Abimin bilgisayarını karıştırırken...

daha doğrusu film arıyordum.bir baktım dosya içinde dosya ve içinde videolar.önce film sandım açtım.baktım bildiğin p.rno .sonra dosyaları sildim.belki eskiden giriyordu yerlerinı unutmuştu bayağı saklanmıştı çünkü dosyalar . sizce iyi mi ettim?

Güncellemeler:
güncel olarak bakıyor muydu bilmiyorum belki çoook önce indirmişti ayrıca benim sildiğimi anlayamaz ki
ben videoyu görene kadar içeriğini bilmiyordum sonuçta.özele saygıyla alakası yok.o bana film var bilgisayarımda izlersin demişti bende filmelere bakıyordum.

0|0
320

En İyi Erkek Görüşü

• hiç kimsenin özeline girmemelisin ne olursa olsun olayları birde tersinden düşün

0|0
    0|0
    • tersi senin özeline girilmesi soran.

• tersi abinin senin günlüğünü ya da bilgisayarını karıştırmasını istermisin ya da orada özel kimseye anlatamayacağın sırlarını bulursa ve sen anlarsan bir daha onun yüzüne bakarken neler hissedersin? ama çokta büyütmeye gerek yok olayı birde abin öğrenci evinde falan kalıyorsa belkide bilgisayarındakiler abine ait değildir arkadaşlarınında olabilir veya acemi bir internet kullanıcısı ise normal bir film sanarak indirdiği dosyanın içeriğide farklı çıkmış olabilir olayın birçok boyutu var

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• iyi yaptın .sana sizdiğin için tepki göstermez .sadece sildiklerini fark ettiğin için utanır ondan biraz tepki gösterebilir .ama dikkat et .daha özel resimler ve filmlerde olabilirdi .senin abine özel olacak .sende kendi özel konularına karışılmasını istemessin .onun için karşılıklı hoş görülü olunması gerekir .

0|0
    0|0
  • asdankshdkjhsad insan dosyaları gizler lan ben parola + gizliyorum + keylogger var birisi girdimi anlıyorum :D

0|0
    0|0
  • konunun p*rnografi olması önemli değil önemli olan özele saygı. başka bir konu içinde aynı durum geçerli tabi sosyolojik konularda tek bir doğru yoktur

0|0
    0|0
  • yapsaysın keşke yazık dünyası yıkılmıştır şimdi.

0|0
    0|0
  • Sen insanlarin P*rnolarina ve özel seylerine ne karisiyorsun ... insanlar sana mi soracak p*rno izlemek istedikleri zaman ?

0|0
    0|0
  • o farketse dahi sesini çıkartamaz sana utancıdan :D bide niye siliyon adamın özelini ayıp

0|1
    0|0
  • Abinin kendi özeli sonuçta,ellememeliydin bence

0|0
    0|0
  • kardesim olsan pis doverdim la seni cocuk kim bilir saatlerce ugrasti onlari indirmek icin :/

0|0
    0|0
  • gitti yillarin koleksiyonu, tam dayakliksin. :)

0|1
    0|0
  • utancından çükünü koparmıştır bence.

1|0
    0|0
  • abin sana küfrediyodur şuan :D

0|0
    0|0
  • Hd 720 p üstü ise kötü :D

0|0
    0|0
  • Yenisini indirir sorun yok ^^

0|0
    0|0
  • içerik neydi hangi kategori ecik bakaydın

0|0
    0|0
  • aferım sana bı Müslümana yakışanı yapmışsın tebrık ederım senı

0|0
    0|0
  • Tüh, gitti arşiv.. (:

0|0
    0|0
  • gördün kapatt. ne siliyon ?

0|0
    0|0
  • iyi pok yedin anlarsa ne yapıcaksın once sık kullanılanlarda baksaydın ya da gecmısten bı baksaydın

0|0
    0|0
  • gördünmü ebeninkini ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok iyi yaptınız

0|0
    0|0
  • Aferin, vatana illete hayırlı uğurlu olsun. PCnin nımısını kurtardın sen.

1|2
    0|0
  • Sana ne abinin videolarindan? Kiz kardesim olsaydin döverdim valla.

0|1
    0|0
Yükleniyor...