Bir kadının buna tepkisi ne olur ?

Birinden hoşlandınız ve ona ulaşacak başka imkanınız yok,telefon numarasını bilmiyorsunuz,fırsatınız olmadı ya da bir yolunu bulamadınız yanına gidip söylemek için,Tanışmak için ya da az çok ufaktan muhabbetiniz var duygularınızı ifade etmek için internet ortamına bir kadının tepkisi ne olur ? Konuşmalarımıza cevap verir mi yoksa samimi bulmaz sallamaz mı ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• 25 yasından buyuk oldugunuzu dıkkate alarak ve aranızda muhabbet oldugunu soyledıgınızden de dolayı,ınternet ortamının etkılı olmayacagını dusunenlerdenım.hıcbır kız ozguvenı eksık bır erkekle ılıskı yasamak ıstemez.onunla ınternet ortamından sadece bır gun kahve ıcmek ıcın bır bulusma teklıfınde bulunun,en az sızınde benım kadar yasınızdan dolayı bu konulardan tecrubelı oldugunuzu dusunuyorum,sadece kahve ıcerken samımı davranın ve samımıyetınıze gore falına dahı bakabılırsınız.bu sızı kızın gozunde bır adım daha on plana cıkaracaktır.bulusmanın sonunda ıse gozlerının ıcıne bakarak aslında onu ne ıcın cagırdınızı samımı ve etkılı bır vurgu ıle soyleyınız.cevabın olumsuz olması durumunda ya da dusunmek ıstedıgını soylese dahı moralınızı bozmayınız.aynı samımıyetle ordan beraber ayrılın.unutmayın kı hıcbır kız red cevabı verdıgınde ne ıcın verdıgını bılmez eger sız rahat bır sekılde bu durumu atlatırsanız en kotu red cevabı aldıgınız kızdan 1 ay ıcınde teklıf alacaksınız.unutmayın kı cesaretlı erkekler her zaman bır adım ondedır

0|1
    0|0
    • Çok haklısın kesinlikle dediğin gibi düşünüyorum,cesaret bir adım öne taşır,lakin soruda bahsetmiş olduğunm durumu hiç denemedim buna basıl bir tepki olurdu sorusunu cidden merak etmekteyim,düşüncem ise büyük olasılıkla olacağı varsada olmaz şeklinde.

• en kotu red cevabı alırsınız bu da kızların savunma mekanızmasından dolayı ortaya cıktıgnı dusunuyorum.olumlu cevabı bırıncıde alacagınızı dusunmuyorum cunku kızlar genelde kararsız ve duygularını bellı bır yastan sonra kolay kolay bellı etmezler.ancak dık durus sergıleyıp cesur bır sekılde karsısında konusursanız ıllakı karsınızdakı kızı etkıleyeceksınız ve en kotu ıhtımalle 1 ay ıcınde sızınle yakınlasmaya calısacagını ıyı bılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence Cevap verir neden olmasın?

0|0
    0|0
    • ufaktan bir muhabbetin vada hiç muhabbetin yok ben şuyum diyerekten sana sosyal paylaşım sitesinden bişeler yazmış sende kim izlenim nasıl olurdur ? Birincisini ufaktan muhabbetin varmış gibi düşün,ikinciside hiç tanımıyorsun gibi düşün ? Aklından neler geçerdi ?

• Muhabbetim Yoksa Hatırlayamadım Derim Eğer Güzel Bi hatırası kaldıysa Konuşurum

Hatırlıyosam Eğer Aa evet Nasılsın vs Bi konuşma Başlatırım

İzlenimim: Beni Buldu. Demekki Benden Hoşlandı VE beni bulmak için Çaba Harcaması Gerektiğini Düşündüğü Birisiyim.

• sana bakıyosa istersin.bakmıyosa hiç deme.istemek ayp değil zorlamak ayp.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...