Galatasaraylılar neden tromsonun turu geçmesini istiyor?

Facebook gs sayfalarında neden tromsonun beşiktaşı yenip turu geçmesini istiyorlar?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• hepsini genellemek yanlış fakat bazıları Beşiktaşın elenmsini istiyor

Başımdan gecen bir olayı aktarayım,kuralar çekilirken arkadaşlarla sahildeydik neyse rakibi öğrenince 2 galatasaraylı arkadaş tromsönün tur atlamasını istediklerini söylediler.Niye deyince

''Eğer Beşiktaş turu gecerse bizle dalga gecerler ama elenirlerse biz laf yapamazlar'' cevabını aldım :)

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neden olabilir?

1|1
    1|0
  • Kendinizi cok büyütmeyiniz.. Umrumuzda degilsiniz..

2|0
    1|1
  • Ben pek takmıyorum..bizim eski maçımızı da hep dile getirirler rakip takımlar ama mazide kaldı

0|0
    0|0
  • Amma salladın neden isteyelim severiz bjk yi fenerin gecmesini istemeseler desen anlarımda besiktasla sorun yok ortalığı karıştırma fenerli

0|0
    0|1
    • saçmalıyorsun

• Sacmalıyan sensin Beşiktaşlı arkadaşlarım onlar bizi destekler biz onları düşmanlık yapmak gereksizsen miksermisin

Erkekler Ne Diyor 12

• yoo ben bjk yensin istiyorum tek yenilsin dediğim türk takımı fener.

0|1
    0|0
  • 2005'in acısı :)

0|1
    0|2
  • Ultraslan popo kılı olduğunu belli edeli kaç ay oldu.Onlar yazmıştır.

0|1
    2|0
  • Bir Gsli olarak yanıldığını söylemek isterim.

Adam gibi bir takımla eşleşene kadar pek umrumda değilsiniz.

2|0
    0|0
  • beşiktaş geçer turu herkes birşey istiyor boşverin futbolunuzu oynayın gruplara kalın ;)

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlılar Geçen Sezon bizi desteklemedi ne yaptıysa biz de aynısını yaparız

1|0
    0|0
    • düşmanlık bu

• Beşiktaşı takımını severim fakat taraftarı anlamsız Fenerbahçe bildiğiniz Türkiye'de en gıcık takımı ve taraftarı

• norveç takımı olduğu için tutuyorum iskandinavları severim ^^

1|0
    0|1
  • beşiktaşlılar neden shalkeyi istedilerse ondan

1|0
    0|1
  • en büyük tromso

0|2
    0|0
  • onlar fransız

1|1
    2|1
  • ""balıkçı takımı""" diyerek , aşağıladıkları takıma elendikleri için ...

0|1
    1|0
  • Bir ara metalist kharkiv Beşiktaşa 4 tane atmıştı..Bir süre sonra metalist kharkiv Galatasaray ile maç yapacaktı Beşiktaşlılar metalist kharkiv'in kazanmasını istiyordu onun gibi bir şey..

1|0
    0|1
Yükleniyor...