Kapat

Noluyor Bu Milli Takıma Ganayla Bile 2-0 DAn 2-2 Oldu

Sonumuz Nereye Gidiyor Artık Ne Kupalara Girebiliyoruz Ne Takım Yenebiliyoruz San Marino Gelse Puan Alır Bizden . Sizce Nereye Gİdiyoruz :)

Güncellemeler:
link Bu Günleri Özlledik Abi..

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• İngiltere Hızlı Futbol,

İtalya Defans Futbolu,

İspanya Modern Futbol,

Almanya Disiplinli bir takım

Türkiye iman gücü ile oynuyor. oturmuş taktiği yok. bir kupa lasa da dğer kupada olmaz bu kafayla

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonu falan yok abi.. Her milli maçtan sonra aynı şeyler konuşuluyo ..Rahat 4-5 tane atacağımız takıma atamıyoruz 2-0 dan 2-2 oluyo maç ..Yazık be ..Avcı artık gönderilmeli ben anlamıyorum ki neden hala tutuluyo .. Gruplarda son 4 maç kalmış çıkamicaz işte bariz ortada ..

0|0
    0|0
  • kötüyüz kötü:(

0|0
    0|0
  • Sonuç yine gülemedik hof...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• önemi yok, "savaş sanatını bilmeyen adamları takımın başına getirmeyin"

balık baştan kokmuştur, oyuncuların suçu yok.

0|0
    0|0
  • gittikçe batıyoruz

0|0
    0|0
  • Hakan şükür mü ilhan mansız mı neydi tam hatırlamıyorum:

''Bizim zamanımızda galibiyet primi yoktu şerefimiz için oynardık'' demişti.

Ruh yok ruh şimdi ki takımda . sonumuz hayrolsun .

0|0
    0|0
  • TFF başkanı Demirören Türk futbol severlerden kendileri için Teşekkürü borç biliriz diye bir açıklama yapmıştı

Demirörene Teşekkür ediyoruz Milli takımı bu hale getirdikleri için

0|0
    0|0
  • hep dedim tekrar diyorum o kadar yıldızımızın olmasına rağmen ne yazıkki milli takımdan iş çıkmaz son efsaneler 2008deydi artık o kadar yıldız denilen oyuncu var hepsi bir araya gelince iş bitiyo malesef gerçekler bunlar sebep %95 yönetim yani teknik kadro

0|0
    0|0
  • avcı ibb de kadro ile başarılı oldu.Holmen webo ve diğer yabancılar iyi idi.milli takımda hocalık yapamaz.Çünkü elindeki adamların yetenekleri sınırlı.Bunları takım yapabilecek ruh katacak bir anlayış şart..

0|0
    0|0
  • milli takım küme düşecek vallahi böyle giderse. acilen önlem alınması lazım..

0|0
    0|0
  • beter olsun ruhsuz herifler

0|0
    0|0
  • İyi ki de bakmamışım...

0|0
    0|0
  • ne olacak günden güne eriyor milli takım

0|0
    0|0
  • İyi ki izlememişim desene.

0|0
    0|0
  • olur olur bal gibi olur

0|1
    0|0
  • abdullah avcı istifa

0|0
    0|0
  • SAN MARİNO ya yenilirsek hiç şaşmayın.

0|0
    0|0
  • sağlık olsun yabancı sınırına devam çok işe yarıyor, 1m etmeyecek adamlar 7mden satın alınıyor tff süper hrşy şahane

0|0
    0|0
Yükleniyor...