Mısır hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Allah'ım Habibin Nebiin kainatın efendisi Hz. Muhammed Mustafa hakkı için,

Ateşlerin icerisinden selametle çıkardığın Hz. İbrahim Hakkı için,

Balığın karnında himaye ettiğin Hz. Yunus hakkı için,

Firavunun eliyle besletip büyüttugün Şu an yüreği kanayan mısıra sultan ettiğin Hz. Musa hakkı için,

Kardeşlerimize yardım eyle Ya Rabbi, senden başka el açıp Yalvaracak kimsemiz yoktur. Müslüman kanını helal sayıp akıtan, nefsinin heva ve heveslerine uyan sisi kâfiri ve yandaşlarıni Kahhar ismi şerifin hürmetine kahru perişan eylesin Ya Rabbi.

Müslümanların Cihadinı mübarek, şehitlerimize rahmet ihsan eyle Ya Erhamerrahımin.

Dünya Müslümanlarına birlik beraberlik ve İslâmi dünyaya hakim eyle Ey yerlerin ve göklerin yegane sahibi olan Yüce Mevlamız.

0|0
78

En İyi Kız Görüşü

• şerefsiz israil-abd-sudi-iran köpeklerinin işi , bunlar hesapsız kalamyacak zaten ...

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Mursi'nin 'Ölmüş karınızla 6 saat içerisinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz.' konulu yasa tasarısı kadar sapık az şey duydum.

2|1
    1|1
  • korkunç hayretler içinde izliyorum. dua ediyorum

0|2
    0|0
  • Aminnnnnnn.

0|2
    0|0
  • +5 her kelimesine katılıyorum

0|2
    0|0
  • 5**çaktım.:)

0|2
    0|0
  • aminnnnnnnnnnnnnnnn

mürsi de çok hata yaptı ama kendini yenilemesi için hak tanınmadı,ümit içindeydim geri döner diye ilk zamanlar ama artık kalmadı:(

müslüman kanı durmaz bu ülkede osmanlı nasıl bir yara açtıysa vakti zamanında hala acısını çekiyolar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun arkasinda ne Israil ve ne ABD ne baska kisiler, sadece Müslümanlar müslüman öldürüyor.

Bunun arkasindada Müslümanlar var baskba birsey degil.

Mursi Misir halkin genclerinin yaptigi Devrimi caldi ve demokrasiye haykiri olan yöntemlerlen basa gecdi.

1 sene icinde misirin Ekonomisinin icin etti ve sapik sapik kanunlar cikarmaya basladi (Ölülerlen cinsel iliski falan).

Mursiyi düsürmek yapila bilen en iyi seydi hatdaha gec bilem kaldilar.

Ama ben sizi bilirim, Adamin ismi Müslüman niye geciyor ve buna göre sizin gibi yobazlar gözlerini ve kullaklarini kapatir, ülke nereye gidiyor görmezler Allah bagrip koyun gibi adamin pesinden tipis tipis yürürler, ayni bizim Erdoganlan yaptiginiz gibi.

Biliyorum bu sizin Duymak istedikleriniz degil, siz yalani duymak istiyorsunuz ama ben yalan söylemem.

0|1
    2|2
    • Bu darbenin arkasında direk olarak ABD var Mısır ordusu her yıl 7 milyar dolara yakın ABD yardımı alırken ABD nin istemediği bir darbe yapabilir mi ?Zaten ABD makamlarının açıklamalarına bakarsan bunu yalanlamıyorlar bile

Mısır hakkında detaylı bilgilye sahip olmadan yorum yapma Mısır ekonomisini %60 ordu elinde ordu bir çok sektörde faaliyet gösteriyor beyaz eşya fabrikasından petrol tesislerine kadar her şey ordunun elinde .

• @Soran

Benide mi öldürmek istiyorsunuz ? Anlat bakalim Islam nekdar barisci ve hosgörü Dini.

• @Stephan

Mursiyi basa getiren zaten Ordudu. Adam basa geldi sicip batirdi ülkede demokrasiyi yok etmek istedi sonra ordu gene icine etti konu bukadar.

• Allah oradaki mazlumlara yardım etsin. Zalimleri kahretsin Allahım. Dualarımız zor durumdaki müslümanlar içindir. Allah yardımcıları olsun.

0|2
    0|0
  • herzaman olduğu gibi islamcı takılanlar yine emperyalistlerin tarafında.ben tarafsızım kardeş kim kimi vurursa vursun

1|1
    0|1
  • Amin

Sağol bizi de duana ortak ettiğin için

0|1
    0|0
    • yüzlerce ölü var diyorlar da ben pek inanmıyorum 10-15 tane bile varsa 200 diyorlar. bu cihad anlayışı oldukça orta doğu ve müslüman ülkelerde savaş bitmez

• rica ederim kardeşim

• bu dualar kabul olmaz. şirke bulaşmışsın. kainatın efendisi kimdir aç kuranı kerimi öğren. mursi dediğin adamda din tüccarının tekidir. akp ağzıyla gelip dinden imandan bahsetmeyin.

1|0
    0|1
    • Sen kimlere ne öğretme haddsizliginde bulunduğunu öğren sonra konuşuruz.

• sana harcayacak zamanım yok.

• verebilecek cevabım yok desene delikanlı gibi. daha kainatı bilmiyorsun

• patlamışını severun

1|1
    0|2
  • haberlerin yalan olduğunu düşünüyorum. türk medyası bilerek abartıyor

1|1
    1|2
    • Kahire'den canlı görüntüler geliyor nasıl abartabilirler ki herşey ortada zaten ilk defa da olmuyor Ramazan'da 2 defa daha halka ateş açıldı birinde namaz kılanların üstüne ateş açıldı ve 200 den fazla ölü vardı

• mısır da yaşayan arkadaşlarım var 2 200 şehid var

• Valla hep bahsedilen mevzu vardır ABD nin işi diye bu darbe tamamen ABD destekli Cihatçılarla falan hiç alakası yok Mısır ordusuna yılda 7 milyar dolara yakın yardım yapan ABD bu darbeyi istemese olurmuydu. Gerçi onlarda hiç yalanlamıyorlar açık açık söylüyorlar

• Tayiipin yüüznden böyle oluyor mursiye taparsa sonucu bu olr

sıra bizede gelicek bu amerika sırayla geliyor ama hkimse akıllanmıyor mslüman müslümanı öldürüyor

0|0
    1|2
Yükleniyor...