Türk milleti olarak Ateşli Silahlara neden çok meraklıyız?

Neden çok meraklıyız bu konuda kaç kişi silah sahibi?

Neden silaha ihtiyaç duyuyorsunuz?

Güncellemeler:
amerikalı bir hatunun silah kullanışı link

0|0
11|39

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikalıların yanında hiç !

Dünyanın adaleti leş olması gerekli bazen ..

Kendime özel silahım yok ama okul bitince alıcam bir smith wesson malum hastahaneye 30 40 kişi civarında gelirlerse davarolar çeker havaya- kavala bir iki el ile sustururum hayır erkek çok az olduğu için fazla kuru kalabalık oluyorlar muhallebi çocukları, kavgayı tek başlarına görmediklerinden korkak da oluyorlar 3-5 kabuklu olsa sokarsın bir odaya sabaha kadar bağırtırsın lavukları da bizim tayfa biraz fazla süt oluyor her neyse; umarım bir gün denk geliriz o kafada insanlarla sanırım onların gördüğü son doktor olucam ;))

Silah bu link ..

Olay bu link & link ..

0|0
    0|0
    • amerikamı :D sen fazla film izliyorsun galiba... onlarda silah pek bulunmaz... esas silah bizde doğuda var :D

Kızlar Ne Diyor 11

• at

avrat

silah.

0|2
    0|1
  • karadenizlilerde silah çok olur sinirlendirdin mi bacağına sıkarlar hemen o yüzden karadenizlilerden korkacaksın derdi büyük babam.

0|0
    0|0
  • At, avrat ve silah kombinasyonu diyorum...

0|1
    0|0
  • Ben keskin aletleri daha cok seviyorum. daha cok aci cektirir :)

0|1
    1|1
  • türkler vaktinde en iyi okçularmış. genetik heralde:D

0|0
    0|0
  • daha guvenli hiss ederiz kendimizi

0|0
    0|0
  • güçlü av tüfeklerinde omzum hemen morarıyor ama iyi nişan alıyorum. türk değilim.

0|0
    0|0
    • seviyormusun peki

• nerede atış yaptın

• Av videosu atıyım bir gün unutturmayın :)

0|0
    0|0
  • Sniper ve Revolver favorim

Suikastçi silahları

0|0
    0|0
  • Kendime ait silah yok ama iyi atış yaparım

0|0
    0|0
  • barutlu silahlar <3<3 galp galp

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 38

• link Biz bundan başka silah kullanmadık :D

0|1
    0|0
  • biz küçüklükten itibaren yaşamın bir parçası olarak görürüz ve ona alışarak büyürüz, kabul edilmese de savaşçı bir ulusuz. bizde kadınlar bile net silah kullanır. bu bizim adetimiz doğamız... çünkü zorda kaldığımızda cephede kadınlar vardı. bugün gene olsa yine olacak olan bu.

1|0
    0|0
  • 3 adet av tüfeğim 1 adet zıpkınım 2 adet silahım var..

Tüfeklerin biri dedemden kalma tek kırma biri rus baykal 8 li otomatik diğeri havalı..Silahların ikiside 14 lü memleket yapımı..

Sorularına cevap verirsek..Aslen Trabzonlu olduğum için silah merakı konusunda durumu anlayabilirsin sanırım..Tüfekler ise ava gittiğim için gerekli..

Türk milletinin merakına gelirsek..Atadan kalma geleneklerimiz benliğimiz var..At avrat silah üçlemesinin yanında Türkçe diline baktığımızda emirli kısa kelimeler bizde bol miktarda bulunur..Vur kır yap gel git vs gibi net emir çağrıştıran bir dile sahip olmamız bizim kökten savaşçı cengaver bir millet olduğumuzu açığa çıkarıyor..

0|0
    0|0
  • kafasını gözünü yaranda var :D

link

bakmadan geçme türk kadınının farkı burda ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
    • 35. saniyedeki bende var.

