Sizi görmeye gelen arkadaşınızı nasıl ağırlarsınız?

Daha önce yüz yüze görüşmediğim bir arkadaşım beni görmek için yaşadığım şehre geliyor yarın akşam. 2 gece kalıp dönecek. Ailemle yaşıyorum ve kendisi erkek olduğu için bizde kalması mümkün değil. :)

Cuma sabahı onu otogardan alacağım ama, nereye götürsem ne yapsam bilemiyorum. Birazcık ta panik oldum ondan sanırım böyle telaşlandım :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• sana değer veren gerçekten samimi bir erkek arkadaşından yardım iste onlarda kalmasını sagla

en güzel şekiliyle budur bunun sana faydası onların ikisi senin hakkında muhabbet eder senin arkadaşın seni görmeye gelen cocugun ne amacla seninle konustugunu daha iyi anlar (erkek oldukları için) nerde oturdugunu bilmiyorum ama semtinin güzel yerlerini gezdirebilirsin cocukluk anılarının geçtiği yerleri gezdirebilirsin 2 gün büüytk bir gün mesala örnek vereyim bak surdaki bankta ilk defa birinden hoşlandıgımı anlaıdm falan filan saçma oldu ama böyle şeyler işte

0|0
    0|0
    • Otelde kalıcak başkasının evinde rahat edemez. Mesela erken geleceği için kahvaltı yaparız sonra sabahın köründe cafeye de gidilmez ki.

• ben senin yerinde olsaydım erkek arkadaşım evine bırakırdım aslında ilk baş kendi evimde kalmasını isterdim otelde kalıcak ama sen onu hiç tanıyamıcaksın nasıl biri efendi mi değil mi hiç bilemiceksin hayatın boyunca sabah kahvaltı güzel fikir ama benden sana tavsiye cok yüklenme üzerine cocuugn hep bri cafe hep bir kapalı ortama gitme biraz gez dolaş anladın sen beni

Erkekler Ne Diyor 7

• önce kalacağı yere yerleşsin.. sonra güzel bir kahvaltı yaparsınız geriside akışıyla gelir..

0|0
    0|0
  • Oturduğun yerde bilindik bir kafede oturabilirsiniz. Güzel tarihi eser bölgelerini falan gezdirebilirsin. Muhabbet için tanışmak için geliyordur zaten :)

0|0
    0|0
  • Kendime baktığımdan daha iyi bakarım benim kapıma gelen düşmanım bile olsa

0|0
    0|0
  • arkadaşın senin için özel birisiyse ve sahili olan bir yerde oturuyorsan sahil tercihi her zaman güzeldir.

0|0
    0|0
  • yatmak icin otele getirebilirsin yemek içmek için pastaneye falan yedirip içiriz gezdirip sağ sağlim yollarsın.

0|0
    0|0
  • fazla kasma olayın akısına bırak

0|0
    0|0
  • yemeye götür. sonra cumaya gitsin gavat...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...