Siz olsaydınız napardınız ?

4 ay önce ayrılmıştım arada mesajlaşıyoduk bir hafta önce seni seviyorum diyordu bu sabahta artık biz diye bişe olmucak umudu kes numaramıda değiştiriyorum semtime geri dönüyorum yazmış bende hazmedemedim mesaj hakkımda yoktu faceden mesaj attım artık bende biliyorum biz diye bişeyin olmucanı umudumda yok zaten bnde numaramı değiştiriyorum semtine dönüyormuşsun mutlu ol yazdım sonra beni engellemiş bu mesajı yazdıktan sonra ama hiç bişey hissetmedim içim acımadı sadece boşluk var içimde artık o olmucak ve ben yeni bir hayat kurucam tabi kurabilirsem nasıl olcak bilmiyorm ama çok mutlu olucam siz olsanız napardınızz ?

0|0
18|27

En İyi Erkek Görüşü

• yola devam arkadaşım sallaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Aslında çok mutlu olmayacaksın. İçinde hep bir belki kalacak benim gibi. Severek ayrıldık ama ahım var bir kızım olursa onun adını vereceğim. Ve bir akşam üstü güneşin batışını izlerken rakımı yudumluyor olacağım. Onun adı ile sesleneceğim kızma Zeynep Seni Çok Seviyorum içeriden buz getirir misin kızım diyeceğim. Oda gözlerimin içine bakp bende seni çok seviyorum getiriyorum babacığım diyecek...

1|1
    0|0
  • Kesinlikle aynını yapardım. Daha az muhatap olup daha çok önüme bakardım.

0|0
    0|0
  • iyi yapmısın ben olsam mesaj bile atmazdım hatta önceden sezip tekmeyi sen vurmalıymısın ama geç kalmısın biraz :)) bosver gitsin odunu yontulmusu cıkar önüne yakın zamanda :))

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin bu durumda,aynı şeyleri paylaşıyoruz :) Benim sana şimdi edeceğim tavsiye ile yaptığım şey birbirine zıt şeyler olduğu için sana ne doğru geliyorsa onu yap.

0|0
    0|0
  • şimdi bile eski :)

ama unutamassın söliim.. Yara asla tam iyileşmez. Daima izi kalır

0|0
    0|0
  • hiç kaale almazdım cevap bile yazmazdım hatta konuşmazdım bile adı üstünde eski artık eskimiş bişey napcaksınız ki

0|0
    0|0
  • bu hafta sonu bizimkiler tatile çıkacak ben yalnız olacağım ve bir hafta dönmeyecekler bende seni bizim eve davet edecektim ama neyse ya falan gibi bir mesaj atsaydın

bak gör sen çocuktaki tepkiyi

0|0
    0|0
  • Hepiniz yalan sölüyorsunuz.. niye?

Bence üzülmeye değer..

0|0
    0|1
  • Oyle bir insanı düşünmezdim bile.. Önüme bakardım.Sonucta değen birisi oılmadıgını kanıtlamış kendisi.

0|0
    0|0
  • beni istemeyeni hiç istemezdim. bir erkek hissiyle.. bayanlar uzmanı bu işin ama yorum yapmakta sakınca yok sanırım:D

0|0
    0|0
  • bişey yapmazdım iyi dileklerimi yazardım ve asla yapacaklarımı söylemezdim

mesela asla telefon numaramı degiştirecegimi bilmezdi

0|0
    0|0
  • O GERİ Dönecek .. Ama İş işten geçecek .. Acını yaşa kaldır rafa .. İlk değilsin sonda olmacaksın

1|0
    0|0
  • Senin yaptığını :)

0|0
    0|0
  • Her ayrılıkta olduğu gibi bunun da ilacı zaman

0|0
    0|0
  • boş ver zamana ihtiyacın var zaman en güzel care merak etme için acımıyorsa o boşluk dolar

0|0
    0|0
  • Doğru bir karar vermişsin bende sen gibi yapardım

0|0
    0|0
  • senin yaptigini yapardım ama biraz daha ağır bir şekilde

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır taktiği yapmış ama umursamazdım

0|0
    0|0
  • nasıl olurda gızlı sormazsın :)

0|0
    0|0
  • bir şey yapma zamana bırak en iyisi ...

