Drogba kadar siz de Mert Günok'a hayran kaldınız mı?

Maçın adamı seçilen Mert'i Drogbamız bile tebrik etti..

Hatta sana rağmen kazandık,mükemmeldin demiş :)

Drogba'ya katılıyorum..genç yaşına rağmen bence çok iyi performansı vardı onun sayesinde kaçmaması gereken golleri kaçırdık ama olsun :)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şu görüntüsüyle Mert, Volkan'dan daha iyi kalecidir. Ve birinci kaleci olmalıdır takımda. Çok zor günler yaşadı Mert Günok. İki sene önce annesini kaybetti ve o olaydan sonra daha sıkı sarılmaya başladı hayata. Sonuç olarak formayı kapma noktasına geldi işte.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Mert kötüydü,tamam net 2 pozisyon çıkardı ama bacak arasındaki topu şans yardımıyla çıkardı

onun dışında 3 yan topta elinden kaçırıp hata yaptı

volkan kadar güven vermiyor

1|0
    0|0
  • drogbanın kafa vuruşunu kurtarsaydı hayran kalırdım diğerleri zaten karambol pozisyonlardı çataldan filan top kurtardığını görmedim ben.bende fenerliyim ama neden bu kadar abarttılar anlam veremiyorum.

1|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçe'nin hiçbir futbolcusuna hayran kalmam..Ama iyiydi gerçekten en azıncan Volkan'dan iyiydi.

1|0
    0|0
  • Milli takımda yediği golleri düşününce Süper Kupa'da ona çok şaşırdım. Kalede Volkan olsa en az 2-0 sonuçlanırdı...

1|0
    0|0
  • Mert iyi kaleci evet ama sadece bu maç ta olan performansını değerlendirirsek olmaz 1 -2 maçta görmek lazım. Derbide günün adamları kalecilerdi. Belki volkan olsaydı 2 3 gol yiyebilirdi . hakketten çok iyi kurtarışlar yaptı ama Muslera da aynı derecede çok iyi performans sergiledi özellikle 15 +15 de 2 -3 önemli gol pozisyonlarını kurtardı adam.

Galatasaray...

1|0
    0|0
  • ilaraisurdiscogirl ne diyosa o ossun

1|0
    0|0
  • Oynamayalı kaleciliğini baya geliştirmiş.

O değilde galatasarayda bir aykut vardı ne oldu ona, hahahah

1|0
    0|0
  • evet mert maçın adamıydı. volkanın kırmızı yemesine üzüldüm. kalede volkan olsa maç en az 3-0 olurdu.

1|0
    0|0
  • mertin iyi oynamasının sebebi gsnin oyuncularındandır. musleranın iki kurtarışıda mertin kurtardıklarından daha fazla yetenek tecrübe gerektiriyor. fenevliler üzülmesin ama boyle

1|0
    0|0
  • yahu sen ne garip bir kızsın :)

1|0
    0|0
  • evet ıyıydı kamıl

1|0
    0|0
  • Mert'e biraz daha şans verilmesi lazım diyeceğim ama Volkan mertten daha iyi...

1|0
    0|0
  • Hiç sorma ya yedek kaleci bile şahlandı gs karşısında:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erzurumdaki Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra hiç gözüm tutmuyordu Mert'i ama iyiydi bu maç hakkını vermek lazım.

1|0
    0|0
  • Daha önce gerek Fener maçlarında gerekse Türkiye maçlarında kötü performans sergilemişti .. Son maçta güzel kurtarışlar yaptı ..Bu ne çok iyi olacağını ne de çok kötü olacağını gösterir.. Zamanla bekliyp görcez ..

Evet Galatasaray -Fenerbahçe Süper Kupa maçında Maçın Adamı : Mert Günok'tu bana göre ..

1|0
    0|1
  • ona olan inancımızı boşa çıkarmadı şükürler olsun..

1|0
    0|0
  • Evet,iyiydi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...