Gözünüzü kapatıpta hayale daldığınızı düşündüğünüzde...

Bu hayalinizi ne kadar sahiplenir onun kesin olacağına karar verebilirsiniz? Hayaliniz için savaşan karaktere mi sahipsiniz yoksa öylesine geldim bu dünyaya öylesine yaşıyorum diyenlerden misiniz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• tabiki yaşamak istediğim şeylerin hayalini kurarım olmasını isteyerek tabiki olması için çaba gösteririm. boş hayal mi kurulurmuş :)

0|1
    0|0
    • çoğu gerçekleşmesi olanaksız hayaller vardır işte ancak onları gerçekleştirebilirsek istediklerimize kavuşmaz mıyız :)

• mesleğe çalışırsan ulaşırsın, son model bir araba kazancını bilirsen ve işinde iyiysen hiçte zor değil sahip olmak, mankene bişey diyemicem :)

• o zaman yollarını anlatayım... o mesleğe çalışman kolay ama tutturabilmen için büyük bir torpilinin olması lazım bu ülkede. son model araba fiyatları uçuk olabilir ülkemiz şartlarında zaten o parayı vermeye kıyamazsın hadi aldın diyelim böyle bir ülkede yine ne yazık ki alsanda fayda etmez gözün gibi bakamazsın. aslında en kolayı güzel bir mankene sahip olabilmek yakışıklı erkekler için sadece vücut yapıpta istediği paraya ve karizmaya sahip olunduktan sonra kolay :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hayallerinin hayal ya da rüya olarak kalmaması için rüya görmemen lazım yani biraz uykundan feragat edip kıçını kırıp çalışman lazım işte ben buyum..

0|1
    0|0
  • Hayalime ulaşmak için elimden geleni yaparım. Allah nasip ermediyse kabullenirim, şükrederim

0|1
    0|0
Yükleniyor...