Hoşlandığınız kişi nasıl olmalı?

Hoslandıgınız kız nasıl olmalı sizce erkekler hep farklı farklı beklentileri var kimi cok agır olsun sert davransın ben kovalayım o kacsın ister kimiside cok cilveli olsun bakısları yaksın ister siz nasıl kızlardan hoslanırsınız ?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• oturmasını kalkmasını bilecek, ağır başlı olacak.. Diğerleri zaten onun arkasından gelir.

0|0
    0|0
  • utangaç olsun yanımda çocuksu olsun utanmasın şunu yapsam ne düşünür diye masum olsun en içten sevsin beni sonuna kadar güvenebileyim ona bana karşı cilveli ama yeri geldiğinde posta koysun kıskansın beni gözlerime bakarak sevdiğini söylesin ne olursa olsun yanımda olup bana güç versin dış görüntüm değilde içimi beğensin gülüşü ile içim ısınsın :)

1|0
    0|0
  • Alçak gönüllü,kibar,dürüst,sadık ve sarılmayı seven biri olmalı. Ama hayalimdeki kızın daha çok özelliği var hepsini sayamam.

0|0
    0|0
  • ıstedıgım yonler var ıllakı ama ben ısterımkı ben o yonlerı ıle benı etkılemesın benı sasırtsın vaybe ben aslında boyle bır kız sevmezdım ama vaybe sevdırdı desın

0|0
    0|0
  • Sadece benim olsun.

0|0
    0|0
  • doğal olsun yeter :) çünkü sadece biz erkekler değiliz köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyen kadınlarda da bu düşünce çokca mevcut bu yüzden iyi tanımak için "köprüyü geçmeden önce tanımak için" doğal olmasını isterim :))

0|0
    0|0
  • benim hoşlandıgım kız baştan oturaklı olsun ve akıllı çok hoppidik olmasın temiz kalpli anlayışlı ve sevecen yani benim aşıkolacagım biri ya

0|0
    0|0
  • benim için bir sıkıntı yok çünkü benim şuana kadar sevdiğim kız oldu ve ayrıldık bitti ondan kalan tek bir hatıra bile gelmiyor aklıma benim evleneceğim kız annem tarafından belirlenecek

0|0
    0|0
  • bağımlı olan kızlardan hoşlanırım. herşeyde beni görmeli.

0|0
    0|0
    • bagımlımı ask istiyorsun zor bulursun :)

• Niyeki kızlar hep bağlanabilecekleri birini ister erkeklerde sahiplenmek ister olayın doğası ben yaşlandıkça değiştimi yoksa:)

• aşırı trip atmasın yeter ben kızım nazlı olurum deyip suyunu çıkarmasın

0|0
    0|0
  • Kendi olsun , dürüst olsun ve en önemlisi sevsin.

0|0
    0|0
  • Ağırlığınca altın olmalı.

0|0
    0|0
  • Kıskansın, kıskansın, kıskansın...

0|0
    0|0
  • 2 kolu 2 bacağı 2 eli 2 ayağı 2 gözü 2 kulağı 1 ağzı 1 burnu olsun 32 tanede dişi olsun :DDD

0|0
    0|1
  • erkeksi tavırları olan kızlar çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum biri olmalı.

0|0
    0|0
  • ben bana bela olan kızlardan hoşlanıyorum karı gibiym mk:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0