Spor yapmak için nasıl motive olabilirim?

benim sorunum kilolarımla. onları üzerimden atmak için diyet yapmaya kalkıyorum iki hafta yapıyorum bakıyorum bi değişiklik yok hemen bırakıyorum rejimi. spor yapayım diyorum onu da bir gün yapıyorum ertesi güne yerimden kalkamıyorum. kaslarım acıyo. hergün koşuya çıksam diyorum. ondan da vazgeçiyorum çünkü bir kasabada herkes bu kız neden koşuyo böyle diyecek hele bi de koşmama rağmen bi değişiklik olmazsa o zaman iyice dalga konusu olurum diye korkuyorum:((((

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi eğer diet yapacaksan öyle az yemekle olmaz benim mantıgım böle çok yiyip ya ketojen dieti yap yani şekeri at hayatından yada yağı kes ol vejeteryan :) bu ilk kısım sana birkaç öneride bulunim kendi diet sistemim...

1- bakallın yolunu unut yani artık gofret çikolata kek ne varsa gereksiz tatlı kes..

2-akşam 6 en geç 7 den sonra yemek yasak mesela ben öglen 12 ile akşam 6 olarak 2 ögünüm var başka agzıma sadece şekersiz çay kahve su cocala zero içerim

3- en son şeker + tuz artık tuzuda kesiyorsun yani kendi elinle yemege tuz atmıcaksın ama annem yemege atarsada karışma ne yapar bilinmez

4- artık meyve yemegi sadece cumaya bırak onun yerine mutivitamin kullan mesela ben solgar vm 75 kullanıyorum.

sonuç olarak tuz+şeker yasak ve akşam 6 dan sonra süt bile içmiceksin ki süt şekerlidir.

bu benim şeker diyetim ama emin ol tam yaparsan göbegin erir 2-3 ayda...

koşu yap ama sabah aç karnına , koşu yapmak sıkıntı ise biraz para biriktirip netten bisiklet al yada fitness salonu yazılabilirsin ne bilim istersen youtubeden ( abdominal 8 min ) yaz onu sabah aç karnına yap

aklıma gelenler bunlar arkadaşım inş. yardımcı olmuştur ama bu çok karmaşık ve genel oldu daha detaya inmek istersen burdayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Forma girip daha sağlıklı olacağını düşünerek motive olabilirsin.

1|0
    0|0
  • valla acıcak acıya dayanocaksın acıması lazım zaten yoksa bi gelişme olmaz zahnetsiz rahmet olmaz arkadaşım sürekli koşarsan faydası var ama sürekli koş ihmal etme hemen etkisini bekleme biraz zaman geçmeli spor yaparsın 2. gün kalkamazsın ama yavaş yavaş alışırsın bi gün yap bi gün dinlen vücüt kaldırmaz zaten her gün yapamazsın ama her gün koşa bilirsin

0|0
    0|0
  • bak çok zorluyorsun kendini diyetisyene gitmen lazım spor salonunua yazıl profesyonellerle çalış bu ciddi bir iş ben bu dediklerimi yapıcam yarın diyetisyen ünv okuyorum 2. döemde spor salonunua gidicem benimde kilolarım var ama kızlar açısından kafama takmıyorum pek 1.si sağlık 2.eşim olacak kadının yanında benimle övünmesini istiyorum begenilmek sen dediğimi yap moralde verirler sana herşeyi yaparlar kaslarım ağrıyor demişsin spor hemen öyle kilo verdirmez nasıl hemen almadıgın gibi. zamana bırak hayat tazını değiştir ben spor yapmadan bu yolla 8 kilo verdim kasma bol bol yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • senin kilodan önemli olan rahatsızlığın tembellik gibi duruyor.Günün kaç saatini oturuarak veya yatarak geçiyorsun bunu hesaplarmısın ? sonra buraya yaz.

0|0
    0|0
    • yaklaşık 8 saat uyuyorum 10 saat gibi bir süreyi de oturarak geçiriyorum ne yalan söliim:(

• hergün bir durak daha fazla yürüyebilirsin başlangıç olarak.

Birde yemek yerken nasıl yiyorsun ? Tıka basa doyana kadar mı ? Yoksa doyduğunu hissedince bırakıyormusun

• yemek yerken şöyle bir durum var bazen birden acıkıyorum elim ayağım titriyo ayakta durmakta zorlanıyorum o zamanlarda çok yiyorum kendimi kaybediyorum ama onun dışında genelde bir porsiyon yemeğimi koyuyprum önüme bitince bırakıyorum

• bi spor salonuna yazıl orda arkadaşlar edin fit insanları gor bunlar seni motive eder hemde düzenli bir şekilde spor yapmış olursun daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • hergün evde spor yapabilirsin. illede koşman gerekmez madem koşmak istemiyorsun yürüyebilirsin kimse sana neden yürüyor bu kız demez. günde en az yarım saaat yürüsen hem sağlıklı olursun hemde fazla kilolarından kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hergün aynada kendine bak !

0|0
    0|0
  • eye of tiger müzigini dinle :))

0|0
    0|0
  • koşmana gerek yok aç durarak bol su içerekte güzel kilo verebilirsin

0|0
    2|0
  • 0 beden olacagın günleri düşğnerek

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici sür ve düzene oturt, herşey düzelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• asık ol asık herkes büyüdün ondan oldu diyoda nanay canım bi asık oldum 5 ayda 19 kg verdim 4 sene önce bdahada almadm:D

0|0
    0|0
    • yahu ne güzel ben bi aşık oldum 6 ayda 10 kilo aldım bu nasıl iş

• sana ask yaramıyo demekki:D yok sana cok yarıyo bana yaramıyo:d

• :)))

• platonik sev bak kilolar tıpış tıpış yok olur :D şimdi hastalığın var mi belirtmedin hastalık yoksa kiloları nerde alıyosun göbek bacak onu da bilmiyoruz ama cevap vermeye çalışalım seçenekleri sıralayalım

1 / spor salonuna yazılmak orda düzenli egzersis yapmak

2 / sahil varsa bi arkadaşınla orda koşabilirsin her gün 1/2 saat

3 / koşu bandı almak evde koşmak

4 / yemek alışkanlığını değıştirmek

bunlar belki az motive edebilir ama en önemli motivasyon kaynağın yaz olsun cıvıl cıvıl kıyafetler giyersin denize girersin belki de insanlara rezıl olurum korkusundan motive değılsın korkma insanların başkalaı hakkında yorum yapmaları anca kendi seviyelerını belli eder

0|1
    0|0
  • Azim ve istikrar şart ... sonunda elde edeceğin vücudu düşünn .. bak ben bile gaza geldim şu an ...

0|0
    0|0
    • hadi kızlar spora kampanyasını başlatalım o zaman :))

• plates de sıkıcı yahu biraz eğlenceli şeyler olması lazım. ben hula hoop alcam yarın:)

• Ne sıkıcısı bee .. 4. dersden sonra sonuçları gozlerinle gorebiliyorsunn .. plates forever ...

• Eve bir tane spor bisikleti al . O da olmazsa rejim yap fakat bir haftalık degil de bir aylık bir süreç olsun...

0|0
    0|0
  • Wii Fit Plus

0|0
    0|0
Yükleniyor...