Lütfen bir bakın..Bbaylar bayanlarr yorumlarınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar kurs işlemlerim için erkek arkadaşımın bulunğudu şehre gidicem.. Ve elbet onda kalmamı teklif edicek bir kaç gün otelde kalmama felan müsade etmiycek.. Kalırım ama büyük olasılıklada birlikte uyuycaz aynı evin içinde.. Cinsel birliktelikten bahsetmiyorum fakat yiende onun yanında bir kaç gün kalmam onun kötü düşünmesine sebep olurmu.? kızlar siz sevgilizde kaldınız mı veya beyler siz ne düşündünüz.

Güncellemeler:
Güven sorunum yok ona buluşmalarımızda akşam 7 olmadan beni evime bırakan biri tereddütsüz. Annesiylede konuşturdu tanıştırdı bn yinede durumu güvene almak sitiyorum
Vee bugün erkek arkadaşım nasıl yani bende kalmıycakmısın dedii. Açtım ağzımı yumdum gözümü :D Sende o kadar kalamam, saçmalama müsait olduğun bir ara görüşürüz dedim :D hala tripde :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı yok kal ama yeni birlikteyseniz direkt öpüşmeyi ver arkadaşım, aceleniz ne sinirleniyorum:D:D::D:D:D

0|0
    0|0
    • :D Yaa siz hiç bişeyi ciddi yorumlamazmısınızz aaaaaaaaaaaaaaaaaa

• bANANE bu aşkın katili sensin :D

• ben korkarım katil deme :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 3

• nettenmi tanıştınz ve ne zamamndır berabersinz

0|0
    0|0
    • İlk başlarda netten tanışmıştık evet ben sonrasında konuşmayı doğru bulmamıştım oda görmeye şans istemeye felan gelmişti.. yaklaşık 1 aydır çıkıyoruzz. Ve şuan tayini kursumun olduğu şehre çıktı. oraya yerleşti bni kaç gün oldu. Ayda iki defa o şehre gitiğimi biliyor, napcam ben ya.. ben bir otelde öğretmen evinde kalsam reddetsem..

• Öylede her netten tanışma konusuna şöyle yaklaşmatyıon arkadaşlar hepimiz nettenyiz sonuçta.

• valla net sanal ortam arkadaşım

• doğum kontrol hapı kullanmaya başla.spıral taktır kendine oda prezarvatıf taksın hamile kalmazsın

0|0
    1|0
    • Y a saçma sapan yorumlar yapmayın cidi anlamda bişy diyorum şurada.. Güven sorunum yok ona buluşmalarımızda akşam 7 olmadan beni evime bırakan biri tereddütsüz. Annesiylede konuşturdu tanıştırdı bn yinede durumu güvene almak sitiyorum

• aynı odada yatmayın

• ben bilemem de ciddi düşündüğüm kızın evimde kalması durumunda onun hakkında pek iyi düşünmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birşey olmaz bence yaaa ben kalmadım hiç ama kaldıgım zamanda guvenim tamdır 2 yılda tanıdım yanii ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...