Erkekler neden aramaz?

hepiniz öyle değilsinizdir muhakkak ama genelinizde böyle bir durum var.. bu durum sevdiğiniz kadını kendinize bağlamak için bir taktik mi? yoksa hoşlandığınız kadının size ait olduğunu anlayınca uğraşma gereği mi duymuyorsunuz? ve en acı soru onu aramamanız artık o kadını sevmediğiniz anlamına gelir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1.cok yüz verme2.neden aramıyorsun tribine girme3.kıskançlık yapma4.kendi haline bırak çok merak etme5.poposunu fazla kaldırma6.övgüyü abartma7.vazgeçilmez olmadığını anlasın8.onu kaybetmekten korkma9.kişiliğinden düşüncelerinden taviz verme10.herşeye evet demebak bunları yap arıyor mu aramıyor mu gör:)

• aramaz

• aramıyorsa da keyfi bilir

Erkekler Ne Diyor 8

• -Telefon çekmiyorum hayatım,-Bebeğim tam tuvalete giriyordum, kapatıyım şimdi üzerine sifon çeker gibi olmasın,-Şarjım bitiyor,Allah kahretsin.-Müsait değilsindir diye aramadım canım, ikide bir babam geldi anam geldi çalışıyorum diye kapatıyorsun, bende müsaitse arar diye bekliyorumTabiki baskın basanındır:-yarım saat oldu neden aramıyorsun yavrum?Aslında;abi ben sana günde 5 kere ne anlatabilirim, benim hayatım dallas mı anasını satayım

• merhaba.
      analatim eksikligi var dimekki

• Öncekileri Göster
    • @noktasız virgül, Allah sana anahtarlık gibi manita nasip etsin sadıcım:D

• o ne demek anahtarlık gibi :s

• genelde ilgimizi çekmeyenleri aramayız.. Sanmıyoru merkekler böyle bir taktik yapabilsin. en azından tanıdıgım erkekler bunu becermemz. Düşünmezler en azından. Yok bunu yaparsam bu ne olur , ay şu mu olsaydı bu mu olsaydı. İçimizden geleni yazarız. Kurgulayıp başka boyutlara taşıma olayı genelde sizlerdedir

• Telefondan hoşlanmıyor olabilir, ben nefret ederim mesela telefonda konuşmaktan. İlla gözlerinin içine bakmam lazım. Ama geneli böyle olmadığı için ufak tefek hesaplar peşindedir. Bazı erkekler "lan ne arayacam sonra kendimi küçültmüş olurum" der; bazıları "şunu aramayayım da iyice erisin bitsin zavallı" diye düşünür. Aynı şey kadınlarda da var. Erkeğin yapması ise çok çirkin, erkek muhakkak aramalı. Ben bile arayabiliyorsam, telefonla sorunu olmayan erkek kesin aramalı.

• helal olsun kardesim! ilk erkek aramali bencede!

• valla ben geçen aramadım. fırça yedim:D ama aramama sebebim farklıydı. memleketine gitmişti mesaj falan attım. cevap gelmedi. galiba hasret gideriyolar sandım:D o yüzden dönmedi sandım. ertesi gün tam anlamıyla ağzıma s*çtı:D artık arıyorum:D ama şimdide sıkılrda beni bırakırmı ki diyorum:D kızları anlamak zor:D

• arkadaşım, artık anlayın. lö pomipno sonrasında aranmıyorsanız, kullanıldınız. sadece bır sonraki azım durumunda pompa için aranacaksınız.eğer uzun süreli ilişkiniz ise bu ve aranmıyorsanız, ayrılığı isteyen dalaksız erkekle bırlıktesınız, götüne güvenip soyleyemıyor, bunda sana değer veriyorum üzülmeni istemıyorum dıye ileride cover edecek.

• bu modeller böyle be güzelim :)

• hayır sevmediğim anlamına gelmez sadece telefonda konuşmaktan sıkılırım

• Telefonda aşk yaşamayı sevmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• Telefonda konuşmatı sevmezler , ifade vermeyi sevmezler sorgulanmaktan nefret ederler , mesaj hiiiç atmazlar .. ne yapıyoruz hiçç üstüne düşmüyoruz pek umrumuzda olmuyor , arayıp sormuyoruz , kendimize meşgaleler buluyoruz ;)

• işte o zaman tutuşuyoruz, oğlum bu kız niye aramıyor, hade iki bira içelim, arabayla evin önünden geçelim, duygulu bir mesaj atıp oy nurcanım nurcanımı son ses çalalım oluyoruz.

• Öncekileri Göster
    • 'anahtarlık' gibi,
      1-elinin altında olsun
      2-her durumda neşeli rengarenk olsun
      3-hiçbiryerde unutulmayacak birşey olsun, onun varlığı sana hayatının kapılarını açar olsun.
      Anahtarlık iyidir., değerlidir, olduğundan fazladır.

• :))

• Tel konusunda durum abartılmışsa eğer o zaman sıkılabilir karşı taraf ama ortada her şey dozunda ise sorun karşı taraftadır.

• Sıkıcı buluyorlar.

• aynen

• meşkuldür :)

• Telefon muhabbetlerinden hoşlanmıyordur.

• kiza acilmaktan korkuyordur! yada gurur yapiyordur!

• konuşucak bişi yoksa neden arasın? telefonda cilveleşmek de acaip bişi.

Yükleniyor...