Dün buluştuğumuzda aşktan bahseden sevgilim bugün aramadı bile, sizce neden?

dün buluştuğumuzda aşktan bahseden sevgilim bugün aramadı bile sizce neden? ne yapmaya çalışıyor..özellikle erkekler yorumları bekliyorum

Güncellemeler:
buluştuğumuzda bana bakarken gözleri parlio çok ilgili alakalı buluştuğumuzda ama bugün aramadı bile...banada benden beklio gbi gelio ama başkası olablrmi ki güvenemiorum

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• sen aramayı denedin mi ?

geçenlerde bi film izledim aynı böyle bir durum. çok güzel bi buluşma oluyor. ikiside çok mutlu ama bunun uzun sürmesini isteyerek birbirlerini aramıyorlar karşı taraftan beklyorlar . sonra ikiside inat yapıp aramıyor. Aradan birkaç yıl geçio karşılaşıorlar neden aramadın diye soruyor bu da bende senden bekledim falan diyor. Araya dürüstlük girince ilişkileri bölle bi sağlam oluyor sonra happily ever after oluyor

--THE END ---

1|0
    0|0
    • aynı bizi anlatıo bu flim bende ondan bekliorum inatım..inş oda benden bekliodur..bekliomudur sence

• yok daha neler ..nesen gidimde yatıyım çok teşekkürlr ii geceler o şimdi nerde eglenio allah bilsin

• iyi geceler o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Hepsiz mi kararsız kalacaksınız.Hep siz iki yüzlü olacaksınız birazda erkekler olsun.Korkma adet dönemi gelmiştir hormonal dengesizlikler yaşıyordur şimdilerde...Şaka bir yana biraz kendinde ara bu kadar garip olan bir olayda benimde bir payım var mıdır acaba diye...Garibine gittyse objektif düşün ilerde sorun çıkar yoksa...

0|0
    0|0
  • şimdi siz sanıyorsunuz ki erkekler her ama her duygusunu cümleye dökmeye ya da hissettirmeye çok hevesli ve de bu konuda da oldukça başarılı

0|0
    0|0
  • ne konustugunuz nasıl hal sergilediğiniz bilinmez ki.yine en iyi siz yorumlarsınız.size güvenmeye de bilir.

0|0
    0|0
    • çok güsel ayrıldık walla

• inadım tuttu demem malesef

• iyi de böyle güzel duygular da inatçılık olmaz ki.madem sen de hoslantı oldu gurur yapma ve birşeyler yaz

• Begenmemiştir.Ya da o da senden mesaj beklıyordur yada başka bır kızla konusuyordur yada işi vardır vakti yoktur yada yada yada yada yada yada

0|0
    0|0
  • Özel cevapta yazdığımın aynısı...

0|0
    0|0
    • özelden yazdım sana bibakarmısın mesaja:D

• yani nasıl ayrıldığınıza bağlı o size öyle söylerken siz nasıl davarandınız önemli olan o

0|0
    0|0
    • çok güsel mutlu ayrıldık

• yani o zaman yalan söylemiştir yada hakkında olmadık bişey duymuştur yada senin önemkli olmayan o için önemli olan bişey olmuitur ayrılmadan önce yada basitce hislerinde ciidi değğildi belkide

• işi gücü vardır aklına gelmiyorsundur belkide

0|0
    0|0
  • rüzgar hep aynı yönde esmez çok duygusal olmak insanı karamsarlığa sürükler

0|0
    0|0
  • işi bitsin arar :D

0|0
    0|0
  • akabinde seviştiniz mi?

o zaman çok beklersin.

0|0
    0|0
    • o sırnaştı ben kendimi geri çektim normalde araması gerekiodu ama aramadı hayret:D:D

• 1- kaç kere istedi, kaç kere vermedin? bu ilişki esnasında.

2- çok müsait ortam oldu yine de vermedin mi?işte vermedysen o halde bıkmıstır. amaca ulaşamamak.

3- yukarıdakileri bunların olmadığını varsayarak soruyorum :aşık mı sana karar ver. emin misin? seviyor mu? seviyor ise senden bekliyor olabilir. çocukça :)

hasretle cevabını beklıyorum,

gözlerinden öperim

• özele mesajattım sana

Kızlar Ne Diyor 10

• hiç öyle şeyleri kafana takma bence..erkekler bayanlar gibi ince ayrıntıları düşünmez..işleri olabilir..bir başkasını da nereden çıkardın..ne bileyim sonuçta onunda bir ailesi var ve herkes aile içinde bir çok sorun yaşayabilir...şu anda çok sinirli olduğu için kalbini kırmak istemiyor olabilir..her şey olabilir..ama anlattıklarına bakılırsa burada hiç aldatmak..sevmemek gibi bir şey söz konusu değil..ona güvenmelisin eğer güvenmiyorsan ilişkiniz yürümez..ahh ahh kadınlar aşık oldumu böyle her şeyi düşünmekten kafaya takmaktan mahvoluyor...Aşk Aşk <3

1|0
    0|0
  • başkası felan yok onu kafandan çıakr paranoyak oldunuz iyice ya kendinize ediyorsunuz böyle.

1|0
    0|0
  • işi vardır müsait olmsmıstır ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Dengesiz.

0|0
    0|0
  • senin aramanı bekliyordur başaklar böyledir..

0|0
    0|0
    • evet başak burcu:D:D

• başka bir soruda yazmışsın ordan biliyorum:) benim eski sevgilimde başak ve dengesizlik var biraz

• sorumsuz yada dengesiz demekki

0|0
    0|0
  • güvenmiyorsan birdaha bulusma, sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • erkekler böle dengesiz işte biraz bekle arar merak etme :)

0|0
    0|0
  • sevgilinse ne bekliyosun, sen ara.

0|0
    0|0
  • siz şu an cikiyor musunuz? anliyamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...