Kollarını doğrayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kollarını kesici aletler ile doğrayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Hasta insanlar
    37% (16)45% (18)41% (34)Oy Ver
  • Tam bir özentiler. Dikkat çekmeye çalışıyorlar
    37% (16)25% (10)31% (26)Oy Ver
  • Çok iyi yapıyorlar. Hatta bende yapıyorum
    7% (3)15% (6)11% (9)Oy Ver
  • Rabbim onları helak etsin
    19% (8)15% (6)17% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|55

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• beni de doğrasınlar

1|0
    0|0
  • bu bahsi geçen insanlar asagılamaları haketmiyor bence.

cogu kisi duygusal anlarda,sinirli anlarda ve diğer durumlarda buna benzer şeyler yapabiliyor.

insanın kollarındaki izlerden ne kadar iyi olup olmadıgını,akıllı olup olmadıgını nasıl anlayabiliyor bizim millet pes dogrusu. demekki insanın iyisini ve akıllısını tanımak icin direk kollara bakmak lazım :) kollarda iz falan yoksa o kişi Friedrich Nietzsche :D

ya herşeyi bırak avrupada ve amerikada binlerce kişi yapıyor bunu ve ordaki insanlar kolları kesik bir insanı gördügünde hakkında bir yorum dahi yapmıyorlar. ordaki mantık şöyle

'herkes kendi vucuduna istedigini yapmakta özgürdür'

NOT

kendi kollarımda jilet izi yok 2 kolum komple dövmeli

kolunda jilet izi olan cok arkadasım var hicbirisini yargılamadım. yargılamakta kimseye düşmez diye zannediyorum.

son olarak yıl 2013 olmuş bu arada.

1|0
    1|0
  • Kınamak bize düşmez lakin tedavi olmaları şart. Nihayetinde öfke ataklarından sonra kendilerine zarar veriyorlar demekki yaşadıkları bu öfke ataklarını azaltacak ya da tamamen yok edecek bir tedavi almalılar. Hem ruhsal hem fiziksel saygılar...

1|0
    0|0
  • bende bir keresnde kolumu kesmiştim bıcakla 3-4 defa kestim kolumu sonra acıdan bıraktım kesmeyi çok büyük kesikler değildi kör bir bıçaktı ama 1 gün sonra çok kötü görünüyordu kolum insanlar koluma bakıyordu bana acır gibi davranıyorlardı sevdiğim kız kolumu görünce bana başa bir gözle bakmaya başladı sonra ne kadar salakca birşey yaptığımı anladım ve o kızıda sevmekten vazgeçtim naparsın insan başka birşey olacağını düşünüyor işte ama o anlık acın gdiyor geriye sadece izi kalıyor sakın denemeyin kimseye tavsiye etmiyorum bunu düşünecek kadar bir sorununuz varsa psikoloğa gidebilirsiniz utanmanıza gerek yok gerçekten çok yardmcı oluyorlar

1|0
    0|0
  • fazla black metal dinliyordur.

1|0
    0|0
    • şaka bir yana onlardan onlarcasıyla beraberdim askerdeyken. göründüğü gibi zararlı insanlar değiller. kimseye zarar veremem ama anca kendimi keserim diyenlerini gördüm. özellikle ergenlik dönemlerinde biraz da sahipsiz kalmış gençlerde yapılıyor belli bir yaştan sonra o izleri lazerle falan temizliyorlarmış geyikleri de yapmaya başlarlar.

• bunlar düşük model araçlarda son ses müzik açıp sağa sola laf atıp gezen tiplerdir acayip ayar olurum bide yerlere tükürürler tam bir pisliklerr

1|0
    0|0

• Korkaklar

2|0
    0|0
    • :D vala ben bugune kadar jiletli ve korkak birini görmedim ama neysse

• Başka bir kişiye zarar vermek yerine yapıyor ve içindeki nefreti böyle dışarı çıkarabileceğini zannediyor...İnsan zaten zevk için yapmıyor bunu yapanlar ciddi psikolojik sorunlar ve ağır buhranlar geçirir kişi aile içi şiddet,toplum tarafından dışlanma ne yapsın birey bizlerde dışlarsak onları cemiyet düşmanı kişiler haline getiririz

0|0
    0|0
  • neler yazılmıs neler:)) korkanımı dersın,aşagılayanımı dersın..arkadaslar oncelıkle her bıreyı ınsan olarak degerlendırın..arabesk kulturle yetısmıs sosyo ekonomık yapısı ıyı olmayan bır jenerasyona dahıl ınsanlardan bahsedıyoruz..bır cogu ozunde ıyı ınsanlar..elestırıler bu anlamda yapıcı olmak zorunda..hele hayatlarına dahıl olmayan kısıler tarafından yargılanmaları ayrıca uzucu..sosyal atık muamelesı goruyorlar resmen...ınsanların yaptıkları hataların bedellerını odemelerı gerekır mutlaka..ama bu kadar agır bedeller olmamalı dıye dusunuyorum..sorsanız konussanız onlarda pısman olduklarına daır cumleler sarfederler emınım...bırılerını elestırmeden her bırey kendı ozlestırısını yapmalı oncelıkle...

