Herzaman kurtarıcınız kim olmustur ??

Ks üyeleri iyi aksamlar nasılnız faslını seri bisekilde gecip soruma dönüyorum :))) zor zamanlarınızda kime ulasırsınız ? Bu hersey olabilir ..sevgilinizden ayrıldınız,arkadaslarınız tarafından satısa geldiniz,istediginiz yere gitmek konusunda sıkıntı yasiyorsunuz,arabanızın benzini bitti sap gibi yolda kaldınız:)) paranızda kalmadı benzin icin :))))))en güzel sohbetin ortasında internet pakediniz bitti :))) sebebsiz yere duygusala bağladınız :))cok uzatmadan bu gibi benzeri durumlarda, kurtariciniz kim olur arkadaslar ?:))

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• ihtiyacıma göre kurtarıcım değişmekle birlikte büyük sorunlarımda kurtarıcım hep babam olmuştur. ama son zamanlarda 'ya aslında kurtarmadıysa...' diye düşünmekteyim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kendim..

0|1
    0|1
    • Ne hos her zorlugun altından kalka biliyorsan :)

• Elbette allaha sıgınmamız sart :) ama elimizdeki ve beynimizdeki tüm imkanları zorlayıp yinede bir cıkıs yolu bulamadıgımızda :) artık yapılıcak tek birsey bile kalmadıgında yapmalıyız o dedigini ..Cünkü beyin vermis bize degilmi? kullanalım diye verende alanda o varken kullanmak mantıklı olur bence :)

• Haklısın. En büyük güç içindedir zaten.Ama bence sığınmak şayet O'na karşı yapılıyorsa acizlik belirten bir kelime olmaktan çıkar.

Eh beyin de olmadan onunla bile kontağa geçilmiyor o şart tabi:)

• Sevgilimden ayrılırım babam teselli eder,

Arkadaslarımla bozuşurum babam moral verir,

Sap gibi yolda kaldıgım zaman babam hızır gibi yetişir,

Parasız pulsuz bırakmaz hiç sagolsun :)

Yani çok uzatmadan :)) her durumda kurtarıcım BABAM :)

0|0
    0|1
  • Ablam. Genelde moralim bozuk olduğunda veya heyecanl birşey olduğunda ilk o'nu ararım.

0|0
    0|0
    • Bende agırlıklı olarak abimi ararım :) gercek bir kardesin yerini kimse dolduramaz elbette ..sende sanslısın bu konuda:)

• evett :)

• eşim ve annem :D

0|0
    0|0
  • düşündümde bu saydıgın durumların cogunda annemle babamdan başka yardım edecek kimsem yok onlara da her şey anlatılmıyor cok yalnızım cok

0|0
    0|0
  • Kendim kendimi kurtarırım. Birde annecim bana hep destek olmuştur.

0|1
    0|0
  • Yasadigim soruna bagli,genelde zor bir durumda kaldigimda abimi ariyorum...

0|1
    0|0
  • sabrederim. nazımın geçtiğine sızlanırım..sonra geçer yahut biz alışırız :))

0|0
    0|0
  • et gibi yığılıp kalana kadar kendim denerim.sonrasını hatırlamıyorum, gözüm kararıyor

0|0
    0|0
  • koskaca okyanus içinde küçücük bir sandalla da kalsam ,yine ben.

0|0
    0|0
  • Tuvalet kagidi, cok agladiginizda selpak burnunuzu acitiyo yaa

0|0
    0|0
  • hep annem olmuştur ne zaman sıkışsam

0|0
    0|0
  • hiç kimse

0|0
    0|0
  • suyun kaldırma kuvveti.

0|0
    1|0
  • Müzik.

0|0
    0|0
    • Hepsini halledebilicegini dusunmuyorum müzikle :)) yolda arabının benzini bitti ac müzigi son ses :)) ise yarar bisey olursa banada haber ver :)

• En azından sakinleştirip doğru yolu bulmana yardımcı oluyor. Ona bakarsan yolda kalırsan üstüne telefonun da şarjı biterse ulaşacak kimsen olmaz kendi kendine çözmek zorunda kalırsın.

• işte o zaman yalnız kalıyorum.

s.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendim olmuşumdur hep.zaten hep başkalarının kendini kurtarmasını bekleyen ve kurtarmasını sağlayan biri bence hep eziktir ve öyle de kalacaktır.insan her durumda olmasa bile sorumluluk almalıdır.kimseden yardım falan istemem bu durumlarda.benzin bittiyse otostop çekerim.internet paketim bitse ne olur ki hayatın sonu mu?

insan hayatta iyi bir yerlere gelmek istiyorsa özgüvenli ve sorumluluk sahibi kendi sorunlarını çözüme kavuştarabilen kişi olmalıdır.açık ve net.

0|0
    0|0
  • Kurtariciya ihtiyac duymadım. Kendi sefaletim ile atlattim hep.

0|0
    0|0
  • kurtarıcım kendim olmuşumdur

0|0
    0|0
  • Kendim . . . hep kendi kendimi kurtarıyorum

0|0
    0|0
  • yetiş ya hamza diyorum gelen yok. bende gelmezseniz gelmeyin la napayım diyorum. yok yani..

0|0
    1|0
  • bilgim ve mantığım !

0|0
    0|0
  • Genelde bir yabancı

...

0|0
    0|0
Yükleniyor...