Pazarlamacılar tarafından Cep telefonunuzdan aranıyor musunuz?

Kredi, kredi kartı, cinsel güç ilaçları, kuru temizleme, internet gibi ürünler için arıyorlar mı sizi, bunlar telefon numaramızı nerden buluyorlar?

Güncellemeler:
işin ilginç yanı işsizken kimse aramıyordu

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• cep icin degil ama sabit için konusabilirim. sözde call center adı altında calıştım. mesela avea bayilik veriyor veriyor oda ufak tefek yaşları genç insanlara sözde bayilik veriyor. bayilik derken. misal dışarda stand kuranlardan birini seciolar ve başlarına koyuoolar. onlarda 10.-15 kişilik eleman alıyorlar ve sana cep tel ve sınırlı hat veriyor. hep birlikte oturuyosun. ayrı bölmeler var misal sana bugun izmirin konak ilçesinin kodunu veriyor 250. 00 -00 250 00-01 gibi paylaştırıyolar. vede hat satıolar. bu işi bir ay yapmıştım bende ciddi sanmıştım :D ''adam bizi kekliodu düzgün giyinin beyaz gömlek pantolon v.s AVEAdan size kontrole gelecekler.'' ''bugun toplantıdaydık aveanın sahibi bilmem kim beyle birlikte'' felan die. bizde bir güzel yioduk..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beni aramıyolar kapattım aveadan

0|0
    0|0
  • Hayır, aramıyorlar. Mutlaka bir alışveriş merkezinde falan form doldururken falan alıyorlardır yani

0|0
    0|0
    • resmi kurumlar hariç(banka devlet dairesi) nerdeyse hiç bir yere telefon numaramı vermedim

• O zaman bilemiyeceğim bana hiç gelmiyor

Numara mı atıyorlar ne :)

• Aklima geldi bir ara penis büyütücü hap, azdırıcı damla felan diye arıyorlardı ne iş anlamadım:/

0|0
    0|0
  • Günde 10 kere arıyorlardı.

0|0
    0|0
  • bazı operatörler numaraları para karşılığında satıyormuş şirketlere

0|0
    0|0
    • tamam satsınlar da ben kabul etmiyorum tekrar arıyorlar bunlar neyin peşinde sohbetim de yokki onun için arasınlar?

• sesim de çok kalın, ben beğenmiyorum :D

• o zaman başka bişey gelmiyo aklıma

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç vazgeçmeden arıyorlar hemde bende ters konusyorum sigaradan ayakkabıdan başlıyor cinsel güç bilmem nekerden çıkıyor bende hatuna diyorum sen veya partnerin kullandımı ya da ilacın yanında denemek için sende gelecekmisin:D

0|0
    0|0
  • Haklısın hacı hergün 5-10 telefona bakıyorum ev hattı mı yoksa kerhane hattımı belli değil dk bir bankadan arıyorlar kart istermisiniz biri arıyor yardım istiyor anamadım gitti

0|0
    0|0
  • 1 kere bile mesaj gelmedi birçok alışveriş yapıldı telden

bazı sitelere tel numarası veriliyor onu şirketlere topluca satıyorlar o yüzden olabilir.

0|1
    0|0
  • Bana cinsel ürün satmaya çalışıyor erdogan bilmem bişe..

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...