yenmeye çalış

0|0
    0|0
  • tabiki hastalık normal insan böyle bişey yapmaz daha önce biri seni izlerken filanmı yakaladında sürekli korkuyorsun çocukluguna inmek lazım

0|0
    0|0
    • yok kimseye yakalanmadım bir sevgilim vardı yanlz benı çok korkutmuştu baskıcı bırıydı. ayrıca 15 yaşındaydım cnsel konuda benı zorlamaya kalktı. sürekli kaçıyodum ondan. sürekli senı alır götürürm burdan kaçırırm kimse bulamaz dıyodu silahla falanda tehtid etmişti. 5 sene geçti üzerinden.

• tamam işte neden oldugun belli oldu ben bir pisikolog degilim ama bunu anlamada pisikolog olmayada gerek yok ya arkadaş ne yüzsüz insanlar var hayatta hiç gurur denen bişey yok kız istemiyosa zorlamıcaksın tehdit ne demek

• Yine ot mu içiyorsun sen ?

0|0
    0|0
  • Sen Korku Filmlerini Etkisinde KAlmışın :D

0|0
    0|0
  • bi psikoloğa danış bence. durum doktorluk olmuş gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • o benim :D

0|0
    0|0
  • küçükken ot kasasının içine mi düştün

0|0
    0|1
  • belki de gerçekten takip ediliyorsundur :O

0|0
    0|0
  • o bilgisayar kamerası olayı gerçek olabilir link

0|0
    0|0
  • bugüne kadar hislerin doğru oldumu hiç -hayır, e bırak o zaman rahat ol, bırak izlesinler takip etsinler

0|0
    0|0
  • tamamini okumadim sorunun da cevabi degil ama BENDEN SANA TAVSIYE BILGISAYARIN KAMERASINI HER ZAMAN KAPALI TUT LAPTOP ISE KAMERAYA BIRSEY ORT /;D bilgisayar da is cok farkli bir boyutta, kamera kapali olsada izliyebiliyorlar, odamizda rahat rahat ustumzuu bile degisemiyoruz ...

0|0
    0|0
    • kardeşim sendede var paronoyak laptop üstüne birşey örtmek ne demek :D

• Yedirdiğim bir trojan sayesinde birini izlediğimi itiraf ediyorum...

Sapık falan değilim, sadece deneme amaçlıydı. Ama oluyormuş ;)

Antivirüs önemli :)

Bazen o da etki etmiyor ama...

• ne utanacaksın amk cıkar vur pc ye akılları beyinleri alınsın :D

Kızlar Ne Diyor 1

• paranoyaklık değil bu farklı bir durum. dua et dua :w

0|1
    0|0
Yükleniyor...