Hayat sizden kimi aldı?Kimi kaybettiniz?

Hayat sizden kimi aldı?

Uzaklara taşınmaktan söz ediyorum çok uzaklara...

Gitmekten bahsediyorum,isteksizce gitmekten...

Gönlünüz el vermese de kaybetmek zorunda kaldığınız insanlardan...

Kimi kaybettiniz?

İki günlük aşkların ayrılıklarından bahsetmiyorum,küslük dargınlıklardan bahsetmiyorum ya da ülke dışına taşınanlardan,aylarca konuşmadıklarınızdan bahsetmiyorum.

Görmek isteseniz de asla göremeyeceğiniz,konuşamayacağınız,sarılıp ağlayamayacağınız insanlardan bahsediyorum...

link

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• aşkım birtanem hariçmiş..

annanemi çok özlüyorum, bana oğlum demesini karşılıksız sevmesini evlat gibi beni korumasını çok güzel duygulardı manevi olarak geride o sevgisini hissetmek yaptığı iyilikleri benim devam ettirmem kaldı en güzel birası dürüst olmam ve karşılıksız insanları sevmem iyilik yapmam

1|1
    0|0
  • Kedi !

Küçükken siyah bir kedim vardı öldü, karabaş koymuştum adını böceğim diye severdim :(

0|0
    0|0
  • düşündüm ve sayende hatırlamış oldum

çok değer verdiğim bir ablam vardı

evlenip gittiğinden beri görüşmemiz doğru olmazdı

kimseyi öyle bir zan altında bırakmaya hakkımda yoktu

içim cızladı şimdi

0|0
    0|0
  • hayat beni aldı ben kendimi kaybettim sevgimi duygumu mutluluklarımı kaybettim... ama yeni sevgiler kazandım yeni duygular hatta yeni mutluluklar geldi dünyama ama hepsi bir başıma çünkü ben bu hayatı kaybettikten sonra öğrendim.

0|0
    0|0
  • Bir şehirde 5 sene kalıp başka bir şehire taşınmak çok zor bir durum çok sıkıntılı :(

0|0
    0|0
  • Estetiğinin İdrakı çok zor ve derin.

cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok sevdigim bir dostum vardi.nette tanıdığın ilk arkadasim.nisanlisini kaybettiten sonra ona da ulaşamadım:(

0|0
    0|0
  • Öyle biri. . Olmadı daha.

Bebeğim senden fikir almam lazım bu aradaaa :D çok acilll :D

0|0
    0|0
  • göğüslerimi aldı zayıfladıkça küçülüyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...