Evlenmekten vazgeçen nişanlısının cinsel organını kesen kız hakkındaki düşünceleriniz neler?

Empati yapmaya kalkıştığınızda çok derin can sıkan kız, gerçi can sıkılması için empati yapmaya da gerek yok çünkü çok vahim bir olay. nasıl bir sinir, nasıl bir sapkınlık nöbetine tutulmuşsa artık, elinden geleni ardına koymamış çok yazık. ülke kızlı erkekli şekilde vahşette çığır açmaya başladı. ucu nereye varabilir, korkuyorum.

hal böyleyken psikolojikmen de insanları zorluyor bu tür olaylar. yarın öbür gün, bu vahşetin baş aktörlerinden biri olup olmama kaygısı gibi duygular da kötü bir noktada bulunulduğunun habercisi.

link

Aynı şiddeti bir erkek bir kadına yapsa bugün erkeğe sövgülerle dolu olacak bu haber, bir kadın tarafından yapılınca komedi malzemesi haline getirilmiş ve bu da ikiyüzlülüğün nerelere ulaştığının bir göstergesidir.

0|0
25|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mağduruz mağduruz diye yıllarca tribün çocukluğu yapan sözde feminist erkek düşmanları ve kraldan çok kralcı taraftarlarının böyle bir olay karşısında sevinmediklerini düşünemiyorum. hatta bu erkek düşmanları bu işi kadının zaferi olarak da değerlendireceklerdir.

konuya dönecek olursak gerçekten üzücü hadise. bu karaciğer değilki yerine yenisi çıksın. adamın durumuna empatiyle yaklaşın ondan sonra espriler dönsün havada. bir tane pisliğin istediği olmadı diye bir insanın hayatını karartmasının haberi bu. karikatür falan değil.

0|5
    2|1

Kızlar Ne Diyor 25

• Kimsenin kimseye şiddet uygulamaya hakkı yok.İnsan olmayı başarmakta neden bu kadar zorluk çekiyoruz anlamış değilim.

1|2
    0|0
  • Kadına şiddet uygulayana "Çok iyi yapmış." diyenin aklı = Erkeğe şiddet uygulayana "Çok iyi yapmış." diyenin aklı.

1|3
    0|1
  • bu nedir ya ne salakça seni sevmi,yorsa evlense nolacak evlenmese nolcak hadi onuda geçtim insan dışı yaptıkları

0|2
    0|0
  • milletimiz kızlı erkekli kendini aştı.

1|2
    0|0
  • Böyle bir durumda herkes çok üzülür ve hayvanlaşır ama bu çok ileri gitmiş.

0|1
    0|0
  • harbi kızmış yaaa :)

1|0
    0|4
  • Her ne olursa olsun ceza vermek, zarar vermek bize düşmez. Adalet diye bir şey var. Kız tamamen hatalı. Bir kız yüzünden çocuğun hayatı karardı.

0|2
    1|0
  • Erkekliğe savaş ilan etmiş ^_^

2|1
    0|0
  • Yani şimdi tamamen kızı suclamayalım işin aslını bilmeden. Demek ki erkek çok kötü bişey yapmış kız o kadar ileriye gitmiş. Yanlış anlama kızın yaptıgını dogru bulmuyorum tabi ki. Ama sucu sadece tek kişiye yüklememek lazım.

0|1
    0|0
  • kız yaptı, diye bence haklı, ben olsam bende yapardım..

1|0
    0|4
  • ben eminim ki onu o kız yapmadı. kızla büyük ihtimal ilişkiye girdi. ve ailesinden akrabasından birileri yaptı.

1|2
    0|0
  • Biri kadın mı dedi ? o bildiğin canavarlaşmış bişey tövbe estağfurullah

0|1
    0|0
  • bu kızı birisi aldatsa Allah bilir neler yapar

0|1
    0|0
  • yazık yazık

allah tüm temiz kalpli erkeklerimizi böyle kadınların eline bırakmasın inşallah

0|1
    1|0
  • olayı anladım la..:D bence kız evlenmeden hamile kalmış, ailesine söyleyemediği için evlenmek zorunda kalmış sonra adam da "ben daha çok gencim daha ne karılar kızlar düşürürüm" diye düşünerekten evlenmekten vazgeçmiş. kız bunu anlayınca "yok öyle bir dünya" demiş ve kesmiş..:D bilmiyorum yani olabilir..)

0|0
    1|1
  • Oo shit diyorum :D hakiki kızmış .d

0|1
    1|3
  • Ben olsam bende yaparım

0|0
    0|2
  • 0|1
    0|0
  • olaya üzüldüm ciddiyim yaptığının hiçbir doğruluğu yok ama düşüncelerimi belirtmek istedim burada sende erkekleri kayırmışsın resmen ama neyse...konuya gelince türkiyede her 2 günde bir kadın cinayeti oluyor ks de bu konuları paylaşsak neredeyse hergun bir bayan cinayetı konusu cıkar kaç erkek eşini öldürdü bir ortalamaya bak istersen.

korkuyorum.

hal böyleyken psikolojikmen de insanları zorluyor bu tür olaylar. yarın öbür gün, bu vahşetin baş aktörlerinden biri olup olmama kaygısı gibi duygular da kötü bir noktada bulunulduğunun habercisi.

demişsin hergün tecavüz korkusu yaşayan veya namus cinayetinden tecavüze uğradı diye suçsuz yere öldürülme korkusuyla yaşayan kaç kadın var biliyormusun sen. sırf o organlarının keyfıne hayat karartan kaç insan görünüşlü yaratık var biliyormusun sen.tamam burada görüşlerini yazmış olabılırsın lutfen karşı tarafa saldırı yapmadan yaz. burası Türkiye ve emin ol herkes biliyor kadınların sürekli 2. planda tutulduğunu. umarım kızda cezasını bulur. empatiyi tek taraflı kurma ıkı taraflı kur ondan sonra paylaş ne paylaşıyorsan. karşı tarafa saldırıda bulunma.

