Arkadaşlar bu durumdan rahatsız oluyorm yardım edin :(

Arkadaşlar sevgilim ile 1 sne 2 aydır çıkıyoruz. Sevgilim güzellik merkezinde çalışıyor. Lazer yapıyr. Yani kökten kıl alıyor lazer ile. Erkeklere falande yapıyolar. Geçen iş yerine gittim göğüs sırt falan diyordu. Yani erkeklerin göğüsüne sırtına falande yapıyolarmış. Ben sadece sakal üstüne falan yapıyolar sanıyodum. Sonra sevgilime patronla konş erkek gelirse sen yapmıcaksın o yapıcak yoksa çıkacaksın o işten dedim. Sürekli diyorm konuşcaksın diye. Ailesi erkeklere lazer yaptıgını duysa varya direk alır zaten. Benım ailemde karşı öyle tanımadığın insanların göğüsüne sırtına falan açık lazer yapmakda neymiş ya! Geçen sevgilimi işyerinden almaya gittim kaslı bir adam çktı. Erkeğemi lazer yaptın dedim. Evet sakal üstüne yaptım dedi. Ama inanmadım pek. Bugunde o kaslı adamı gitttiğim spor salonunda gördüm. Ya deli olucam ya. Çalışmasını istemiyorm orda veya erkek gelince patron yapsın dyorm. Tamam konuşcam diyor falan ama nafile. Napım arkadaşlar.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sevgilinin is yerine git ve de ki, eger simdi patronuna erkeklere bundan sonra lazer yapmiyacagini sen söylemezsen ben kendim söylerim ve eger bakdin ki kiz lafi kiviriyor o zaman is sana kalmis kizin yanindaca patronuyla konus, kiz sana trip atarsa da de ki canim benim eger senin isini ben yapmis olsaydim kadinlara lazer yapsaydim kendini nasil hiss ederdin, ne yapardin? simdi kendini benim yerime koy ve mantikli davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne olacak yanı kız ıısını yapıyor ne var bunda bız kadınlar desek hemen hödlersiniz .

0|0
    0|0
  • Döve döve çıkar o işten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En iyisi yeni bir is bulsun. Guzellik salonunla falan hic bir ilgisi olmayan bir is. Simdi yarin anne olucak sevgilin, yine mi erkeklere lazer yapicak? Oglun da annem diger erkeklei gogusune lazer yapiyormu diyecek?

0|0
    0|0
  • Ben olsam mekanı dağıtırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...