Nişanlım bana minik kuşum dedi minik kuş kocaman bir şey çok üzüldüm?

şişmanlığımla alay eden bir nişanlım var. yarım dünyam benim veya minik kuşum benim diye benimle aklınca eğleniyor çok ağrıma gidiyor ondan böyle sözler işitmek. fitnıs ayrobik her türlü siporu denedim ama başarılı olamadım. şimdi nasıl kilo verçem?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmese nişanlanmazdı ama senle eğlenmesinede izin verme. Spor ve diyet olmadan kilo verilmiyor maalesef.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• kasap sevdiği postu yerden yere vururmuş sevdiği için seninle uğraşıyor daha ne istiyorsun =) seni kızdırmak hoşuna gidiyordur ondan =) yapıyor

0|0
    0|0
  • fitnıs ayrobik işe yaramadı ise sıkuat, campink düz koşu ve mekik çekerek göbişi eritebilirsin.

0|0
    0|0
  • fitnıs ayrobik denediysen başarılı olman gerekiyor 3 ay gidip sonra bıraktıysan düzensiz yaptıysan tabi başarılı olamazsın fitnıs ayrobik işe yaramamış bir insana ne gibi tavsiyede bulunaibliriz ki ?

0|0
    0|0
  • Eşşağın zkiyle tosunun dasağını kaynatıp suyunu kavanoza koyup 2 gün buzdolabında beklettikten sonra her sabah kahvaltıdan sonra aç karnına kulak arkasına 2 damla sür zayıflarsın panpa..

0|0
    0|0
  • Dalga geçmiyo ki bende çok derim hatta arada "tombik kuşum" derim veya üçleme yaparım "tombulum şişkom tontonum" diyerekten :) Alış alış, üzülme böyle şeylere sevdiğinden söylüyor.

0|0
    0|0
  • seni olduğun gibi kabul eden biri var bunun kıymetini bil kendinle barışık ol .belki kilolu halini seviyor bu halinden hoşlanıyor böyle düşün

0|0
    0|0
  • en iyisi sen niyete başla :D

0|0
    0|0
  • Fanteziye bak :D kötü birşey yapmıyor sende veriver kiloları yani :D Biraz kadın görsün çocuk :D

0|0
    0|0
  • zayıflamak kolay iş hallederiz

0|0
    0|0
  • Üzüntünü bize değil ona belli et , azcık kırıl tamamen kırılmak şakayı kaldıramadıgın anlamı taşır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eger kilo vericeksen bunu nisanlın icin degil , kendin icin yapmalısın. Diyetisyen yardimiyla saglikli kilo veririn zaten sana spor listeside verir malesf baska bir yolu yok ve alindigi gibi verilmiyor kilolar burdan ya da internetten baktigin diyetleri uygulamayi aklindan bile gecirme kesinlikle profosyonel yardim almalisin. Tahlillerin yapildiktan sonra uygulanan diyet programina uyar sporuna atlatmazsan kisa zamanda gecici cozum yerine uzun vadede kesin ve kalici cozume ulasabilirsin. Ve ise kendine inanmakla basla.

1|0
    0|0
  • hiç sevmem ben o tarz tabirleri. bence gereksiz bir yüzgöz olma ve yılışıklık gibi geliyor bana. çok pardon ama gerçekten çok itici bir konuşma tarzı.

0|0
    0|0
  • Canım sıkma canını sakınnn

0|0
    0|0
  • Bisy olms benimkide kilo al diyo mesela

0|0
    0|0
  • Dalga geçmiyo seviyo işte sei benimkide diyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...