Aşk mı? Sağlık mı? Hangisi?

İzlediğim bir filmden geldi aklıma bu soruyu sormak. Diyelim ki siz birisini çok seviyorsunuz. Doktor size beyin tümörünüz olduğunu söyledi. İyileşebilirmişsiniz ama bazı anılar aklınızdan silinebilirmiş. Siz hangisini seçerdiniz? Aşkınızın anılarına mı sahip çıkardınız yoksa sağlık daha önemli deyip ameliyat mı olurdunuz? Aklınıza gelen başka seçeneklerde varsa yazabilirsiniz.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dünyadaki hiçbir kız hayalimdeki kız gibi olamayacağı için sağlık diyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sımdı bu soru da bıraz celıskı var gıbı ama ben sevıyor ısem ve benım yanımda ıse ben amelıyata gırerken de o yanımda olacaktır ve kalp unutmayacak tır elbet bır sekılde kendısını hatırlatır yenıden dogmus gıbı uyansan bıle gozunu ılk actıgında yanında kım var ıse onlar ıcıcn sen sen ıcın onlar degerlıdır

1|0
    0|0
  • yapılan araştırmalara göre aşık olan bir insan kanserden kurtulmuş yani aşk bir ilaçmış hastalıkları önlüyormuş.

1|0
    0|0
  • aşkı herzaman bulursun ama sağlık çok zor insanın en önemli olan şeyi sağlıktır sağlıksız olursun evlenemezsin ask yasayamazsın ama sağlığın olduğu zaman hersey yolunda olabilir.

1|0
    0|0
  • Tabikide sağlık yemişim aşkını sevgilim olmadığı içinde bana göre sağlık yani

1|0
    0|0
  • Sağlık kesinlikle

1|0
    0|0
  • aşkın canı cehenneme ben sağlık diyorum !

1|0
    0|0
  • sağlıklı aşk

1|0
    0|0
  • Eğer beni seviyorsa beni bırakmaz sağlığıma kavuşup onunla beraber olabiliriz tekrar yaşanır 3ay olanağına bir ömür olur

1|0
    0|0
  • amk aşk desek tatmin mi olacan

0|0
    1|0
    • Herkesin yanıtı farklı olur. Zaten soruyu da bu yüzden sordum ya, herkes aşk dese sorunun anlamı kalmazdı. Cevapların benimle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

• ameliyattan sonrada sevişsek olur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlık olduğu sürece aşk her zaman devam eder.Anılar silinse bile...

1|0
    0|0
Yükleniyor...