1|0
    0|1
    • empatiyi çift taraflı yap deyip kadınların acı çektiğini savunman çelişkili olmuş

kurnun yanında yaş yansın öyle mi? tecavüzcüler yüzünden bu adamın suçu ne

• hakaret edici bir yönü yok (gördüğün üzere bu cümlede var içinde ama sende sanırım biraz algılama sorunu var)

ayrıca bu konuylada alakalı olmayan saçma sapan şeylere takılman seni basitleştirir...

• algılama sorunun var derken hakaret ediyorsun

neyse gizli seviye düşmesi taraftarı değilim başka sorular altında devam et...basitlik benden uzak olsun

• Haberi sabah okudugumda şok olmuştum ve bu bir anlık öfke değil plan yapılmış insanlar nasıl bir yaratığa dönüşmüş dedim neyse tutuklanmışlar ztn

0|1
    0|0
  • Yapılan olayı görüp insanları suçluyorsunuz ya da eleştiriyorsunuz ama kimse olayın neden olduğuna bakmıyor. Bunları düşünmedikçe bunu konuşmanın bir anlamı yok.

Çocukla kız sözlüymüş belli kızın bekaretini bozmuş sonra da evlenmekten vazgeçmiş. Kız da kendisine yediremeyip adamın cinsel organını kesmiş. Bence.

Eğer öyleyse az bile yapmış diyorum.

0|0
    0|0
    • ilişkiye giren herkes evlenmelimi?

evlenmekten vazgecen kadına aynı şey yapılsa cevabın ne olur?

2 soruma cevap yazarmısın

• Birincisi ben ilişkiye giren herkesin evlenmesi gerektiğini savunmuyorum. Ama kıza vaadlerde bulunup daha sonra da Van gibi bir yerde ortada bırakıp giderse sonucu bu olur diye düşünüyorum.

2. soruna gelince; Van gibi bir yerde kadına evlenmeyle ilgili bir soru sorulduğunu düşünmüyorum. Lütfen yaşadıkları yerin koşullarına göre düşünüp konuşun ayrıca neredeyse her gün kadınlar dayak yiyor biz bunları alıp Ks'ya koyuyor muyuz?

• Van deyip geçme orada yaşayan insanları araştır derim..eskisi gibi köy hayatı yaşamıyor kimse

adamın kıza vaadde bulunması bağlayıcı olamaz...kızda hoşuna gitmeyen şeyler görüp ayrılamazmı?zorlama niye

ayrıca ks yi takip edersen birçok kadın şiddetiyle ilgili soru olduğunu görürsün

• Beni tam aylar boyunca kandıran aldatılmadığım kız kalmadığı öğrendiğimde erkek arkadaşımın şeyinde roket dahi patlatmayı hatta 2. bir sünnetçiye bıraktırmayı düşünmüştüm. Artık bakmakla yetnir die. İşin gerçeği hala da düşünüyorum.!

0|0
    0|0
    • haklısın da bu çocuğun aldattığını bilmiyoruz ama?

• evlenmekten vazgecen kadına aynı şey yapılsa cevabın ne olur?

• açıkcası kız erkek ikiside eğer gerçekçi bir nedenden ayrılıosaa sevgi kalmaması vs bu tamam . Fakat o kadar ümit verip bir anda sebepsiz yere ayrılıo kandırıo aldatıosa kadına da bişey yaparım ama ne bilmiyorum

• iyi yapmış aferin

1|0
    0|3

• İyi yapmış.

0|0
    2|3

• bekarete önem veren erkeğe toplu hücum ediliyordu ama.şimdi namusuyla oynamış diyorsun

• Yok ben onlardan degilim. Ben esitlik taraftariyim.

• demek onunla sakıncalı bişey yapmış :/ genelde erkekler şiddet uyguladığı öldürdüğü için bir kadın bunu yapmış ondan sadece ilginç gelmiş olabilir,tabiki bu olayların hiçbiri hoş değil.dayak atan öldüren koca da sevgili de komedi malzemesi yapılıyodu zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• namusunu temizlemiş hem altına al zevkini al sonra da bir köşeye at oh ne ala dünya! ben de aynısını yaparsam gelsin benimkini de kessin ... congratulation

3|0
    0|1
  • bu ne be erkege şiddte hayır artı insan olamaz onlar

0|2
    0|0
  • Nasıl bir sadistliktir bu...Bir de oh iyi yapmış diyenler var... Ne ayaksınız siz...

0|3
    0|0
  • Adam evlenmekten vazgeçmekle ne kadar doğru bir karar vermiş belli oluyor. Kim ego delisi bir canavarla evlenmek ister ki?

0|1
    0|0
  • kızlar yine kendilerini haklı çıkarmak için alakasız yorumlar atmışlar.

0|3
    2|0
    • bekarete önem verenlere olmadık hakaret edenler namus bekçisi kesildi

• bide makaraya alıyorlar harbi kızmış diye filan,bir erkek böyle bişi yapsa helal olsun nede olsa erkek dermiydik acaba

• Oha :D benim içim kötü oldu nan :D

0|1
    0|0
  • kız postu deldirmiş işte daha ne olsun...

0|2
    0|0
  • Biri kız mı dedi? O kesinlikle kız olamaz. Hayvanın önde gideni

0|1
    0|0
  • Hakkat o nasıl bir sapkınlıktır öyle

:/

0|1
    0|0
  • Sayın xperci :D

Bu soru dün soruldu ve cevaplandı :)

0|1