Ilişkilerde kadın erkek farkının komik halleri nelerdir sizce ?

kadının erkeğe erkeğin kadına söylediği saçma şeyler ya da yaptıkları nelerdir sizce ? ;))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Kızın dedikoducusu tehlikeli ama siz yine de Erkeğin dedikoducusuna dikkat edin onun bir tarifi bile yok :))
    9% (1)29% (2)17% (3)Oy Ver
  • Arkadaşım "beni soğandan başka hiç bir şey ağlatamaz" deyince suratına kavunla vurdum. Yanıldığının farkına vardı :))
    9% (1)14% (1)11% (2)Oy Ver
  • Erkek tribi; "Ben senin neyinim ki, haklısın karışamam." sen git Kıvanç ı izle Kıvanç ı ! :))
    55% (6)0% (0)33% (6)Oy Ver
  • +sana kız mı yok olm -var mı? +var tabi -hani? +yaa var işte -lan hani nerde +elini sallasan ellisi olm -nerde lan nerde? +abi sen çirkinsin :))
    9% (1)57% (4)28% (5)Oy Ver
  • -Seni seviyorum. Sana aşığım aşkım. İyi geceler tatlı rüyalar. Rüyanda bizi gör, öptüm. +Bende seni. Bende sana. Sana da . Sen de. Bende :))
    18% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Mizahta iyisin Bi yerde köşen olsun dilerim keyifle okuruz :D

varsa reklamını at buraya

0|1
    0|0
    • yaklaşık toplamda 800 bin küsürlük sayfalarım var komedi üzerine ama burada reklam yapamam yapmamda yanlış olur :(

• Ne güzel yaa laf atanlar için soyluyorum yeteneğin varsa vardır bunu anlamamak mümkün değil yoksa ben mi garibim :D tebrik ederim takipte ederim

• teşekkür ederim çok iyisin ;) son günlerde zaten dikkatimide çkiyosun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen git kivanci izle :))) bu güzelmis

0|1
    0|0
  • e ye yarıldım :)))

0|1
    0|0
  • Haha :D iyimiş yaa :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayir ilk sen kapa askimm

1|1
    0|0
  • Bugün ihaleyi 3 yıldızdan açmışlar benden 5 yıldız sana. :D

0|1
    0|0
  • D şıkkına Koptum :D

0|1
    0|0
  • D çok iyi :))

0|1
    0|0
  • güzel anket :)

0|1
    0|0
  • Arkadaşım "beni soğandan başka hiç bir şey ağlatamaz" deyince suratına kavunla vurdum. Yanıldığının farkına vardı :))

0|0
    0|0
  • Kızın dedikoducusu tehlikeli ama siz yine de Erkeğin dedikoducusuna dikkat edin onun bir tarifi bile yok :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...