Insanları hiç bir zaman tam olarak tanıyamaz mıyız? saşırtır mı davranışları?

Bugün sevdigim bir kişi hakkında öyle bişey ögrendim ki hem çok şaşırdım hem de tiksindim resmen. 25 yaşında falan kendisi ablam gibi sevdgm bir insandı bugüne kadar. onu gerçekten severdim hiçte beklemezdim böyle bişey kızını da alip birisiyle kaçmış kaçmadan bir gün öncede aksama kadar bizdeydi oturduk konuştuk falan o günün sabahida kızınıda alıp kaçmış birisiyle hem de eşiyle hic bir sorunuda yokken. ben bunları duyunca şok oldum ama kızına çokta üzüldüm çünkü öyle bir çocuk ki insanı delirtir kimsenin onu cekecegni sanmıyorum olan o çocuga oldu babannesi de farkında zaten aglıyodu bugün yazık cocugumu ne yaptılar diye. bize geldgnde bile evi savaş alanına çevirip giderdi resmen duramazdı yerinde.

sizinde başınıza hiç böyle bişey geldi mi yapmaz dedigniz birisi böyle şeyler yaptı mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Teyzemin oğlu sessiz sakin işinde gücünde biriydi bir gün misafirliğe geldi muhabbet ediyoduk.Döndü babama -enişte yarın bigün bütün gazeteler beni yazıcak dedi.Ertesi akşam Tüfeği çenesinin altına dayayıp kafasını parçalayarak hayata veda etti.Çok araştırıldı soruşturuldu neden böyle birşey yapmış olabileceği konusunda hiç bir fikir edinilemedi.Ondan böyle birşey yapmasını hiç beklemezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• belirli şeyler hariç yapmaz veya etmez dediğim şeyler yoktur. Çünkü zaman geçtikçe insanlar aynı kalmıyor, nefis, ego, hayatın zorlamalari, yıpranmalar, pişmanlıklar bir ömür insanın peşinde ve bunların karşısında insanın bazı yönleri yıpranıyor ve sabit kalmıyor ya iyi ya kötü yönde değişiyor.

Hayat böyle maalesef.

0|0
    0|0
  • İnsanları tam olarak tanıyamazsınız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bizim okulda bir öğretmenimizin çantasından kredi kartları çalındı 2 kız arkadaş kartı alıp bir güzel yemişler ve en sonunda yakalandılar bir öğrendikki bu kız okul başkanı öğretmenlerin gözdesi okuldan kaçtığımız için bizlere öğüt vermeye çalışan arkadaşımız yani ummadık taş baş yarar

0|0
    0|0
  • yok tanınmıyor malesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...