KOŞU BANDI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ?

Koşu bandı alıcam . Fiyatları ortalama ne kadar ?

Bacak ve kalçalarım sıkılaşsın istiyorum yağları yakmamda ne kadar etkili olur ?

Nerden satın alabilirim ?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Pahalı oluyorlar.Ama..Bu ucuz sanki link burda var yani albailrsin burdan en ucuzu bunu bulabildim.

0|0
    0|0
  • Bence hiç alma.Birkaç gün sonra sıkılıp bir kenara koyma ihtimalin yüksek.

0|0
    1|0
  • az hızdayken üzerinde tepinin. zıplayın. gıcıdıyorsa. kırılcak gibiyse almayın.

13 km'den sonra min. 65 kiloluk birinin koşuşuyla zangırdıyorsa geri bırakın.

hı bir de evde koyacak yeri önceden ayarlayın.yoksa 2000 tl'lik devasa (ve çirkin) bir süs eşyası almış olursunuz..

0|0
    0|0
  • Ülkemizde koşu bantlarının %80'i alındıktan 1 ay sonra çamaşır askısı olarak kullanılıyor :))) Alma desem de adım gibi eminim alacaksın. 6 ay sonra da sahibinden.com'da 2 el koşu bantı diye satışa çıkaracaksın :)))

Yine de ufak bir önerim olacak. Koşmak değil tempolu yürümek zayıflatır.Aklının bir köşesinde bulunsun

0|0
    0|0
  • sabah 5 te kalk 20 barfix sonra 4 tane yumurta beyazı 100 şınav 1 bardak süt 100 mekik 1 tabak yoğurt öğlen olunca 140 buuterfly 7 set halinde sonra haslanmıs ve tam pişmemiş organik tavuk akşam ısınma hareketleri ardından 40 barfix . bu benim programım sende yap en fazla 2 hafta sonra bak bakıyım noluyo

0|0
    0|0
  • Ben de alacaktım arkadaşlar vazgeçirdi,çık doğada koş evde yapayalnız zamanla hiç kullanmamaya başlarsın dediler..

700 tl den başlıyor sanırım fiyatlar.Özelliklerine göre fiyatlar artıyor.

Teknosa'da var.

internette de var.

link

link

0|0
    0|0
  • çok çabuk bozuluyolar ucuz diye gidip dandiğini alma en iyisinide alsan bozulacaktır ama geç bozulur en azından bakım yapılması şart

0|0
    0|0
  • ev kullanıcısı için 500 750 tl olanalr işini rahatlıkla görür..hatta çok para verme ikinci el garantisi devam edenlerden al..emin ol sıkılıp aylarca yatacak makina..:D

bence sen bisiklet ve kurek al o parayla kurekte hem eforolarak koşu bandına yakın kalori kaybedersin hem de daha az yorulursun..yani demek istedğim koşu bandı parasına bisiklet ve kurek alman daha mantıklı..en guzel bu yaz aylarında sabah yuruyuş yapmaktır..

0|0
    0|0
  • dışarda koşarsan daha faydalı olur, sıkılaştırma yapman bir işe yaramaz ama beslenme düzenin yağsız değilse. ama dediğim gibi koşu bandı sıkar seni git dışarı koş.

0|0
    0|0
  • kosu bandı alma bence normal bir yürüyüse ve kosusa göre 4/1 daha az ise yarar ve etkisi olur

alcaksan kondisyon bisikleti al daha iyidir her zaman

0|0
    0|0
    • Peki Onu nerden bulabilirim ve hangi fiyata ?

• Spor salonlarından ya da internetten sparis edebilirsin ya da büyük spor magzalarından alabilirsin ve daha ucuzdur genelde kosu bandına göre :)

• decatlion

Real de olabilir

Avm lerde spor mağazalarıvar onlar satabilir

1000-1300 tl ye bulursun ideal birsey

0|0
    0|0
  • La çık doğaya koş napcan bandı :))

0|0
    1|0
  • koşu bandı yerine mp3 ya da mp4 al açık havada , sahilde ya da ormanda koş

0|0
    0|0
  • ne bandı la çık sokağa koş :D

0|0
    0|0
  • direk kendini yak böyle şeylere zaman harcayıp kendini tüketme ...

0|0
    1|0
  • ne yaptın ?

0|0
    0|0
  • Koşu bandı alacağına , kendini şarj eden dinamolu bisikletlerden alman çok daha faydalı olur.

0|0
    0|0
  • ben daha dün sordum burda pek anlayan yok galiba

birlikte araştırıp alalım :))

0|0
    0|0
  • bırak şimdi bacak yağları sıkılaşmasıymış. boynere bir bak.

0|0
    0|0
  • hepsiburadadan almıştı bir alkadaşım dolgun kalçalar için..

0|0
    0|0
  • googleden bul ara işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...