Erkek arkadaşınız youtube a aptal bir videonuzu koysa ne yaparsınız?

Buna şaka diyor kendince! Sizce böyle şaka olur mu? Siz olsanız erkek arkadaşınız youtube a aptal bir videonuzu koysa ne yapardınız?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Aptalca gözüktüğüm, şebeklikler yaptığım bir videoyu ya da fotoğrafı iznim dahilinde koyabilir. Beraber izler, beraber güleriz.

eheheeh :) Şimdi düşünürken de gülüyorum. Hele komik taklitler yaptığım bir videoyu youtube'da yayınlasa ilişkimize renk gelir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kabak oyar misali oyarım onu, gözlerini çıkartırım, dilini kopartırım, kolunu bacağını kırarım ! :)

Şaka bir yana biter, o ilişki! Bir keresinde şantaj görmüştüm sevgilimden, ona bile katlanamadım! İfşa etti beni, dava açtım. Artık bu konularda çok dikkatliyim. Aptalca videomu verebilen, çıplak videomu niye yayınlamasın ilerde diye düşünürüm.

2|1
    1|0
  • Bence deneme bile...Bırak videoyu bu fotoğraf bile olsa, izinsiz kullanılacak olan herşey bu ilişkinin bitmesine neden olabilir... Hem ayrıca insan sevgilisini internet ortamında niye ifşa etsin ki... Çok saçma, çok luzumsuz...

Ben olsam böyle bir davranışı burun-fitil ilişkisinden yola çıkarak karşı tarafa feci şekilde ödetirdim herhalde...

2|0
    0|0
  • Ağzını burnunu dağıtırım :)

1|0
    1|0
  • böyle bir şey yaparsa bunun hukuki karşılığı var. Arkadaşların da dediği gibi mahkemeye verilir. Ama olay sadece şaka mahiyetinde komik bir viideoysa ve ısrarla kaldırmıyorsa da durum yine aynı. Yani sadece orada olmasını istememen yeterli, ille de açık görüntün olacak diye bir şart yuok şikayetçi olman için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...