0|0
    0|0
  • ''Hasta'' çok ağır bir itham olur bence. Hasta demeyeyim de, sorunları olduğunu ve bu yolla çözmeye çalıştığını, ama bu yolla hiçbir sorununu çözemeyeceğinin farkında olmadığını düşünüyorum. :)

0|0
    0|0
  • bölüğümdeki bir tim i teröre şehit vermiş ben kesmiyorsam kimse yapamaz

3|2
    0|1
    • Vatanın sağ olacağı yok ,senin başın sağ olsun. Kolay değil.

• aptallık abideleri

1|0
    0|0
  • Rahatlattığını söylüyorlar.

1|0
    0|0
  • Psikolojileri pert olan insanlar diyorum. Muslum gurses kulaktan alinan uyusturucu diyorum. Jilet diyorum. Malbora layt diyorum. Kollarim faca icinde amk

0|0
    0|0
  • Arkadaş kim kendisine ve karşısındakine zarar vermek isterki bu gibi insanlar piskopat ruhlu insanlar ya çok aşırı pskopat filmi izliyorlar ya da beyin yok ya da yapacakları birşeyleri olmadıkları için kendilerin doğruyorlar aptallaıktan başka birşey değil ahlaksızlık bana göre

0|0
    0|0
  • benim calistiğim yerde patronun kardesi , manyak vücudunda heryerini kesmiş geçen bir baktım tişörtüde beyaz salağına bacaklarından tut kollarına kadar olm diyom pskopatmısın sordugum soruya bak biliyosun mert kötü cevap verceğini ne soruyon gerizekalı :D , sormaz olaydım beni kovaladı valla bilmiyorum bu insanlar insan olamaz hayvan diyemiyorum hayvanlara ayıp olur

0|0
    0|0
  • En tehlikeli tipler burada bence başka ülkede bu kadar özenti tipler arasan bulamassın

Adam Matrix izliyor yazın paltoyla geziyor:D

Kurtlar Vadisi izliyolar Kahveden çıkınca biri polat alemder biri memati oluyor:D

Futbol izliyolar Maç sonra Kendini C.ronaldo Messi sanan tipler var :D

yani böyle özenti hayal dünyasında yaşayan tiplerle yaşıyoruz. yazık :D

bknz:Tarkan - Başkası olma kendin ol:D

0|0
    0|0
  • gırtlağına ataydınya oğlum/kızım diyorum

0|0
    0|0
  • Gereksiz hasta ruhlu insanlar onlarda beyin yerine bazlama var

0|1
    0|0
  • benim mahalleme gel gör bir tane kolunda jiletsiz adam gör

1 maaşımı veriririm :D

ankara / doğantepe

1|0
    0|0
  • sen bu soruyu kaldır bilmeden yorum yapanlar var,yaşamak lazım kimse yaşamamış konuşuyorlar.arkadaşlar alınmasın çünkü ben yeterince alındım:S

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hastalıklı boş yaşayan apaçilerdir belediye zehirlemeli bu kişileri

0|0
    0|0
  • Destek alsalar iyi olur. Bir bolumde house ds kesiyordu kolunu tamamen farkli bir nedenden ama

0|0
    0|0
  • Benim pederin kolu harita gibi eski psikolardan adam

0|0
    0|0
  • hasta özenti tipler allah bildiği gibi yapsın onları c diyorum

0|0
    0|0
  • bende istediğimi elde etmek için kendime zarar verenlerden biriyim.. kollarımda gögsümde onlarca dikiş var.. iyi bişey :D memnunum

0|0
    0|0
  • O anki Duygu patlaması ile .. Kendine veya bir başka şeye zarar vererek rahatlama biçimi ..

Kan atkığında Psikoojik olrak rahatlıyolarmış ?

Yakın bir akdaşımın açıklması bu idi

0|0
    0|0
  • dini yönden eleştiricem günah olduklarını bile bile yapanlara ALLAH akıl fikir versin diyorum... neden yaptın sorusuna acaba ne cevap verebilecekler ALLAH karşısında

0|0
    0|0
  • astsubay gibi kazık çakıyolar kollarına işte ne kadar çiziğin varsa okadar kıdemlisin ama mühim olan koldaki değil omuzdaki rütbedir ;) omuzlarında sorumluluk yok boşbeleş adamlar ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 31

• Beyin fukaraları.

