Türkiye-Gana maçı için,sadece 47 bilet satılmış..

Hazırlık maçı için 47 bilet satılmış..

Seyircinin kötü gidişten dolayı bir beklentisi mi kalmadı,yoksa Gana olduğu için mi gidilmiyor..Kötü bir durum..

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• BU DURUM EN ÇOK FEDERASYONUN SUÇU.NEDENMİ 1.Sİ İSTANBUL HALKI ZATEN FUTBOLA DOYMUŞ,İDDASIZ ALAKASIZ BİR MAÇ İÇİN NEDEN KALKIP TAA OLİMPİYAT STADINA GİTSİN

2.Sİ KİMİ GÖRMEK İÇİN İZLEMEK İÇİN GİTSİN.3.CÜSÜDE FEDERASYON BU MAÇI HER ANLAMDA FUTBOLA DOYMUŞ İSTANBUL YERİNE Bİ ERZURUM,(Ki 24.000 kişilik alttan ısıtmalı stada sahip) BİR MALATYA Bİ GİRESUN VEYA VAN VB. GİBİ ŞEHİRDE OYNATSA,HEM TARAFTAR 47 DEN ÇOOOK FAZLA OLUR.HEM MİLLİ TAKIM DAHA ÇOK İTİBAR GÖRÜR HEMDE BURALARDAKİ VATANDAŞLARIMIZDA ÖMÜRLERİNDE BİR DEFA OLSUN MİLLİ MAÇ İZLEMİŞ OLURLAR.AMA SEN BÜYÜK ORGANİZSAYONLARI SİVASTAN DOĞUYA GETİRMEZSEN ORADA KESERSEN İTİBARIN DA AKİBETİNDE BU OLUR.FEDERASYON, DEMİRÖREN İSTİFA..

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Milli takımın futbolu zevk vermiyor ortaokulda okuldan kaçıp eve maçı izlemeye gittiğim günler nerde şimdi nerde. Federasyon desen fiyasko. İstanbulu seçmekteki amaç nedir Süper Ligte zaten 4 İstanbul ekibi var milli maçların Anadoluya kaydırılması gerek

0|1
    0|0
  • Dün duydum ...

Kötü bir durum ama yapcak bişi yok

0|1
    0|0
  • Hazırlık maçları ne zaman dolu dolu izlenir ki zaten...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• maç saatine kadar artsa da olimpiyat tercih edilmeyecek 15 bin civarı olur en az

0|1
    0|0
  • 47 biletin uydurma oldugunu dusunuyorum. macı izleyenler var bayagıç 47 diyen kim merak ettim ben.

Başlarda 47 olabilir. Belki de su andakiler bedava girdi?

ama 47 bilet diyenin yaş günü falan mı ? 47 miş. koca stad ya bedava girdiler ya da bilemiyorum bu propagandacı kim?

olimpiyat diye cok giden olmaz full cekmez. ama bu kadar da atmayalım

0|0
    0|0
    • Tüm haber siteleri de vardı bu haber Google ye yazarsan çıkar..

Sonradan da alan olmuştur ve o stada bedava girmek için gelen çok oluyor hepsinin karışımı ile bir kalabalık oluşmuş olabilir..

• Kötü gidişat

0|1
    0|0
  • Maçın olduğundan haberim yoktu :D

0|1
    0|0
  • adamlar oyun oynamıyor ki millet niye boşu boşuna para verip parasını ziyan etsin adam gibi top oynasınlar isterse 5 tane yesinler bu taraftar yine gider maçı izlemeye

0|1
    0|0
  • İddaa da Gana'ya verdim.Rahat olun ben oynadım ya kesin Türkiye kazanacak.

0|1
    0|0
  • Gana bize çakarcak o yüzden

0|1
    0|0
  • onlarda oyuncuların akrabası falandır :D

0|1
    0|0
  • bay geldi...bıkkınlık geldi...

takım top oynayamıyor.bide tv başında oturup vaktimi kaybedemem

0|1
    0|0
  • fazla bile satılmış.

0|1
    0|0
  • 1 NOLU SORUMLU TFF

0|1
    0|0
  • 47 kisiye Devlet tarafından örnek vatandas deyilip Cumhuriyet altını takılabilir.

0|1
    0|0
  • Normaldir inanırım... Şahsen ben maça bile bakmayı düşünmüyorum...

0|1
    0|0
  • san marino gibi oynarsak kimse gitmez tabi.

0|1
    0|0
  • beklenti kötü bea

0|1
    0|0
  • Milli takımdaki herkeze bir ders veriyorlar bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...