Nişanlanan adam beni niye arar

benden ayrıldı 1ay olmadan nişanlandığını bozulmasını hiç istemediğini onun nasibi oldunu onu çok beklediğini lütfen beni bir daha arama diye yalvar yakar olan adam iki ay sonra doğum gününde gece 11 de 3 kere ısrarla niye arar ne istiyor benden

ailesinin seçtiği akrabadan biriyle görücü usulu nişanlanmış kız bunun için kapanmış filan

peki ya ben neler yaşadım nişanlandığını söyledikten sonra 2 hafta boyunca uyuyamadım sürekli ağladım 47 kiloya düştüm hala doğru düzgün birşey yiyemiyorum daha yeni kendime geliyorum

ben istemiyorum kesinlikle ailesi söz konusu nişanı filan atma şansı filan yok canı sıkılmış derdi eğlenmek belli ama beni öyle her istediğinde arayamaz ya

siz ne dersiniz bu adamın derdi ne

Güncellemeler:
2 aydır faceden fotolarımı kaldırmıştım aramadan önceki gün foto eklemiştim birde geçti gitti kendime geldim anlamında

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir sekilde silmeye calisirken bir daha baslayipta yarani desme, sonucta geri donusu yoksa nisandan kendini metres gibi kullandirtip dahada kicuk dusmenin mantigi yok

1|0
    0|0
  • ya varya öncelikle sen aptalsın adam sana kazık atmış birde böyle karaktersiz biri için üzülüp ağlıyosun, senin yerinde ben olsam aradığında açar '' ne var lan o. çocuğu karaktersiz şerefsin haysiyetsiz adam ne diye arıyosun der kapatırdım sonrada nişanlısına veya kızın ailesine ulaşıp damadınız ya da nişanlın olacak şerefsize söyle beni rahatsız etmesin derdim sonra o düşünsün akıllı ol

0|0
    0|0
  • Şeyi kabarmıştır Nişanlısı da evlenmeden olmaz demiştir arıyordur karakter olsa aramaz.

0|0
    0|0
    • iyide başta korkuyordu nişanı bozulur diye şimdi bu ne cesaret bende söyleyeyim kıza

• yok ya ben bulaşmak istemem ama bir daha ararsa nişanlına söylerim diyecem ne bu ya

• Bencede en uygunu.

• Ya acı çekiyordur ya canı çekiyordur ..Seven insan gitmez..Gidip geri dönmesi de sevdiğinden değil de kaybettiğindendir ... Aradığını bulamadığındandır..Tabi bunlar erkek ve adam olana göre değişir.Her erkeğe nasip değildir adam olmak...kendını heder etmeye ve kımse ıcın aglamaya degmezz allah sana saglık versın dua et allah kolaylıgını verır

1|0
    0|0
  • Demek ki içinde kalan bir şeyler var.

1|0
    0|0
  • ne için arıyıcak 2 tane nedeni var onuda sen bul

0|0
    0|0
    • iyide başta korkuyordu nişanı bozulur diye şimdi bu ne cesaret söyleyeyim kıza

• Na yapmak istedigini bilmeyen bir dengesiz daha işte

0|0
    0|0
  • 2 kız anca yetiyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her katil olay mahaline döner derler benim ki evlendi tam unutuyorum artık düşünmemeye başlıyorum arıyor ya da mesaj atıyor hadi hiçbir şey yapamıyorsa bile unutmaya başladıgımda rüyamda görüyorum illa hatırlatıyor kendini ahh ahh

1|1
    0|0
    • ne kadar oldu

• kaç yaşındasın kendine yazık ediyorsun unut artık adam yuvasını kurmuş sen hala yasını tutuyorsun seninde kendi yuvanı kurma hakkın var değmez adam hayatını yaşıyor düşünsene

• olsun ben onu unutmaya calıştıkca daha cok acı cekiyorum ama ondan hiçbir beklentim olmadan yasıyorum bu aşkı ona bir zararım da yok ve ben böyle mutluyum

• numarasını engelle telefondan

0|0
    0|0
  • Kim bilir...

1|0
    0|1
  • İletişim bilgilerini değiştir

0|0
    0|0
  • Seni unutamamış...

0|0
    0|0