İnsan istemediği halde neden yaşar ki

Evet arkadaşlar neden yaşıyoruzsunuz aranızda felsefeyle ilgilenenlerde var mı ? insan neden yaşar yani gerçekten buna değer bir sebep var mıdır yani sırf bu dünyaya geldik diye mi yaşarız

yoksa sırf amaçlar uğruna mı , bu sahte dünyada iki yüzlü insanlarla nasıl yaşanır ki artık insanları hiç göremez oldum sadece gölgeler dolaşır olmuş bu diyarda

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• neden yaşanır biliyor musun? dünya aslında sana verilmiş küçücük bir sınav.. elimizde seçenek var ya yaşam ahiret için bir ön hazırlık yani sonsuz yaşam için .. ya da kapkara bir zaman diliminin ortasındaki küçük bir ışık.. ben genelde . 1.ye inanırım. ve bu hayatı ne olursa olsun pes etmeden en güzel biçimde yaşamak istiyorum. dolu dolu. beni bu yolda bezdirip caydırmaya çalışan bir sürü şey olacak ama ben pes etmeyeceğim..bu hayatı en güzel ve en layık biçimde yaşayacaağım. öyle ölmek için deyipte oturup eve kapanıp yayılarak olmuyor.. dolu dolu yaşaman ve her görevini yerine getirmen lazım.hayatın zorluklarını tatman lazım. olgunlaşman lazım.seni seven ve değerli insanlar bulman lazım. kötü alışkanlıklara bir dur demek lazım. daha dinlenecek bir sürü şarkı ve kırılacak önyargılar var. ayrıca bu bir şans bence geriye dönüp baktığında hayatının dolu dolu ve değecek biçimde yaşadığına inanman lazım. kafanı pencereden dışarı çıkarıp hayata karışman lazım.. ben bunun için yaşıyorum. küçücük anı değerlendirip dolu dolu mutlu yaşamak.ve kendimi sonsuz yaşama hazırlarken mutlu olmak.. aklında bulunsun umutsuzluk yaşamanın en büyük düşmanı..

0|2
    0|0
    • üstad ne güzel açıkladın :) keşke bende umutlu olsam olsun senin ki yeter hepimize :)

• olur olur umut herşeye lazım. bunun için küçük şeylerden mutlu olabilirsin benim gibi kalbin mutlulukla dolsun iyilikle. ama bunu yapıcam diyede sakın yenilme ve birilerine kaptırma. çünkü sen başardıkça etrafında seni ezmeye çalışan birileri olacaktır.. inşallah mutlu olursun ve başarırsın:))

• teşekkür ederim iyi dileklerin senin içinde geçerli :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

• Eee onca zorluğa rağmen yaşayıp uğraşlar veriyorsan

en azından ölürken amaç sahibi olmayı başarırsın

şeref onur gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...