Psikolog ile ilgili ?????

iyi geceler sizlere bir kaç sorum olucak

1)ileride psikolog olmayı düsünüyorum fakat insanların dertlerini kendime dert etmekten korkuyorum bu eğitimle aşılabilicek bir şey mi hoş Şu an bile kendi derdimiz dışında baskasının dertlerini bizi çok yıpratmıyor aslında?

2) lise 3 e geçtim ve dershaneye gidicem önümde ki 2 yı.l yurt dışı merakı olan bir insanım yurtdışında ücretli okuma ihtimalim var diyelim 2 yıl dershaneye para vermek saçmamı olur çünkü sınavla girilmiyor biliyorsunuzki yurtdışıdnaki ünilere

3)sanırım belirli (boğaziçivs) gibi ünilerde psikoloji kazansam yurtdışında okuyabilirmişim ücretsiz o nasıl oluyor ya da oluyormu?

çok çok sağolun okuduğunuz için sevgiyle kalın :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• 1) bir ara bende düşündüm sonra senin gibi ne uğraşıcam başkalarının dertleriyle dedim vazgeçtim :D

2) dersaneler kapancakmış zaten :) bence kendinde halledebilirsin önünde uzun bir zaman var

3 için ise bir bilgim yok ben okumak için değil çalışmak için istiyorum yurtdışı yerleşmek. şu an bunları düşünmek için erken bence güzel bir puan almaya çalış :)

0|0
    0|0
    • erken olurmu hiç 2 senecik göz açıp kapanana kadar geçer:( bende yurtdışında yaşamak istiyorum hemde nasıl teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzelim 4 yıl ülkende oku yüksek lisansını felan yap.Git master yapmaya yurt dışına

0|0
    0|0
    • yurtdışında çalışmak falan istiyorumda o yüzden ilgim var ülkelere o kültürlere o yüzden dedim sağolun iyi geceler:)

• Ozaman şimdiden yabancı dil için girişimlerde bulun.Sen psikolog olacan elin gavuru sana dert anlatacak o bakımdan yabancı diller çok lazım olcak sana.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de pdr okuyorum canım son senem bu yıl insanların derdini dert edinir miyim diye yeni yeni soruyorum kendime :) ama doktorluk gibi düşün ilk ameliyatta çok zorlanırlar ama zamanla alışırlar yani duyarsızlaşma olacaktır sanırım deneyimle biraz :)

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler işi işde bıraksak evde yine kendimiz olsak bu meslek mis gibi ya :)

Yükleniyor...