Ya bu yengeme çok snirlendim ben yahu. Az bakın arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar. Benim 4 tane amcam var. En küçüklerinin durumları iyi evlerine 3 tane maaş giriyor arabaları var evleri var. Bizim evimiz var ama arabamız yok. Neyse sonra amcamlar köye falan gidicekleri falan diyoduk ki giderken yer var ise bizide alın falan diyoduk. Çünkü dedem vefat etti. Babannem falan köye gitmek istiyor falan. Sonra neyse alıyolardı bizi falan. Yani böyle oldu hep bu zamana kadar. bir yere gittiğimiz zaman onlar giderse onlarla gidelim derdik hep. Sonra geçende ortanca amcamın karısının kardeşi evlencekmiş mevlüt yapalım demişler. Oraya gidicektik. Sonra en küçük amcam anneme gitcekmisiniz demiş. Sonra annemde gidlse iyi olur demiş . Nasıl yapsak bilmemki falan demiş amcam. Arabada yer var aslında. Sonra neyse yengemde sonradan mevlüte giderken onları alırsan ben inerim demiş. Yükmü oluyorz bu kadına bilmem ki. Ya amcam ya babamın kardeşi. Elin insanı demiyo onun yaptıgını arabasını veriyo elin insanı yeri gelince 1 ay bize bıraktı arabalarını kullanmadık bişey olur diye. Bu amcam karısına yok öyle olmaz falande diyemiyor. Nasıl karşılarsınız bu durumu arkadaşlar.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Cimriler ozaman arabayı vermek istemiyolar:)) sizin yine iyi acıkca binmeyin diyolar bizim aile berbat binersen gaz parası ver bilmemne hatta petrolde dururlar gaz alırlar param yok derler :))))) mecbur verirsin bedava götürmek yok :))))))))))))))))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yengende kıskançlık mı var nasıl biri oraya çözemedim ben bazı insalar malını kimseye vermez. kıskanır ya oda onun gibi bir psikoloji içinde mi acaba ki ?

0|0
    0|0
    • onları alırsanız ben gelmem demiş. Sanki sırtına yük oluyorz. Ya yeri geldi hastalandı falan annem gitti baktı cocuklarına falan. Yemekleri o yaptı falan. Bi kötülüğümzde olmadı. Anlamadm blmem

• nankör işte. böyle insanlara nankör fesat denir tek açıklaması bu sizde onun arabasına mı kaldınız giymeyverin onlar utansın boşver.

• yok bundan sonra gram bişey istemeyiz zaten. Bakalım ne yüzle gelicekler bize

• sen cinsiyet değiştir bence, amma dedikodu varmış sende:)

0|1
    0|0
  • Pislik kadinn bizde de var bitanee

Allaha havale et yeter , amcan az cok biliyodr nasl biri oldugunu yengenin.. Söyleme bnce ara niz bozulr..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vermek istemiyorlar demekki

binmezsiniz sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • BÜTÜN AKRABALAR AKREP OLM BUNU ANLAYIN HEPSİNİN GÖTÜNE KOYIYIM

0|0
    0|0
Yükleniyor...