Paradigma algınızın seviyesi sizce ne durumda ?

Nasıl bir gözle bakıyoruz dünyaya? Kişileri, toplulukları, yaşam alanınızı yorumlama ve algılama biçiminiz nasıldır... Örnek Hoşunuza gitmeyen bir konu olduğunda etraflıca mı düşünürsünüz yada subjektif mi?

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• Etraflıca düşünenlerdenim her durumu her bakış açıyı hatta ve hatta her düşünceyi sezmeye çalışırım.Türlü alternatifler geliştiririm.Olay hoşuma gitmesede.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• empati önemli

0|1
    0|0
  • canım sıkkın değilse etraflıca düşünür objektif yaklaşırım ama canım sıkkın ise umursamam es geçerim.

0|0
    0|0
  • Anıma bağlı.

0|0
    0|0
  • hosuma gitmeyen konu hosuma gitmiyordur üzerinde durmam, tartismaya gerek duymam.

hosuma gitmeyen insan da ayni sekilde, yoktur o.

0|0
    0|0
    • İşte bende onu irdelemeye çalışıyorum... Hoşuna gitmeyen konu senin düşündüğün gibi değilde daha başka sebeplerden o duruma gelmişse bu düşünce bakış açını yine mi değiştirmez?

• Tanışalım mı dedim !

• bize gel beyb

• etraflica dusunmeye calisirim

0|0
    0|0
  • Bok gibi bakıyorum dünyaya

1|0
    1|0
  • Pozitifim genelde. Nadiren karamsar, kötü düşünen biri olurum.

0|0
    0|0
  • Etraflıca düşünürüm.Hatta çoğu zaman öyle...

0|0
    0|0
  • düşünmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • düz adamım, en kolay nerden bakılırsa ordan bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sabah kalkıp işe giderken, tüm herşeyin anlamsız olduğunu düşünüyorum ardından diyorum ki kendime; "bu algıyı yaratan sensin, bu yollar, gökyüzü, doğa, anlam konusunda bakir yaratılmış, bu senin kendi, yanlı algının eseri" ardından kendime yüksekten bakmış gibi oluyorum. Ertesi sabah benzer süreci tekrar yaşıyorum.

0|1
    0|0
  • Her açıdan bakar ve düşünürüm .

1|0
    0|0
  • İlgimdışı olay ve kişileri, alakam harici gelişmeleri iplemem,dinlemem,umursamam.

0|0
    0|0
  • çok genellerim. bir örnek vermek gerekirse ; her türk kızına potansiyel servet avcısı olarak bakarım. doğru da hani şimdi.

(yorumu kötülemek kolay, aksini ispatlamak zor. kolayı bütün gerzekler yapar zaten.)

0|0
    0|0
  • Her acidan bakip tek bir noktaya kitlenirim.Algida seciciyim.Ornegin senin soruna bakinca para(digma),yasam,yorumlama,algilama,etraflicami kelimelerini carpik zihniyetim alip belli bir noktaya kitleniyor.Sanirim iyi degilim

0|0
    0|0
  • hep iyimserim yeri geldiginde isyankar denk geldiginde alev gibi parlayan biriyim :D

0|0
    0|0
  • bende seviye çok yüksek paradigmada

0|0
    0|0
Yükleniyor...