3|1
    0|1
  • faça atmak deniyor ergence :D bende yapmıştım bir ara hoşuma gidiyordu neyseki izleri geçti yıllar sonra

2|0
    0|1
  • Elbette ruhsal problemlerinden yapıyorlar.

Vaktiyle çok sevdiğim dünya iyisi ama kendine acımayan bunu yapan ve ne yapsam vazgeçiremediğim bir arkadaşımla sırf bu yüzden dostluğumu bititrdim. Hala merak ederim nerde ne yapıyordur diye. Ama elimden geleni yaptığıma müsterihim. Fakat olmuyor. Uzman desteğini istemesi kabul etmesi şart.

Ama ben asla, Allah helak etsin onları demem, Allah ıslah etsin o dertlerinden huylarından kurtarsın derim her zaman.

Kimse öyle olmak istemez. Asla hor görülmemeli..

0|0
    0|0
  • saçma birşey. kendime zarar vermek mi? bence sadece ağır ergenlikten ibaret ve kolay kaçış yöntemi.. ilerde kendilerine gülcekler bence ve izlerde hiç iyi olmayacak..

1|0
    0|0
  • elantirikli testereyle dogranmamis kola kol demem ben !

1|0
    0|0
  • apaçiler yapıyor oonu değil mi?

1|0
    0|0
  • Benim lise dönemimde modaydı onlar be gülüm. ozamanlar kolunda faça ile gezmek havalı sanılıyordu ama şimdi faça atan herkes pişman boşuna atma sende :D

0|0
    0|0
  • Özentilikten başka bişey değil

1|0
    0|0
  • Kedilerle oynaşırken benimde kollarım doğranıyor hep :/

0|1
    0|1
  • Doğrasınlar ne diyelim ki hastalar :)

0|0
    0|0
  • yaklaşık 5 sene önce yaptığım salaklık ne buhrandı öyle, hiç iz kalacağını düşünmemiştim

1|0
    0|0
  • ergen la onlar daha.

1|0
    0|0
  • onlar adına üzücü. sağlıklı bir durum değil. kendisine acı veren başkasına her şeyi yapabilir.

0|0
    0|0
  • Ya aslında bu çok değişik bir piskoloji bence neden derseniz eğer benim kollarımdada var ama çok büyük belli şeyler değiller kalemtraş la yapılmış kesikler bu bir anlık brişey inanın ki onun piskolojisi birden geliyor ve yapıosun sonrada bınpısman oluyosun ben meselaşu ancok pısmanım cok bellı olmmasına ragmen cok utanıorum

0|0
    0|0
  • Sorunlarım vardı bende çok yaptım kolum pert şuanda. Geçen minibüsteydim kadının biri nasıl bakıyo bana :D Rahatsız oldum bu benim kendi vucudum kimseyi ilgilendirmez insan çaresiz kalabiliyo elbette yapılmaması gerekir ama yapıldıysa da kötü gözle bakılmaz. Şuanda izleri kaldı gitmiyo :)

0|0
    0|0
  • Son derece işsizlik diyebilirim. Karamsar ve umutsuz insanlar yapar bunu sanırım biraz da yalnız olanlar.

0|0
    0|0
  • ruh hastası onlar insan niye kendine zarar vermek isterki

0|0
    0|0
  • a hasta insanlar

0|0
    0|0
  • kimseyi yargılamamk lazın unutmayınki her insan bir ruh hastasıdır :D

0|0
    0|0
    • ezikler başkalarına bişey yapamayınca kendilerine zarar veriyorlar

• insandan insana değişir tabi o da olabilir benim tanıdıklarımn arasnda hiç ama öyle ezik korkak görmedim hepsi piskopat kimi doğrym kimi kesyim ayagndalar manyaklar

• hic hoslanmiyorum oylelerinden

0|0
    0|0
  • Sadece hayatın sorunlarıyla baş edememiş insanlar yalnız kalmış insanlar ama zamanla öğreniyorlar

1|0
    0|0
  • Bende bir ara kesiyordum onlar acinin en son noktasina vurmus insanlar onlarin uzerine gelmeyin fazla

0|0
    0|0
  • Hasta insanlar

0|0
    0|0
  • Bi aralar 6-7 çizik atmıştım.4'ü falan kolumdaydı.

0|0
    0|0
  • a-b-d diyorum..

deliler..

0|0
    0|0
  • saçmalık bence

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum hiç bi' şey.

0|0
    0|0