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyi yapardım

0|0
    0|0
  • O sildiyse sen de sil :D ben öyle yaptım mutluyum şu an :D

0|0
    0|0
  • Mutlu olacaksın işte.

0|0
    0|0
  • Atarlara bak ya. Bu insanlarda çubuklu anten var. Anlaşmam nemümkün.

0|0
    0|0
  • olmuyorsa, zorlamayacaksın bu kadar basit :))

0|0
    0|0
  • boşver gitsin üzülme istersen senle çıkarım :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hiçte içinde bir belki kalmıycak öyle yazmışlar ama. SEVEN BIRAKMAZ. bunu unutma . bak ben sevmedende çıktım severekte çıktım en sonunda aradığmı buldm. bitanesini terkettm snra peşinden koştum diğeriyle bir ayrıldık bir barıştık en son aradm yne gel dedm bu sefer o istemedi hani hep bir kopukluk vardı. hepsini sil at ve gerçekten s evdiğin ve sevildiğinden emin olduğunda termtemz bir ilişkiye başla bde en büyk kızlarn sorunu erkeklerinde kalbi olduğunu unutmamz . hayatında bol şans:)

0|1
    0|0
  • Önüme bakardım.Öyle bir insan durup beklemeye degmez.

0|0
    0|0
  • keşke hiç cevap yazmasaydın önemsemeye bile değmez çünkü. Dengesize baksen

0|0
    0|0
  • Dengesizin teki. bildiğin nefretlik.böylelerini asıcan ya

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bırak gıtsın yaa erkek adam bunu mu yapar bunlar olsa olsa hıyar adam olur . ayrıca şu ıssız adam filmini = hıyar adam diye değiştirseler daha uygun , aklınca adam cool takılıyor hıyar.

0|1
    0|0
  • engelleme? işte bundan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • unuturdum. eğer boktan yere bitmediyse şayet.

0|0
    0|0
  • Dengesiz biriymiş,sıkıldı sanırsam.Yada başkasını buldu.Boşver takma derim .Yeni birini bulmaya bak

0|0
    0|0
  • amaaaaaaaaaaaaaaaaaaan boşverr :) pandaların nesli tükendi mi bu arada ?

0|0
    0|0
  • bitirmekle en doğrusunu yapmışsın. için rahat olsun bence hyatını düzene koymaya bak

0|0
    0|0
  • Zaman :) Zamanla her şey geçer merak etme :)

1|0
    0|0
  • dengesizlerden kaçın.. boşver

0|0
    0|0
  • Böylesine söylenecek çok şey var da işte.. Yoluna bak sen boşver

0|0
    0|0
  • boşluk normal çok ilk hissettiğin o oluyor.

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmışsın.Yolun açık olsun.

0|0
    0|0
  • Sallla gitsinnn

0|0
    0|0
  • Ne tesadüf buna benzer bir şey ben de yaşadım bugün ve aynı senin gibi içimde bir boşluk var şu an. Bir yandan ona kızmak istiyorum bu gereksiz tavırları için, bir yandan üzülüyorum bu hale geldiğimiz için, bir yandan da artık bu konuyla ilgili ne düşüneceğimi bilmiyorum çünkü aslında ben de biliyordum bir daha birlikte olamayacağımızı ama onun bu mevzuyu bu şekilde büyütmesi beni sinirlendirdi nedense. Bana onun peşinden koşan bir salakmışım gibi davranmasını gururuma yediremiyorum. Aslında sırf bu yüzden şu an kafaya taktığımı biliyorum yoksa sevgi falan zaten kalmadı bu noktadan sonra.

Şimdi yapılması gereken önüne bakıp bir daha geriye bakmamaktır ama ben her şeyi gereğinden fazla taktığım için başarısızım bu konuda. Umarım sen benden daha başarılı olursun çünkü bu tür insanlar hayatımızda oldukları sürece mutluluğumuza hep gölge düşürecekler, asıl mutluluğu onlar olmadan yaşayacağız.

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama az önce bir haber aldım onun kız kardeşinin facesine bir arkadaşı kardeşinin trafik kazası yaptığını ve perişan olduklarını yazmış doğrumu değilmi bilmiyorm çok korkuyorum inşallah gerçek değildir.

Yükleniyor...