Bacaklarımın üst tarafları kalın, nasıl giyinmeliyim?

Selam arkadaşlarr. Ben 170 boyunda 70 kilo bir kızım. bel kısmımda fazla sorun yok ama bacaklarımın üst tarafları cok kalın. 2 hafta sonra tatile gidicem. Nasıl giyinmem gerek.. Yardım edermisiniz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Herseyden önce kendinizle barışık olun, orada sizin gibi yüzlerce insan olacak, kimse de size bakmak için gelmiyor. Kendinize has bir giyim tarzınız zaten vardır. Aynen devam edin böyle şeylere takılmayın, gezmenize ve eğlenmenize bakın, iyi tatiller...

2|0
    0|0
    • bunalımdan cıkmama azda olsa yardımcı oldun cok saol

• Rica ederim, bunun için mi bunaldınız, boşversenize... Allah sağlık sıhat versin gerisi boş, her anınızın birbirinden özel ve güzel olması dileğiyle, iyi bakın kendinize...

• Teşekkürler sizde iyi bakın kendinize

Erkekler Ne Diyor 13

• pantolan ağırlıklı giysen, üstüne gene bol tşort vs.. birde açıkk renkleri tercih edersen daha hoş olur.. zira boyun fena değil kilonda bu şekilde kaybolur.. sana iyi tatiller. :)

0|0
    0|0
  • boyun kurtarıyo durumu tatilin tadını çıkar her halinle güzel olursun...

0|0
    0|0
  • Balık etli Türk kızı candır

1|0
    1|0
  • anam sen bana bir haftalıgına gel bırak roberto karlos gibi baldırım var diyonya yok öyle dava bende 1 haftada kesin cözüm direk arda turan modülü baçak 15 cm baldır 25 cm götün halini düşünemiyom :D :D

1|0
    1|0
  • kıyafet alabileceğin bir yer önerebilirim sana. ordan yardım da alabilirsin zira bu fiziğe sahip olan tek müşterisi sen olmayacağın için önerilerde bulunabilir

0|0
    0|0
  • 64 Ol Tam ideal Olursun Daş :D

0|0
    0|0
  • Tatil bitti be kızım

0|0
    0|0
  • bol giyin gitsin bu kadar dusunme

0|0
    0|0
  • bisiklet sür erir onlar

0|0
    0|0
  • (: git işte, neden gizliyorsun ki kendini.

0|0
    0|0
  • iki haftada bir şey düzelmez. öz güvenli görün.

0|0
    0|0
  • 70 kilo bir kızın bel kısmında sorun olmaması mümkün değil iyimserliği bırakta çalışmaya başla.

0|0
    0|0
    • yalanmı söylüycem ya kalın olsa kalın derdim ve dikkatini şuraya çeekerim ki fazla sorun yok dedim

• sünnete ve kurana uygun giyinmeniz gerekç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link Bu modeli tabiki de beğenmedim demek istediğim bu tarz dizin hemen üstünde biten, hafif bol etekler.

0|0
    0|0
  • üst bacağına kadar kısa şeyler giyme sorun olmaz. sende rahat edersin

0|0
    0|0
  • İlk olarak kendinle barışık ol eğer olamazsan ne giysen zaten kendine yakıştıramayacaksın.Bir sporla yağ tabakasını eritebilir forma kavuşabilirsin.O zamana kadar da pantolan bol giysiler giymeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...