• Türkiye'de kara deniz, doğu, güneydoğu, iç anadolu kısımları iyidir silah bakımından ama akdeniz ve ege oranı düşürüyor. Amerikalılarda öyle değil film vs ile ilgisi yok biraz haberlere bakmalısın ..

• yok onlarda silah taşıma ve bulundurma suç olduğu için pek yok. haberlerdekiler tabi ki kötü yönler ama unutmaki hepside kodese gidenler. bizdede haberlerde hep kötüler görünür iyiler değil. 300 milyon nüfusta yüzde 1 bile çıkmaz silah oranı onlarda. bizde asker de halkta kullanmayı bilir. onlarda bu oran çok düşüktür, yoğunluk askeriyededir.

• amerikalılar bizden daha meraklı ben elime zıpkın bile alamam millet silahla geziyor çok delikanlı oldukları için :D şaka maka çok kötü birşey bence.

0|0
    0|0
  • link

benim alet bu hacı 6+1

0|0
    0|0
    • hafif bir makina ama mekanizma iyi

• bende av merakı filan yok aramda hep yanımda arada çıkar dağda bayırda sıkarım

50 tane sık namluda abartı bir ısınma olmuyor tutukluk olmuyor çok memnunun yani

• bende +8 pıçak var. silah sevmiyom abiii.

0|1
    0|0
  • bir kuşun sağ kanadı mı yoksa sol kanadı mı daha önemli ? aynı hesap işte.bizde illa silah olacak olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Neden olduğunu bilmem ama 7 yaşındaki bir çocuğa eline silah verip

Bilinçsizce ateş ettiren zihniyeti pek doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Aslında dünya geneline bakarsak, o kadar da meraklı olmadığımız çıkar ki bu da güzel bir şeydir

0|0
    0|0
  • silah kullanmayı bilmeyen toplumuz selektör yaptı diye adam vurabilcek kadar korkak ve sinirliyiz o yüzden bize silah çok . silahları çok seviyorum ama yetkili merciler harici bulundurulmasına karşıyım

0|0
    0|0
  • butun milletleri yalayip yuttunuz bir turk milletini bilmiyonuz agalar afssdgvhfghvx

0|0
    0|0
  • Atadan gelen miras :D

0|0
    0|0
  • askerliği pasa koruması olarak yaptım bir çok silah kullandım solagım ama vuramadgım hedef yoktur uçan kaçan farketmez zaten meslegimde kaynakcı bilegim hayatta titremez nese ata sözümüzden belli at avrat silah :D

0|0
    0|0
  • Bazuka var bende geçen gün bir uçak geçiyodu balkona çıktım çakıyım burun kısmından dedim iyice hedefledim ateş ettim babam o sıra tam arkamdaymış adamın yüzü gözü yandı

0|0
    0|0
  • Türklerin kanında savaşçı ruhu var ondan :)

0|0
    0|0
  • Ateşli milletiz vesselam.

0|1
    0|0
  • bundan basit ne var Tabikide Genetik at avrat silah

0|0
    0|0
  • erkek olmayı savaşmak ve iyi kavga etmek olarak algıladığımız içindir. feodal zihniyet.

0|0
    0|0
  • 2 tane var bende. Ama 3.yü de alacam.

1|0
    0|0
  • av tüfeğim var <3

1|0
    0|0
  • küçükken babamın arkadaşı ateş etmişti havaya o gün bu gundur hayatta sevmem kullananlarıda

0|0
    0|0
  • memleket meselesi bizim ki : )

0|0
    0|0
  • İzlediğimiz yabancı aksiyon filmlerinin etkisinin çok olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • her türk asker doğar vecizesiyle büyütmenin sonucu. asker ne taşır silah taşır...

1|0
    0|2
  • Ateşli silah derken çavuştan mı bahsediyorsun :D

0|0
    0|0
  • kafam bozulunca sıkmak için

0|0
    0|0
  • biz mi meraklıyız sen abd yi gör o zaman..

0|0
    0|0
  • ben ateşli silahlara değil ok ve yaya daha meraklıyım

0|0
    0|0
  • kanımızda savaşcılık ar bizim milletin türküz güçlüyüz :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...