Güzel görünmek ve kendine güven için neler yapılabilir ?

güzel görünmek ve kendine güven için neler yapılabilir ? sürekli evde pinekliyorum ve eski bakımlı dolu dolu halimi istiyorum kendi kendime neler yapabilirim dışarıya çıkamıyorum zaten arkadaş çevrem hiç yok memleketim de .

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• temizliğini iyi yapmalı, makyaj yapacaksan gerektiği kadar yapmalısın, yani misal pürüzsüz ve güzel bir ten e sahipsen fondoten gereksiz

Özgüven için de en başta kendini sevmeli ve kendinle barışık olmalısın ve şöyle sevilmem böyle beğenilmem kaygısından çıkmalısin mesela çok deli dolu biriysen saçmalamayı bile seviyorsan yer yer o şekilde ol ve asla şöyle derler böyle tepki alırım korkularına aman verme korkularına dik başlı ol üstüne git ve yalnız bile olsan günde 10 15 dkligina dahi olsa dışarı çık. Topluluğun arasına karış.

Cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aynanın karşısına geçip önce makyaj yap. seksi ve güzel kıyafetler giy. markete falan git gel kısa mesafeli. sonra dışarı çıkmaya alışırsın.

0|0
    0|0
    • aynen öyle yapıyorum. parfüm sıkıp topuklu platformlarla markete gidiyorum

• evet. gündelik kıyafetlerle de mağazalara gidebilirsin. yeter ki o özgüven olsun :)

• :)

• kızların 8 kilo makyaj yaparak kendini güzel sanmalarını hiç aklım almıor.Her şeyin özü güzeldir yani sade güzelliğn.

0|0
    0|0
  • Anlamadım evde süslenip özgüvenini maximize edip napıcaksın :D

0|0
    0|0
  • güzellik karşındakinin gözünü boyamakla basitce elde edilir ama Cahilce öz sahibi olmak insana güven büyük yıkım yaşatır , bilgili özgüven sahibi olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Güzellik doguştan gelen bişidir dost o güzelligini hafif bir makyajla daha güzelleştirebilirsin olay bu yoksa ugraşma yani

0|0
    0|0
    • çok güzelim aslında ama ne bileyim eski erkek arkadaşım yüzünden güvenim bitti kendime özgüvenimi sömürdü hayvan.

• kendin güven kafada biter.

0|0
    0|0
  • KEndini sevmek ile başlayabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • kendine değer vermen yeterli bunu illa başkası için yapman gerekmiyor kendin için yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...